Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 20:26

Lucy to dzwoń do tesciowej... :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2007, 20:30

tak zrobie,niech go przekona ,jak ja nie moge...ale najlepsze to,ze tak mi marudzi,ze juz zaczyna mi byc wszystko jedno :ico_smiechbig: czlowiek z brzucholem 9 miesiecy chodzi i nawet nazwac po swojemu nie moze :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 20:38

a jakby była dziewczynka to kto by decydował o imieniu? ty czy T?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2007, 21:23

KASIK a Ty chyba chlopaka masz co????? i masz racje wreszcie sie wzielam za moja szefowa i powiedzialam jej ze bede pracowac tak dlugo jak bede sie dobrze czula bo musze dbac o moja fasolke :ico_ciezarowka:
dziewczyny jakies ciekawe imie dla chlopca????? moj chce Franka, a ja Tymoteusza wiec mamy dylemat :ico_olaboga:
pozdrawiam i milego wieczorku
ide sobie kakao zrobic i budyn :ico_kawa:
Ps.mam nadzieje ze ta dzielnica w ktorej teraz mieszkam jest spokojna niby wszyscy mowia ze tak, no i domek mam ladniejszy i duzy ogrod wiec bede latem z malym grila robic :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 21:31

martuchafrost, a ty znasz juz plec? :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 mar 2007, 21:33

dla dziewczynki wybralismy juz na poczatku vanessa i obojgu nam sie bardzo podoba;)ale wlasnie powiedzialam,ze bedzie nataniel,a nie zaden oliver i juz nic nie mowi....he he
dla dziewczynki jeszcze olivia,w sumie dla mnie bez roznicy,bo obydwa fajne...takze co do dziewczynki,od poczatku sie zgadzalismy;)tymoteusz fajniejsze,tzn kwestia gustu,ale moimz daniem bardzo fajne

[ Dodano: 2007-03-14 ]
w sumie w wiekszoci spraw ,to ja decyduje :ico_haha_01: ale nie chce tak na sile z tym imieniem ,bo to jednak powinna byc wspolna decyzja...ale chyba przejdzie nataniel,bo mowi,ze mu sie podoba,ale oliver bardziej....zato ja mu powiedzialam,ze mi sie bardziej alan podoba,a oliver wcale,a nataniel to takie imie,ktore oboje mozemy zaakceptowac,wiec to bedzie najlepsze wyjscie ehhh...nie wiedzialam,ze taki problem bedzie//podoba mu sie jeszcze ethan i ja na poczatku tak chcialam,ale teraz to juz mam metlik w glowie....podoba wam sie ethan?

[ Dodano: 2007-03-14 ]
a dzidzius kopie i sie wierci ,chyba musie nie podoba,ze nie ma jeszcze imienia :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

14 mar 2007, 22:20

Martucha ja mam w brzucholku wielką niespodziankę :-D i dopiero jak urodze tosie dowiem czy to chłopiec czy dziewczynka... A z imion bardziej podoba mi się Tymoteusz...

Lucy pytałam, bo jesli np. ty wybrałas imię dla dziewczynki to fair by było dać pole do popisu T.z imieniem dla chłopca... ale widze, ze sprawa sama już się rozwiązała :ico_brawa: Nataniel to ekstra imię, bardzo mi się podoba... tylko czy zarejestrują ci je w USC w Polsce?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 mar 2007, 23:43

Felicity ja mam chlopaka!!!!!!!!!!!!!!!!
KASIK ja tez nie chcialam znac plci ale jak pani doktor najechala na jego nozki z bliska to nie trudno bylo nie widziec "ogonka" miedzy tymi moimi malymi stopkami :ico_brawa_01: a co do imion to mam jeszcze pare, ale nie jestem zdecydowana chcialam zeby moje dziecko mialo imie niepowtarzalne a tu nic, bo moj kochany lubi inne imiona niz ja.
wiec pewnie bede buszowac po internecie i szukac dalej
pozdrawiam Was goraco :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 mar 2007, 00:35

hejka
ja niedawno wrocilam z pracy.. widze, ze naklikalyscie sporo podczas mojej nieobecnosci .... gaduly hihi

nam tez sie wydaje, ze bedziemy miec synka.... hihi moze dlatego, ze kazdy nam tak wrozy i powoli nastawiamy sie na plec.... i
nasze imiona sa zupelnie inne od waszych.... najpierw byl kajetan... przez kilka dobrych lat... a nagle w ciazy zmienilismy na leona... dzis myslalam o gabrysiu... hihi
a na dziewczynke Tola.... a ostatnio myslelsimy o Blance.. ale mam metlik na maxa w glowie.... chcemy zeby bylo oryginalne i ladne.... naszej rodzince w glownym skladzie: moje siostry hihi, ktore maja podobne gusta bardzo sie podobaja te imiona... zawsze licze sie z ich zdaniem... a one sa za leosiem i tola... my w sumie tez...
ale ciagle myslimy czym, by tu zaskoczyc maluszka... hihi ja nie chce zadnych ang imion... a z drugiej strony musza one byc w miare latwe do wymowy dla tutejszych, a te wydaja sie nieskomplikowane...

a tymoteusz bardzo ladnie... tymek.... podoba mi sie...
znam jedna parke dzieciaczkow tymek i maja... slicznie... hihi
podoba mi sie rowniez marcelina , marcel.... gdyby adasia siostra nie miala coreczki o tym imieniu to porzadnie bysmy sie nad nim zastanawiali dla chlopca... hihi
to tyle na temat imion...

kasia super brzuszek,
martucha nie daj sie w pracy.....

dobrejnocki
do jutra papa

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

15 mar 2007, 00:57

Hej Mamuski!
Wrocilysmy od GP, podobno Mayci nic nie jest :ico_olaboga: , ma katar, kaszel, zrzezi w plucach, w nocy goraczkowala, ale zdaniem lekarza to nic :ico_puknij: , nie dostalam nawet pol lekarstwa do noska czy syropku :ico_szoking: . Na szczescie mam z domu krople xylometazolin i syropek prawoslazowy i krople olbas do pokropienia na poduszke, sama ja wylecze. Ogolnie to drugi raz Maya jest chora, za pierwszym razem rozchorowala sie w Polsce i inaczej wizyta wygladala, dostala leki homeopatyczne, nie pomogly i skonczylo sie na antybiotyku niestety, bo katar sie miesiac ciagnal :ico_placzek: , ale ktos sie zainteresowal i cos przepisal. Moze nic nie przepisuja bo tu leki dla dzieci sa darmowe i o to w tym wszystkim chodzi? Nic tylko usiasc i plakac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dlaczego ja ma tu takiego pecha??? :ico_placzek:
Kasik pozostaje przy swoim bedzie dziewczynka! Mi wszyscy mowili, ze bedzie chlopiec bo ladnie wygladalam, a tu taka niespodzianka.
Nigdy nie wygladalam lepiej jak w ciazy, mialam taki blysk w oku, nawet maz mi to mowil, teraz juz wrocilo wszystko do normy, niestety.
Lucy widze, ze problem z imieniem trwa, u nas bylo tak, ze ciagnelismy zapalki kto wymysla imie :ico_puknij: , ale chyba nawet gdybym przegrala to i tak bym postawila na swoim :-D
Felicity koniecznie wklej zdjecia cory, bo musze Cie ostrzec jest na forum taka jedna Ilonka i Ona bije, pasem za brak wklejanych zdjec :ico_haha_01:
Martucha przykro mi, ze przez jakis totalnych idiotow musisz ciezko pracowac, trzymam kciuki, czekamy na zdjecia.
Emilka zapomniala zapytac, czy mydlo w kostce Ci gp wypisal?

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Madziorka Leon super!!!!

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Felicity moja Maya uwielbia mango, banan i jablko. Teraz kupuje Hippa mango, banan, jablko z jogurtem, mniam, mniam.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość