Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

26 mar 2007, 21:53

Witajcie
napisałam wcześniej ale nie mam pojęcia gdzie podział się mój post :ico_noniewiem: w każdym bądź razie u mnie bardzo ok :-D test wyszedł negatywnie z czego ogromnie się cieszę :-D choć @ dalej nie ma :ico_noniewiem:

Mój mały dalej gorączkuje, byliśmy u lekarza ale powiedział że albo to przez lekko zaczerwienione gardło lub zęby, bidulek bardzo jest niespokojny. uciekam bo jeszcze nie śpi. dobranoc

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 mar 2007, 22:15

witam!
widze ze dziewczyny dbaja o linie :ico_haha_01: moj nathan wcale- wazy 8700 i ma 72 cm dlugosci :ico_haha_01: :ico_szoking:


Obrazek
Obrazek
Obrazek


Images hosted at HoldThatPic.com

[ Dodano: 2007-03-26 ]
aaa jeszcze napisalam wam w poscie ktorego mi zjadlo :ico_zly: o zabkach ... moj nathan tez chyba cos si do zabkow zbiera bo wszystko bidulek gryzie i skoribie zabki o wszystko zel troche pomaga ale tylko na chwilke a czesto go stosowac nie mozna biedne te dzieciaczki :ico_olaboga: co sie dzieje ze te posty zjada????

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 06:41

Witajcie z rana :-D
Mój mały też wcale o linie nie dba, waży aktualnie 9 kg, grubassek i leniuszek z niego :-D

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 07:21

Ja takze witam z rana.Piotruś też nie należy do tych dbających o linie.
Mam problem.Powinnam już dostać @ a jej nie ma.Troche się tym martwie bo zabardzo to chyba w ciazy byc nie moge bo przecież cesarke miałam.Wiecie ile to trzeba odczekać bo zaczynam sie martwic i boje sie zrobic test.Bo nastepna dzidzie to mogłabym miec ale moge jej nie donosić albo co gorsza chyba cos mi się stac może.
Wiecie cos na ten temat?????

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 07:28

Jak napiała wcześniej absens_carens witaj w klubie oczekujących na @ :ico_oczko: . Mój test wyszedł negatywnie ale miesiączki dalej nie mam i nie mam pojęcia dlaczego, bo 2 ostatnie miesiące miałam regularne jak w zegarku ale karmię piersią i wydaje mi sie ze te zaburzenia sa własnie przez laktację. Nie bój się testu, bynajmniej będziesz wiedziała co i jak :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
A-ha zapomniałam dodać, że ja tez jestem po 2 cesarkach i też bałam sie najbardziej tego że coś dziecku i mnie może się stać. Napewno tak szybkie zajście w drugą ciążę jest zagrożeniem ale czytałam na innym forum że dziwczyna zaszła w 3 m-cu po cc i wszystko skończyło się szczęśliwie. Ale lepiej zrób test. Powodzenia :-)

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 07:39

no chyba wybiore sie dzisiaj po ten test bo ciekawość mnie zje.
Widze że też ranny ptaszek z ciebie g;)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 07:57

tylko wtedy mam czas coś napisać, bo później to pranie, gotowanie, sprzątanie, spacerek itd :ico_olaboga: , nietety mieszkam z rodzicami którzy patrzą mi na ręce :ico_zly: i nie rozumieją że ja musze coś napisać przy TT, nie to pokolenie :-D zmykam, musze zawieźć córę do przedszkola. No i daj znac koniecznie co wyszło. :ico_oczko:

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 08:30

Pewnie ze dam znać.Zrobie jutro z samego rana.
Ja już na szczescie nie mieszkam z rodzicami a co lepiej moja mama mieszka 400 km odemnie a teściowa za oceanem :-D .A mnie wywiało z rodzinnego miasta na obczyzna ale tylko ze wzgledu na to że tu tańsze mieszkanka.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 09:17

Byłam na stronie Piotrusia, świetne jest to zdjęcie w przebraniu mikołaja :ico_brawa_01: no i wogóle wesoły z niego chłopczyk. Co do mieszkania to my kończymy budowę , tzn robimy dobudówkę do domu teściowej, błąd mojego życia :ico_zly: . Także ja wpadam z deszczu pod rynnę :ico_placzek: . E-h zycie, ciężko niestety teraz się z tego wycofać bo jednak poszło tam sporo kasy. Mam tylko nadzieję że kiedyś wygram w Lotto :-D ale by się wtedy działo :-D

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 09:20

maja dziekuje , to przebranie to prezent na swieta mały zrobił wrażenie na wszystkich.Nie wiem czy bym chciała mieszkać tak z teściówką , choc pewnie jak nie było by wyjścia to bym się zdecydowała.Staraj się poprostu na pewne rzeczy uwagi nie zwracać choć wiem że to nie takie proste a najgorzej jest gdy dostajesz "dobre" rady z którymi nie dokońca się zgadzasz.

[ Dodano: 2007-03-27 ]
zapomniałam dodać że życze wygranej w lotto z całego serca ( sobie też :-D )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość