Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 mar 2008, 15:41

U NAS WSZYSTKO PO SATREMU. Filipek zdrowy i energiczny jak zawsze. Powoli zaczyna sie robic ciepło i z przerazeniem stwierdziałm ze nie mam dla niego rzeczy na wiosne. Zaczynam powoli kupwac buty, kurtki itd. ceny sa porażające :ico_zly: Poza tym wczoraj Filipek pierwszy raz zrobił siku na nocnik. Najpierw strasznie od niego uciekał potem zaczał siedac ale tylko na chwilke az w koncu siada ale tez na niebyt długo. Sadzamy go bardzo czesto na ten nocnik i nigdy nic nie zrobił nawet miałam wrazenie ze chciało mu sie sikac ale nie chciał zrobic do nocniczka, cos mu nie pasowało. Pierwszy krok zrobiony wiec mam nadzieje ze powoli sie nauczy i zaoszczedze na papmersach :-D
Cichutko tu u nas, pewnie brak czasu przed świetami. Ja tez nie wiem czy wpadne tu jeszce wiec życze zdrowych i rodzinnych świat !! Ładna pogoda też wskazana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 mar 2008, 19:27

Witam a my juz w Polsce dlatego dowas nie zagladam ograniczony dostep do sieci mam.Wiec zycze Wesolego Jajka i zdrowka dla was i waszych dzieciaczkow.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 mar 2008, 00:57

napisąłm takiego długiego posta i przez przypadek zamknełam strone i szysko na marne :ico_zly: tyle pisania :ico_zly:
wiec teraz jescze raz probuje :ico_zly: .Ostatni cos nie mogłam otwozyc tt i nie mogłam do was napisac
Kuba troche chorujr ma brzydki kaszel i karat dwoniłm do lekrzea i kazłą mi narazie podawc te kropelki co mi przepiasł wczesniej i jescze daje mu syrop i witaminki , był u nas rechabilitantak odnoesie tego ze KubA jeszcze nie chodzi i powiedził ze wszytko jest z nim oki tylko leniuszek jest i zamiat prowadzac go za raczki to powinnam za bioderka zeby czuł swoj ciezar ciała ale o jest taki nerwus i zrobi kika krokow i zaraz ssieda i jest płacz on dlaej niechce . Mamy kolejne zabki to znaczy zaczyna je byc widac teraz lewa gora 2 i 4 to znaczy ze mamy dwie jedynki gora i doł i czworka prawa gorna Kuba ma juz 7 zabkow .
Margot bardzo chetnie zapraszm jak juz bedzie cieplej na to zebyscie z Ania nas odwiedziły zreszta fajnie by było jak bysmy kiedys sie spotkały wszytskie razem .

Pozdrawiam jak mi sie uda to wsztwia ma zdjeci robiłm dzis Kubusiowi ma juz takie długie włoski ze wyglada jak dziewczyna uczeałm go i wpiłam mu kuzynki spineczke we włozy poprostu jstna dziewczynaka hihi a moj maz to sie namnie prwie ze obraził jak ja mogał cos takiego zrobic przeciez to chłopak jest hihi :-D

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

17 mar 2008, 08:44

Witam!

Nie zdążyłam przeczytać wszystkich postów dokładnie, ale po zdjęciach które wklejacie widać jak świetnie rosną Wam dzieciaczki, są śliczne. U nas wszystko wporządku, czasu mam coraz mniej i na tt również, ale pamiętam o Was :-) . Adrian dokucza coraz bardziej siostrze, dużo mówi ale bardzo niewyraźnie, i wogóle go nie można zrozumieć.

Z okazji że tu jestem :-) i zbliżających się świąt wielkanocnych, życzę Wam i Waszym rodzinkom duuużo zdrowia, wesołych i spokojnych świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa, (martynka juz testuje na Adrianie psikawkę i jest niezły ubaw) a dzieci niech będą Wam radością dzień po dniu.




Pozdrawiamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

18 mar 2008, 16:32

No nareszcie jest coś do poczytania :ico_brawa_01:
Agusia wiem coś na temat ubranek....Ania wyrosła praktycznie ze wszystkiego a nowe mają takie ceny że szok !!! ale kupuję na allegro i nowe i używane ubranka i jest dużo taniej a jeszcze nigdy się nie zawiodłam i jest dużo taniej :ico_brawa_01:
Moniś zdrówka dla Kubusia życzę no i może faktycznie gdzieś byśmy się spotkały, byłoby super. :-)
Maju Adrian jeszcze będzie wyraźnie mówił....myślę że to taki etap w życiu maluszka i minie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy i dzieciaczki.

[size=150] Wesołych Świąt [/size]



Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 mar 2008, 17:01

moje dzieci dopadła grypka jelitowo-załądkowa. Martynka ma rozwolnienie a Adrian wymiotuje :ico_olaboga: . Na same święta przyplątało się to wstrętne choróbsko. Tyle że nie mam pojęcia co dawac małemu, jesć nie chce, pić też a jak nakarmię go piersia to zaraz wymiotuje :ico_olaboga: . Macie jakieś rady, boję się aby mały się nie odwodnił. Lekarz kazał przystawiać jak najczęściej do piersi, ale on za każdym razem wymiotuje. Nie mam pojęcia co robić.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

18 mar 2008, 17:52

Podawaj lacidofil i smectre obojgu no i marchwiankę szczególnie Adriankowii oby te choróbsko jak najszybciej was opuściło.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

18 mar 2008, 23:23

Maju wspołaczuje wiem co to znaczy mysmy cłąra rodzina chorowali nie dawno ale rady Margot sa bardzo dobre
Margot chyba bedziemy musiały zorganizowac takie spotkanie jak sie cieplej zrobi i oczywiscie jak sie inne mamy na to beda zaopatrywac .
Kube juz jak by troche przechodziło mam nadziej ze mu prezjedzie i obejdzie sie bez wizytu u lekarza a ja sprzeam na swieta ale idzie mi to jak krew z nosa masakra :ico_olaboga:
Chciał bym wam złozyc najlepsze zyczenia z okazji Świat Wilkanocnych

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
życzy Monia z rodziną

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 mar 2008, 23:45

Hej gdzie się podziewacie ?

url=http://www.captio[n.it/]Obrazek[/url]

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

25 mar 2008, 12:20

Święta świeta i po świetach..... Jestem najedzona i zmeczona po tych świetach ale ogólnie było bardzo fajnie, spotkanie cała rodzinka. Jeśli chodzi o filipa to miał raj bo wszyscy go zabawiali, dawali wszytko co chciał i mi sie synuś rozpuścił....... :-D Miłam z nim problem jesli chodzi o spanie, ciezko go było uspic a i spał nie zbyt dobrze, budził sie płakał itd...po prostu juz sie przyzwyczaił do swojego łózeczka i wszystkich rytuałów z tym związanych. W czwrtek przed świetami miał wysoka goraczke 39 st :ico_chory: na zęby. po jednym dniu mu pzreszło. Nawet nie wiem ile ma juz tych żąbków bo nie chce ten mój synus paszczy otworzyć :-D
A co tam u Was, jak po świetach.....?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość