Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 lut 2012, 11:02

Witam czwartkowo i stawiam :ico_kawa:

Wiecie co normalnie po tym szczepieniu Kuba mi się odmienił :ico_oczko: wczoraj sam zasnął w łóżeczku i w nocy tylko dwa razy się obudził teraz już godzinę leży grzecznie w łóżeczku i gada go autek na ochraniaczu z łóżeczka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a ja w nocy przeżyłam nawał mleczka i obudziłam się cała mokra cyce twarde jak kamienie i mleko ciurkiem leciało musiałam laktatora odpalić i 90ml ściągnęłam byle tylko troszkę zmniejszyć napięcie żeby Kuba mógł złapać swobodnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 lut 2012, 11:24

witajcie Obrazek

Kaja pamietam te nawaly przy chlopcach, nie znosilam tego, pozniej wszystko musialam prac a maly nie mogl zjesc normalnie poki nie odciagnelam
ale fajnie ze masz tak duzo pokarmu, ja juz malutko mam i Hania coraz czesciej na butelce wisi

my dzis piekna pogode mamy jak wiosna Obrazek wiec zaraz na spacerek trzeba leciec

Gabi mam nadzieje ze niedlugo do was to nasze sloneczko Obrazek dojdzie i bedziesz na spacerki biegac z lepszym humorkiem bo naprawde po dzisiejszym poranku az czlowiek inaczej sie czuje

i nocka tez super, mloda tylko raz sie obudzila od kapieli o 4.00 rano a pozniej juz o 7.00 wiec wyspana jestem :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lut 2012, 11:31

i ja mówię dzień doberek

wczoraj zaczęlismy uzywać Dady 3 i powiem wam że są jeszcze lepsze niż 2, mają śliczny obrazeczek i mam wrażenie ze są bardziej miękkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba wogóle z pampersów zrezygnuje bo jak na razie miałam dady i pampki i stosowałam naprzemiennie ale chyba przejdziemy wyłącznie na biedronkowe :-)

widze że temat karmienia i ulewania na topie, u nas ulewania nie ma na szczęście :ico_sorki:
a co do karmienia to jak na razie ciągle jedziemy na piersi ale od wczoraj wieczorem mam wrażenie że jakoś moje cycory strajkują i mały musi bardzo sie nameczyc zeby cos wyciągnąc :ico_noniewiem:

no i popisałam , synuś wzywa :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 lut 2012, 11:34

mam do was takie dyskretne pytanie, czy wasze uplawy nieprzyjemnie pachna?
bo ja mam juz takie resztki brunatne ale od wczoraj maja nieprzyjemny dosc sliny zapach i zastanawiam sie czy to normalne, czy powinnam leciec do lekarza ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2012, 12:04

Beatka78, u mnie już od ponad tygodnia całkowity spokój z plamieniami ale końcówka faktycznie nieciekawy zapach miała. Fajnie że Hania Ci tak ładnie noc przesypia. Borys mimo iż wczoraj po kąpieli zjadł 150ml mieszanki to po 3h była pobudka na cyca.
eSKa, może masz tylko takie wrażenie że mniej pokarmu masz tylko :ico_noniewiem:
gabi u nas dzisiaj też wieje przeokropnie także nici ze spacerku :ico_noniewiem:

Zaraz kuzynka wpadnie na ploty a popoludniu jedziemy załatwiać formalności zwiazane z chrztem no i do restauracji menu ustalić bo chrzciny robimy 18 marca :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 lut 2012, 12:40

hej

Beatka ja juz pisałam ,że prawie nie plamie ale wydzielinka smierdzaca czasem jak bym się psuła od środka :ico_noniewiem: i też się martwię ,ale jak ty też tak masz to może to normalne :ico_noniewiem:

u nas nocka troszkę lepsza maa nie mogła wieczorem usną ale jak padła to do 4 spała ,później już do rana wisiała na cycu bo katarek ja męczył i się spokojnie najeść nie mogła

eSka
ty chyba pisałaś o aspiratorze katarek :ico_sorki: chytba muszę kupi bo słyszę ,że mała ma gdzieś głeboko w nosku zawalone a gruszką nie da tego ściągnąc :ico_zly: myslisz ze katarek dałby sobie z tym rade ???

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 lut 2012, 13:02

Aga u mnie pierwsza taka nocka z Hania

wlasnie jadzia nie chcialam tego slowa uzywac ale tez sie psuje od srodka

a zagladalyscie juz tam Aga pamietam ze ty tam zagladalas i nie ciekawie bylo

ja dzis sie odwazylam i :ico_szoking: szok przezylam niby ladnie zszyta bo szwow nie widac ale .. szyjka dalej na wierzchu :ico_placzek: i co czeka mnie znow plastyka
czy u was widac szyjke, wyglada to jak korek z miesa przy wejsciu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 lut 2012, 13:39

Beatka78, ja się boje zajrzec ale wieczorkiem po kąpaniu sprawdzę podejrzewam,że ciekawie nie jest bo jak się wycieram tam to na tym łączeniu pupy z pipulą mam wrażenie że ciągle opuchnięte jest :/ ale może tylko to takie wrażenie dziwne :ico_noniewiem:


jeju nic zrobi nie mogę ,niunia tylko na rączkach chce byc, przez tą chorobę nie bede mogła jej do łóżeczka znów przyzwyczaic :ico_olaboga:

Gabi no właśnie ja też kupiłam znów pampersy bo zauważyłam,ze dady jakoś mniej chłoną czy coś bo niunia ma dupcię podrażnioną :ico_noniewiem: i zaczyna jej się brzydka krostka robic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 lut 2012, 14:09

Gabi no właśnie ja też kupiłam znów pampersy bo zauważyłam,ze dady jakoś mniej chłoną czy coś bo niunia ma dupcię podrażnioną
a u mnie znowu odwrotnie pampersy jakoś mniej chłonne mi się wydawały i nonono była podrażniona a teraz jest ok ale musze kupić już dady 3 bo "2" są już na styk i w nocy się pszesikuje jak ma tą dłuzą przerwę

a teraz wrócilićmy ze spacerku i zakupów i nie mogłam się oprzeć i wpadłam na chwilę na ciuchacz i Kuba ma nowe ogrodniczki i spodenki dresowei body

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lut 2012, 15:27

eSKa, może masz tylko takie wrażenie że mniej pokarmu masz tylko
nie wiem sama, piersi takie jakieś miękkie mam :ico_noniewiem: ostatnie dwa dni miał brzuchol pełny bo kupy długo nie robił to nie pił zbyt dużo bo chyba mu się zbyt dużo nie mieściło w tym brzuszku no i wtedy też w nocy rzadziej się budził , a po czopku strzelił dwie kupy i chyba większy apetyt ma.
Jutro koło 12 dostanie butle i zobacze czy w południe chociaż dłuzej pośpi.
i do restauracji menu ustalić
ja własnie dziś potwierdziłam termin w restauracji i będziemy mieli dwudaniowy obiad + ciacho i kawa herbata i od osoby wyszło 55zł :ico_noniewiem:
Aga napisz jak możesz ile wy będziecie płacili bo ja się zastanawiam czy u nas nie za dużo to wyszło ale teraz to mam już gdzieś bo wyszło na to że to całe załatwianie na mojej głowie zostało, a męzu tylko nosem kręcił, bo jemu by pewnie bardziej odpowiadało zeby to w domu zrobić no ale ja nie mam zamiaru się zajechać bo on i tak przy tym by palcem nie kiwnął :ico_zly: :ico_zly:

Jadzia ja katarek polecam jak najbardziej dla mnie jest rewelacyjny, można nim pieknie nosek wyczyścić bez większego krzyku :ico_nienie: nie wiem czy aż tak głeboko wysysa ale napewno pozwoli swobodnie oddychac

[ Dodano: 23-02-2012, 14:30 ]
czy u was widac szyjke, wyglada to jak korek z miesa przy wejsciu
kurcze ja nic takiego nie zauważyłam :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość