aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 lut 2008, 20:26

kwiatunio pisze:lidziasc napisał/a:
"przyslij przepis"


nigdy o nim nie słyszałam

Ja też nie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Ale Ci fajnie lidzia ,jak nie nagroda z nivea to teraz tu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też tak chcę... :-D (tylko trzeba coś wysłać bo samo nie spadnie z nieba) :ico_noniewiem: :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

26 lut 2008, 20:42

aniulek pisze:tylko trzeba coś wysłać bo samo nie spadnie z nieba)


oo wlasnie :-D

Awatar użytkownika
magda77
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 05 lut 2008, 22:22

26 lut 2008, 20:43

Hej
Widze że avatarki się pozmieniały.Aniulek bardzo łądna buzie widzę :-D .No i fajnie że troszke grosza ci się trafiło.A co to za gazetka bo nie znam?Czy w całej Polsce można ja dostać?
Ja kobitki jestm mocno zapracowana w domu i zawodowo.Dziś miałam wolne no i do południa sprzątanie a po południu wyszłam na dłuuugi spacer z dziewczynkami bo pogoda dziś przesliczna.
AAAA no i Lidzia widzę tez piękny uśmiech nam prezentuje :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 lut 2008, 21:05

magda77, Dzięki za komplemencik :-D
Idę uprasować to co mi zostało z wczoraj :ico_noniewiem: ,filmik obejrzeć i lulu... :ico_spanko:
Do jutra,pa...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

26 lut 2008, 21:22

aniulek, pa,pa

Julka juz w łóżeczku swoim zasypia,A wykapana z herbatka przed kompem

Awatar użytkownika
magda77
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 05 lut 2008, 22:22

26 lut 2008, 22:13

Ech no moje dziewczyny już wykapane i są w łózku rodziców i jeszcze się bawia.Ja ogladam serialik i jak się skończy to pewnie zajmę się usypianiem.A wykompie się jak juz królewny będa spać ;)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

26 lut 2008, 23:45

hi dziewczynki...
tak to już jest................ wiosna tak jakoś jest że w marcu dużo ludzi odchodzi - przesilenie wiosenne. a w tym roku zima do nonono więc i przesilenie wiosenne wcześniej............ Przykre to kiedy musimy żegnać się z bliskimi....................ale na szczęście czas leczy rany.....a człowiek to takie zwierze że się do wszystkiego przyzwyczai.

U mnie w pracy standardowo zapieprz...........aż dziw bierze że jeszcze kasa mi się zgadza......... :ico_szoking: superancko.
Zła jestem bo ciągle ktoś idzie na urlop albo na zwolnienie i ciągle muszę przychodzić na druga zmianę a nie na swoją pierwszą. Muszę pogadać jutro z Tomkiem żeby następne zastępstwo inaczej rozegrać... Bo mała wogóle mnie nie widzi i wieczorem nie chce chodzić spać, poza tym ja też mam prawo do normalnego powrotu czasem do domu...(druga zmiana jest trudniejsza). Chyba byłam dla nich zbyt uległa i trochę na głowę mi weszli. A w sumie jestem najstarsza

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 lut 2008, 09:00

JustynaiGabi, dobrze ze ci sie w pracy uklada,ale nie dawaj sie tak wykorzystywac :ico_nienie:
chociaz zawsze nowy ma najgorzej bo go wrabiaja we wszystkie bonusy :ico_noniewiem:

magda77 pisze:A co to za gazetka bo nie znam?Czy w całej Polsce można ja dostać?


to taka malutka gazetka w formacie zeszytu za 0.80zl.ja ja lubie kupowac bo fajne przepisy sa no i taniutka jak barszcz :ico_oczko:
mysle ze w calej polsce jest wydawana :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

27 lut 2008, 10:41

Dzien dobry

JustynaiGabi, nie dawaj sie wykozystywac

My ybralismy sie wczoraj na zakupki, ale przyznam sie szczeze ze nic ciekawego nie byo kupilismy jakies spodnie i jeszcze kilka bluzek, a maly wybral sobie kilka zabawek, na ktore dzis nawet nie chce patrzec.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 lut 2008, 10:53

dzień dobry..

ja oczywiście standard :ico_kawa: :-D
justyna nie daj się wykorzystywać bo to,że jesteś nowa to nic nie znaczy i trzeba o siebie walczyć

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość