mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

28 lis 2007, 17:08

Asiu to zaszalałaś dziś z tymi włosami :-D oj ja też bym musiała iść zawsze miałam robione pasemka albo rozjasniane i nie wiem co mnie naszłao na burgunt musze to zmienić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 lis 2007, 17:19

E tam co to za szaleństwo :ico_oczko: Ale zapewne humor mam lepszy :-D

[ Dodano: 2007-11-28, 18:53 ]
Ale jestem wściekła, taką ładną lalę jej kupiłam i chyba paczka przepadła, wysłana 5.11 i nonono, ide bo mam zły wieczór

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

28 lis 2007, 20:50

Witajcie :-D

Nie miałam czasu przeczytać, więc tylko napiszę co u Nas :-)

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Szczepili Hubiego tą osławioną szczepionką MMR. Obawiałam się jej, no ale cóż. Jest obowiązkowa. Lekarz twierdzi, że większe niebezpieczeństwo jest gdy się dziecka nie zaszczepi :ico_noniewiem: Pewnie ma rację, nie znam się. Hubcio nie dał się ani zważyć, ani zmierzyć. Wyrywał się jak nigdy :ico_olaboga: Ma charakterek, nie ma co :-D Potem spał mi do 17 :ico_szoking: , no i teraz też już śpi :-D
Mam nadzieję, że żadnych innych skutków ubocznych nie bedzie :ico_nienie:

Asiu, zapytaj może na poczcie. Czasem się zdarza, że listonosz zapomni zostawić awiza i paczka leży.

Sorki, że nikomu nie odpiszę, ale nie czytałam :ico_wstydzioch: Może później się uda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 lis 2007, 22:52

hej
a ja tylko na chwilkę, bo nie mam cierpliowści do tej klawiatury! w sobotę trzeba się wybrać po nową!
buziaki dla Wszystkich!
ps. Jolu mój JAś też wczoraj po tej szczepionce więcej spał.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 lis 2007, 22:54

ale mamy wieczór :ico_szoking: ,telewizor nam padł :ico_placzek: ,nie ma w oczu wsadzić,Wy nic nie piszecie :ico_nienie: .zadzwoniliśmy do mechaniora i jeśli się da to go naprawi ,a jak nie to dwa tyg. bez telewizora...,bo nie mamy czasu wcześniej za czymś pojechać :-(

Elu zapomniałam wcześniej-dzięki za miłe słowa pod adresem mojego młodszego synka :ico_haha_01:

I Mery chciałam pogratulować przeprowadzki i też mi ciągle z głowy wypadało :ico_wstydzioch:

Ciekawe kiedy my pójdziemy na szczepienie,Bartek co chwila chory :ico_olaboga: ,a po chorobie jeszcze trzeba odczekać :ico_noniewiem: .Nic pożyjemy ,zobaczymy.

Asiu -jak przygotowania do pracy,pełną parą :ico_oczko:

Wiecie ile Bartek dziś nie spał-od 7,30 do 18,00 :ico_szoking: !!!!!Nawet na minutkę się przez 10,5 h nie zdrzemnął :ico_nienie: .Zasnął o 18,00,pospał do 19,00 i na równe nogi,na szczęście już śpi,myślałam ,że do północy będziemy się bawić :ico_olaboga:

Uciekam i ja spać ,bo moi panowie już wszyscy chrapią :ico_spanko:
Dobranoc

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 lis 2007, 23:03

Do pracy chyba pojade ale tak na 14;)
Joluś byłam na poczcie, nawet tej głównej i nic :ico_placzek:
Mój meżuś dziś był sam z córą,ucieszony ona też :-D Tez mi klawaitura siada, spacja ciezko chodzi :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 lis 2007, 23:07

Karolcia -Jaś coraz ładniejszy,śliczny chłopiec,a jakie ma piankowe fryzurki :ico_oczko: .Buziaczki dla Was

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 lis 2007, 00:03

dziękuję za foteczki Jasie i Bartuś - przesłodcy, oj ja mam to dwie panny w natarciu :-D

byłam u mojego ginka dziś, dostałam Yasminelle (brała, bądź słyszała coś o nich któraś z Was dziewczynki??) - poza tym, ze kosztują dużo (kiedyś brałam microgynon, darmocha niemal), to nic o nich nie wiem...

Teraz Bartuś zrobił kolację na koniec urlopu - fondue :-D mniam i winko czerwone... och jak mi teraz miło i dobrze :-D

Asiu trzymam kciuki i współczuję paczki, ja to niecierpliwa jestem i już bym ładunek wybuchowy podkładała :-D a pod pocztę to nawet bez kominiarki ;-)

Jeszcze jakieś 1,5 tygodnia i spróbujemy z mężuniem sie poprzytulać :-D nie mogę sie doczekać wierzycie mi co?? hihi :-D :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:

Joluś a cio Ty kochanie wystawiasz?? hmmm...

Mej mini bubu jest takie słodkie malusie, taka kruszyncia, musze kombinować co na nią włożyć, bo takich miniusiów nie mam za wiele - a maxiusia jest już taka ciężkawa, apetyt ma na wszystko - aż boję się do pediatry na ważenie jechać :-P :ico_szoking:

Jutro jestem sama z dziewczynkami, ciekawa jestem czy na spokojnie dam radę czy Bartkowi sie dostanie profilaktycznie za moje stresy i nerwy :-D ale co tam są mamy z 4-5, czy nawet 9 dzieciaków i dają radę - to co ja nie dam?? :-D

całuję Was moje słodkie na dobranoc i Wasze robaczki :-)

p.s. a mając dwadzieścia parę lat nie wyobrażałam sobie mieć męża a co dopiero dzieci - nie czuła mięty do takich spraw ;-) jak życie potrafi zmienić ludzi - mnie zmieniło BARDZO!!! i zamiast singielki (co sobie myślałam, ze będę) to ja Matka Polka :-D hehhee mało tego, uważam że jestem w tym całkiem niezła - kocham te moje kwiatunie :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lis 2007, 00:16

MAritko, Ty zawsze tak fajowsko piszesz :) czytać by mozna i czytać.... dasz radę na pewno!
Lili ma apetyt a mój Jaś coraz mniejszy :ico_olaboga: A już taka chudzina....

Asiu, bo jak tak dalej pójdzie to jednak się od Wiki nie oderwiesz - to a propos tego, że dopiero na 14 do pracy idziesz :-D a nie można by kogo za to zaginięcie paczki do odpowiedzialności pociągnać?

pa!

[ Dodano: 2007-11-28, 23:17 ]
ps. a ja nie zasnę, bo mąż pojechał do pracy bo awaria, i nie wiem kiedy wróci :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-29, 08:28 ]
ja juz jestem :-D
a Wy gdzie?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 lis 2007, 09:44

Jezdem :-D Dopiero wstałam i papa mi się drze :ico_spanko: :ico_oczko:

Maritko jak ja uwielbiam te Twoje posty. Nosz normalnie strasznie, normlanie strasznie :-D Aż chce się żyć od rana po takiej dawce energii i optymizmu :-D A musze Tobie powiedzieć, że ja tak samo mówiłam. W życiu nie wyjdę za mąż i żadnych bachorów mieć nie będę :ico_wstydzioch: Dosłownie :ico_wstydzioch: A teraz to już kombinuję co tu zrobić, żeby na następnego bejbiska nas stać było wkrótce :ico_oczko: Tak kocham tę rolę Matki Polki :-D A co do allegro, to badam rynek. Sprzedaję trochę ciuszków z hurtowni. Jakoś trzeba dorobić :ico_oczko:

Elu, no chyba tak póżno nie zasnęłaś, że pierwsza od rana na nogach :-D

Iwciu to już tego telewizora nie da się naprawić? Trzeba nowy kupować? :ico_olaboga: Zawsze cóś :ico_oczko:

Asiu to jak przesyłka sie nie znalazła to osoba, która Tobie wysłała musi złożyć reklamację na poczcie. Też miałam taką sytuację. Współczuję nerwów, bo mnie, za przeproszeniem ku*wica już brała :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość