martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 18:53

Trochę cofniecie sie w tematach przez nas ;)
Az tak bardzo sie nie cofniemy :) a zawsze inaczej bedzie zapytac o rade itd itp,
Dopisze was dzis na 1 strone.
Dzieki kochana :ico_buziaczki_big:
u nas na razie bez marudzenia:) zęby idą górne jedynki bo też ujrzałam maleńkie biale kropki,
jak to dobrze ze chociaz jedno malenstwo nie musis sie meczyc jak mu wychodza zebolki, jesli dobrze pamieta to z pierwszym zabkiem Danielek tez nie marudzi, prawda?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 20:51

Martuss

no na razie ząbkowanie bez problemów:) oby tak dalej!! wszystkim bobaskom tak życze!
a u nas super pogoda, dość ciepło więc na spacerze dwa razy byliśmy :-) katar na szczęście minął , uff :ico_brawa:

Tibby nasz Daniel też ulewał bardzo, waściwie to wymiotował, na początku dawałam mniejszą porcje mleka i częściej, troche pomogło,ale niewiele. .Juz przestał ulewac, bo ponoć to fizjologiczne i mija przed roczkiem:)na szczęście:)
także kciuki trzymam!!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

07 paź 2013, 22:22

hej babeczki

ale sie produkcja tutaj zaczeła :ico_szoking: nawet nie pamietam komu co :ico_haha_01:

Małgosiu czekamy na zdięcia jakies z chrztu,fajnie,ze już dzieć ochrzczony :ico_sorki:
viomil witaj :-) miło mi cie poznac :-) troszke podczytasz i poznasz wszystkie :ico_oczko:
Donatka Najważniejsze,ze synka ochrzcicie,a reszte przezyjesz,bedzie dobrze :ico_sorki:
MonikaAA super,ze juz tylko 4 razy nie 5 a sie nie obejżysz jak laktator w kąt pójdzie :ico_oczko: co do jedzonka,Milena to je wszystko ziemniak z dynią,ziemniak z marchewką,jarzynki,zupke jarzynową i sama marcherwkę,brokuł,brokuł z ziemniakiem i marcherwką,jabłuszko wcina i pije soczek,ale z wodą jej rozrabiam jeszcze banana nie wprowadziłam i kilku innych warzyw,ale po woli do przodu :ico_oczko: spokojnie i Patrys bedzie wcinał :-)
a kupki Milenka to i 3 dziennie teraz robi noi tak jak myslałam,kleik to było to bo juz nie przybiera tak drastycznie i troszke jej juz ubyło gramów oby teraz nie za duzo znowu :ico_noniewiem:

ps: zostawiam Ci PRIV :ico_oczko:

martuss jak tak czytam co bedzie dalej z Mileną przez te zabki to juz sie boje a ona ma dopiero 4,5mies a co dalej,jak Twój synus tak sie męczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 08:00

misia, każde dziecko inaczej przechodzi ząbkowanie. Bobika jedynym objawem była luzna kupa. I tyle. Moze ciut podwyzszona temp.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 10:17

witam

my przeziębieni, mnie i męża gardło boli i smarkamy, głowa mi pęka, Szymek jeszcze trochę smarka,Mikusiowi charczy w nosku, ale jak odciągam to prawie nic nie ma, jutro mamy szczepienie i teraz nie wiem co zrobić, kupki też są inne, także nie wiem czy to przeziębienie czy to prze ząbki :ico_noniewiem: , na szczęście nocki są ok :)
u Szymka objawem ząbkowania było przeziębienie, co ząbek wychodził to Szymek zawsze był przeziębiony,
miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 14:25

misia81 dzięki bardzo wzajemnie miło mi, czytam i czytam i jakoś się z Wami zapoznam:-)
czy jesteś rocznik 81? jeśli tak to ja też :-)


co do ząbków to bedzie dobrze:-) każdy przechodzi inaczej ząbkowanie,

ja dzis przeżyłam chwilę grozy, Daniel pociągnął za zasłony w swoim pokoju i dosłownie wyrwał ją z karniszami :ico_szoking: dzięki Bogu że nie spadło mu na głowę!!! zostały tylko dwie dziury!!!stałam jak wryta!!! a on stał w łóżeczku i sie śmaił :ico_szoking:

Martuss jak tam ząbkowanie, jak Rasperek, jak nocka minęła?
miłego dzionka:-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 16:06

hejka

wczorajsza zupka ziemniak-marchewka znowu nie zaliczona :ico_noniewiem: Patryk nie lubi chyba tych smakow :ico_sorki:
dzisiaj zrobilam marchewka-dynia i jakos po trochu wsuwal. deserek tez mu dzis zrobilam jablko-dynia + troszke miodu akacjowego to wsunal az mu sie uszy trzesly :ico_haha_01:
niebawem bede mu wprowadzac juz zupki z mieskiem moze jak bedzie miesko to bardziej zasmakuje tych zupek bo takie same warzywka to nie dziwie mu sie ze nie chce jesc bo ja sama bym takiego nie chciala jesc. hehe to jest chlop musi sobie pojesc :ico_oczko: kurczaka, czy indyka mu chyba powoli wprowadze.

Musze sie Wam tez pochwalic ze udalo mi sie juz do 3 razy zejsc scigajac mleko :-D jeszcze wczoraj bylo 4 a juz dzis 3 :-)
Ale i tak bylam dzis u gina i mam tableteczki :-D 10 dni i mowil lekarz ze bedzie po sprawie wiec zobaczymy. sprobuje jeszcze kilka dni sama sie pomeczyc a potem tabletki w ruch chyba pojda.

donatka no wlasnie ja jestem teraz na takim etapie zakanczania laktacji a mimo to i tak mi sie wydaje ze mam bardzo duzo tego mleka :ico_szoking:
po bebilonie to ponoc normalne ze sa zielone bo to mleko takie wlasnie dziwne jest.
zdrowka kochana !!!
mi juz dzieki bogu katarzysko przechodzi :ico_sorki:

martuss ja to tez na poczatku myslalam ze Patrykowi zeby ida bo sie slinil pchal wszystko do buzi ale lekarka jak byl chory patrzyla mu na dziasla i stwierdzila ze do zebow to jeszcze daleko wiec ufff ja to troche odetchnelam :ico_sorki: wspolczuje wyzynania sie zebow ale mnie tez to nie ominie...
hehe kapcie mamy zawsze sa ciekawe a jeszcze jak sa kolorowe to juz w ogole :-D

jakbym miala tak miksowac wszystko osobno i tak mu dawac to szczerze za duzo zabawy z tym... ja na latwizne troche ide :-P w kocu sie przekona do tych smakow :ico_oczko:

vomil29 ja tez pije szalwie na zatrzymanie i jak sie myje polewam piersi zimna woda i cos tam moze pomaga ale mam juz tabletki wiec moze szybciej pojdzie :-)
boze jakby moj tam synek zrobil to bym chyba zawalu dostala :ico_szoking: dzieki bogu ze na glowe mu nie spadlo :ico_sorki:
oj dzieci to trzeba miec tak na uwadze bo nie wiadomo kiedy a cos zbroja :ico_sorki:
musisz mu lozeczko odsunac bardziej od okna zeby nie dosiegnal na drugi raz firanki.

misia to sporo warzyw juz Milence wprowadzilas :ico_szoking: moj dopiero zasmakowal marchewki, ziemniaka, dyni a owoce to jablko i banan. teraz to ja musze Patrykowi codziennie dawac marchewke w roznej postaci bo przez chorobe robil rzadkie kupki i lekarka kazala zeby troche zatwardzic to dawac marchewke bo ponoc ona tez dobrze wplywa na przewod pokarmowy i oczyszcza ladnie jelita.
Oj ja to juz bym chciala zeby schowac gleboko laktator i wiecej na niego zebym nie musiala patrzec wiadomo to musi troche potrwac ale juz sie nie moge doczekac kiedy nastapi taki dzien ze juz mleko calkiem zaniknie :ico_sorki: matko wtedy to chyba na nowo zaczne zyc :ico_sorki:

wiadomosc PRIV super :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 19:07

witajcie kochane

ehh Marude mam dzis w domku masakra jakaś :ico_noniewiem: marudzi mało spi a patrzyłam dzis w buźke i nadal jest głeboko biała kreseczka i nie wiem kiedy ten zabek sie przebije,ale niech to szybko sie stanie bo maluch cierpi :ico_sorki:
Milenka dzis zwazona i waży juz nie 7700gr a 7400kg czyli zaczyna byc dobrze oby teraz znowu mi za bardzo nie spadła z wagi,ale jeszcze 1,5tyg i przechodzimy ze 150ml na 180ml mleka :ico_sorki:

MonikaA ciesze się,że priv sie podobał :ico_oczko: a co do tableteczek dobrze,że je masz w poczekaniu one na pewno pomogą o to juz nie musisz sie martwić :ico_oczko: duzo wprowadziłam juz wazyw,ale jak jej nic po nich nie jest wiec sie nie martwie a jeszcze jak otwieram słoiczek i widze jak łapki jej chodza to aż sie trzesie aby zjeść :) a dzis niechetnie banana jej podałam oby nie było uczulenia,bo w tym słoiczku z gerbera jest cukier i tłuszcz fujjj... a co do zupek sama jej czesto robie,gotuje ziemniaczka marcheweczke i np brokułka blenderuje to wszystko i dodaje wody i równiez jest mniam,mysle,ze to kwestia czasu jak Patrysiowi posmakuje zobaczysz :ico_oczko:

Tibby
widzisz kochana a Milena marudzi płacze tak jak przy kolkach czasem potrzebny jest srodek przeciwbólowy to czopka jej daje i troszke sie uspokaja,słyszałam o takim specifiku homeopatycznym jak viburkol ponoc uspokaja idziała łagodzaco,ja mam w zelu kamistad,ale on pomaga i nie pomaga :ico_noniewiem:

Donatka jej zdrówka kochani,wielkiego zdrówka :ico_sorki: my juz całkowicie zdrowe :ico_sorki: a Milence jak zawsze pomogła vit C :-)
czy jesteś rocznik 81? jeśli tak to ja też
tak jestem 81 :-D dokładnie 24 styczeń :ico_oczko: ale fajnie,że ktos jest z mojego rocznika :ico_brawa_01:
viomil no to miałas chwile grozy o matko :ico_sorki: dzieki Bogu,ze nic synkowi sie nie stało :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 21:29

witam wieczorkiem
uwielbiam godzinę 21 , bo dzieci śpią a ja mam ciszę i spokój,
Mikuś dziś był mega marudny, ledwo dawałam radę,z nosa mi leci, wszystko mnie boli, normalnie padam, zaraz umyję butelki i zmykam spać,
jutro szczepienie, zobaczymy co pani dr powie,
a wit. C codziennie podaje małemu,
ząbki idą na całego, jeden już prawie na wierzchu, no i następnego już czuć, i 2 przez dziąsła już widać :ico_olaboga: , będzie ciężko :ico_olaboga: ,
ja wzięłam sobie masaże 2 x w tygodniu, bo mnie strasznie plecy bolą od dźwigania, mam nadzieję, że coś mi pomogą :ico_sorki: ,

Monika, misia dzięki :ico_sorki: ,
mam nadzieję, że długo nie pomęczę się tym katarem, bo już mam dość, dobrze, że chociaż gardło już lepiej :ico_sorki: ,

a te czopki viburcol są dobre, Szymkowi je dawałam, wtedy były bez recepty, teraz trzeba niestety mieć receptę, jak juto pójdę do dr to spytam może mi wypisze,

vomil dobrze, ze synkowi nic sie nie stało :ico_sorki: :ico_sorki:

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: WIOSNA-LATO 2013 ---- nasze słodkie bobaski.

08 paź 2013, 23:10

Witajcie,
Dopiero teraz mam chwile zeby tu zajzec, a dzien nam minal bardzo milo, Rasperek juz jest taki kochany mam czasem wrazenie ze on wszystko rozumie codo niego mowie, juz tak fajnie sie z nim mozna bawic :ico_brawa_01:
Misia kazde malenstwo inaczej przechodzi zabkowanie, byc moze ze I Milenka bedzie spokojnie przechodzic czego zycze z calego serca,
No I widzisz jak ladnie waga Milence spada :ico_brawa_01: super I najwazniejsze ze jej zupki smakuja.
Viomil nocka u nas byla okropna, wogole z wieczora maly nie mogl zasnac dopiero poszedl spac po 23, budzil sie kilka razy ale za to rano przespal od 6 do 10 :ico_oczko: wiec troszke sie I ja przespalam.
Jej to Ty dopiero przeszlas, ale widze ze Danielek tak Samo jak moj za wszystko ciagnie :ico_brawa_01: I jeszcze ciekawski do tego,
Dzis zostawilam portfel na lawie, a lawa szklana, wiec tak sie gimnastykowal ze sobie stanal wzial portfel i jaki byl szczesliwy :ico_haha_02: nie moge go nigdzie zostawic samego no chyba ze wsadze go do hustawki I zapne pasami :ico_oczko:
I cale szczescie ze Danielkowi nic sie nie stalo!
Monika :ico_brawa_01: widzisz jakie postepy, super ze coraz rzadziej odciagasz mleko,
Co do jedzenia to ja wlasnie tak robi lam, ale wtedy nie mialam blendera wiec gnitlam wszystko widelcem, wiem ze to za duzo zabaway, moj brzdac dzis zjadl ladnie obiadek skonczylo sie I jeszcze otwieral buziunie :ico_haha_01:
U nas to jednak zabki bo widze kropeczki, tylko kiedy one wyjda :ico_sorki:

A kapcie tak sa ciekawe bo to kotki kapcie wiec oczka i usta, bo kolorowe, przyciagaja uwage :ico_haha_01:
Donatka duzo zdrowka zycze, I oby masaze pomogly, ja tez mam problems z plecami, bylam u lekarza ta wyslala mnie na phisioterapie bylam raz I kazali mi cwiczyc I cieple oklady I jesli nie pomoze to zeby znow przyjsc na masaze, a ja nie potrafie znalezc czasu :ico_zly: a plecy bola okropnie,
No to sobie popisalam zmykam spac poki maly spi, dobra noc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość