Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

19 kwie 2007, 23:00

qunick, chyba az tak zle nie jest z zdolnosciami manualnymi,ja tez nie umiem az tak ale moj maz za to ma wyobraznie i wogole co wezmie w reke to mu wychodzi,a najwazniejsze ze dzicko sie cieszy Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 kwie 2007, 07:33

Hej dziewczyny:)

Mój mały już w przedszkolu...
Pogoda tragedia!!!! :ico_zly: :ico_zly: kurcze niech ta wiosna już przyjdzie!!
Jutro dzieci mają zajęcia odrabiają 30 IV bo będzie wolny cały tydzień i się zastanawiam czy go puści do przedszkola czy da mu sie wyspa.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 kwie 2007, 09:56

witajcie mamcie.Ale mnie dawno tu nie było :ico_wstydzioch: Buziaki dla waszych dzieciaczków.Moje dziewczyny chore :ico_placzek: Gabi gożej niż Zuza ale obie siedzą w domu a co będzie jak ją do przedszkola przyjmą :ico_olaboga: ale chcę zeby wśród dzieci była .
julita ta działka faktycznie piękna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my też chcemy teraz kupić działkę żeby było gdzie :owieczki"wypasać :ico_haha_01: ale na tak piękną nas nie stać :ico_haha_01: byle ogrodzenie i trawka była :ico_haha_01: no i mamy taką na oku z altanką i ubikacją...tylko nie wiem za ile :ico_haha_01: ale na lato coś musimy wymyśleć bo u nas nawet pożądnego placu zabaw nie ma czy parku :ico_noniewiem: a na działce fajnie,bezpiecznie i dyskretnie ...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 kwie 2007, 19:47

zubelek, dużo zdrówka dla dzieciaczków!!!!! :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 kwie 2007, 09:44

A nasi nie odrabiają ale i tak Zuzia będzie w domu cały tydzień.
Paradę przenieśli na poniedziałek ze względu na pogodę to jeszcze się pomęczę nad tym strojem - coś mu dodam.
W domu kultury obok mojego domu sa zajęcia z tańca dla dzieci - 8zł lekcja i się zastanawiam czy Zuzi nie zapisać. Prowadzi moja znajoma, która ma fajne podejście do dzieci i raczej się skuszę choc najmłodszy jest tam 6 latek.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 kwie 2007, 10:14

Ja małego dzisiaj nie puściąłam do p.kola niech odpocznie dzisiaj:)

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 kwie 2007, 13:17

cześć dziewczyny, wstyd mi że tak długo nie zaglądałam :ico_wstydzioch:
ale gips na ręce i dla mnie dzień trwa teraz za krótko, a pracy mam dwa razy za dużo i ogólnie jest mi źle i cięzxko psychicznie
julita działka miodzio :-D póxniej wstawie Wam zdjęcia z naszej działki bo też już grillowalismy na niej, całą robotę z kwiatkami odwala teraz tam moja mama, a ja to nawet żadko jeżdże bo mi żal że nic nie moge zrobić (nawet dzieci przypilnować porządnie) :ico_zly:
Marzenka już od tygodnia chodzi do pkola - nareszcie - i nic jej nie dolega
Zdrówka wszystkim życzymy

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

21 kwie 2007, 21:01

Izuniu odrabiacie przedszkole??? O rety. U nas pkole pracuje 30stego, 2 i 4 maja choc pewnie przyjdzie z 10 dziecim juz robimy listy i pytamy rodzicow jak dzieci beda chodzic w te dni.
Sławus roznie chodzi do pkola, przewaznie tak jak ja pracuje, czasami jest kilka ghodzin a czasami 7-8 a nieraz jak ja pracuje za kogod to i 10 niestety ale wtedy biore Go do siebie i razem sie bawimy albo wariujemy na placu zabaw jak jest ładna pogoda.

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

22 kwie 2007, 09:37

Siemka kobietki u nas tez napewno bedzie otwarte przedszkole zreszta jak zawsze bo to roznie jest z praca.U nas pogoda sie po malu lepsza robi sloneczko swieci wiatr nie wieje i jest oki,a jak tam u was? Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 kwie 2007, 16:50

Wronka, no sero było odrabianie w te sobotę ale nie zaprowadzałam małego bo po co mam go budzić wolałam żeby się wyspał! A wolne w naszym p.kolu jest od 30.04 do 04.05 czyli cały tydzień szkolny... a dzień 04.05 będzie rownież odrabiany w którąś sobotę... A nawet w wakacje jest zamknięte przedszkole....

Reniia i Mati, dzisiaj u nas jest też ładnie słoneczk świeci może wiosna jużna dobre do nas zawitała ;)

Moje słoneczko jest u mojej mamy od wczoraj chciał zostać a mi w domu bez niego pusta cicho i tęsnież za nim...!!!!

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość