Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

05 lut 2008, 00:52

martuchafrost pisze:Mikusia bardzo ładnie wyglądasz i masz rację co Polki to Polki one potrafią zrobić

dziekuje bardzo Obrazek i masz racje co Polka to Polka zrobi dobrze hihi i zawsze mozesz sie dogadac jak chcesz miec zrobione a im tlumaczyc?? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

martuchafrost pisze:Mikusia a za kim córeczka ma takie boskie loczki ?

ja jak bylam mala to mialam takie loczki lae mi scieli :ico_zly: :ico_zly:
a teraz to sobie prostuje,a moja siostra ma takie hihi
tylko ze tez prostuje :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

05 lut 2008, 14:19

O dziewczyny ale sie rozpisalyscie :ico_brawa_01: cieszy mnie to :-D
Marta jesli chodzi o fryzjera to jest to najgorsza dla mnie rzecz :ico_zly: nienawidze chodzic tam bo jeszcze nigdy nie bylam zadowolona zawsze robia po swojemu i za kazdym razem cos poprawialam i kazdy mi mowi ze mam dryg do wlosow i sama sobie lepiej zrobie.Teraz sama sobie podcinam,grzywke tez nawet pasemka sobie sama zrobie na gorze,a w Pl robilam za osobista fryzjerke mojej mamy,siostry i kolezanek.Balejaz,trwala nie sa mi obce tylko jakos boje sie scinac krotkie wlosy :ico_noniewiem: Bardzo to zreszta lubie :ico_haha_01:
Mikusia widze ze ty masz sliczny kolor blond bez odcienia zolci wiec zawsze bedziesz wygladal super :ico_brawa_01:
Emalia ja rowniez w 100% popieram imie Gabriel-ma sliczne zdrobnienie i bardzo ladnie brzmi.Pamietam ze w ciazy z Dawidkiem tez mielismy dylemat i podobalo mi sie Fabian a maz sie smial ze brzmi jak Pawian hihi!

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

05 lut 2008, 18:39

hej hej laseczki kochane

Mikusia
ale z ciebie piekna blondi :ico_brawa_01:
kolorek super ja nigdy takiego nie bede miec,sama tez prostuje wlosy bo mam bez tego ni krecone ni proste -taki ich urok

Madzia
to moze powinnas zmienic profesje i zajac sie tym wlasnie skoro ci sprawia tyle przyjemnosci :-D
A wlasciwie to co robicie w ciagu dnia??kazda z was w domku siedzi??

No to widze,ze przypieczetowane jest imie Gabrielek :-D
:ico_brawa_01:

zmykam cos jesc
do wieczorka
buziaki

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

05 lut 2008, 20:13

emalia30 pisze:Mikusia ale z ciebie piekna blondi

dziekuje dziekuje :-D :-D :-D :-D

emalia30 pisze:kolorek super ja nigdy takiego nie bede miec,sama tez prostuje wlosy
a czemu niemozesz miec takiego koloru??
a co do prostowania to ja sie staram zadko lae czasem musze bo wlosy ni tak i owak hihi

emalia30 pisze:Madzia to moze powinnas zmienic profesje i zajac sie tym wlasnie skoro ci sprawia tyle przyjemnosci

tez tak mysle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:A wlasciwie to co robicie w ciagu dnia??kazda z was w domku siedzi??

no ja niepracuje,siedze z Wiki w domku,ale codziennie wychodzimy na miasto,zakupy,
zalezy od pogody to zjezdzalnia i nad morze ,karmic kaczki
a potem obowiazki domowe gotowanie sprzatanie i takie tam

no i zabawa z Wiki hihi
i od czasu do czasu mam te dzieciaczki do pilnowania
jest wesolo :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lut 2008, 22:58

no to mi sie podoba dziewczyny ze sie tak rozpisałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emalia mi juz sie skonczył macierzyński ale siedze w domu bo Jaca nie chce zebym do roboty szła, wiec codziennie jak jest pogoda gdzies smigamy :ico_oczko: dzis bylam na miescie spotkac sie z kolezanka ( z TT bo nas tu pełno w Belfascie) i upatrzyłąm sobie płaszczyk ale nie kupilam bo dla mnie wszystko wydaje sie za drogie, a moj Jaca mnie wyzywa, ze jestem jakas dziwna i mam kupować, a mi ciągle żal kasy i kupuje jakiesz szmaty co potem w nich nie chodze bo taniocha i sie szybko niszcza :ico_olaboga: a Jacol mówi, ze ja chyba w sercu to facet jestem bo nienawidze zakupów, nie lubie sie przymierzać brrrr i wszystko kupuje "na oko " no chyba jestem jakas nienormalna, bo która kobieta nie lubi zakupków nie? :ico_olaboga: no to ja jestem wyjątkiem :ico_oczko:
Magda ja chcialam sobie iśc do fryzjera przed wylotem do Polski i wiara mi poleciła " drogi, aczkolwiek robi super" kurcze jak wyszłam ( wydałam 80 F) od niej to zaraz obok była drogeria, polecialam kuoic farbe do chaty ( uryczana) wzięłam Jacy żyletke do golenia ( zawsze sobie tak stopniuje włosy) i sama sie "zrobilam" :ico_olaboga: matko jak ja plakałam wtedy, a móJ mnie pocieszał, a ja mialam dosyc :ico_placzek: i powiedzialam sobie nigdy wiecej nie pójde !!!!! nigdy !!!! własnie szukam polskiej fryzjerki ale trudno znaleźć bo jak są Polki to mają juz tyle wiary ze szok :ico_szoking:
mój Jaca kupił zestaw karaoke :ico_olaboga: i chcemy śpiewac, ale te piosenki sa takie trudne i szybkie, ze ja nie nadążam czytać a co dopiero śpiewac :ico_brawa_01: ale mysle ze jak kiedys zrobimy impre w chacie to pod wplywem promili ójdzie i czytanie i śpiewanie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

06 lut 2008, 00:35

Mikusia po pierwsze to nigdy,przenigdy nie bylam taka blondi,mam pasemka,ale to jest najwiecej co mialam i nie wiem,czy byloby mi dobrze ,gdyz mam ciemna karnacje-po za tym to mialam w swoim zyciu juz prawie wszystkie kolory wlosow-poprzez barwy plonacej rudosci,czerwienie,wisnie,brazy,czern :) hehe
To fajnie wam tak posiedziec to i ja bym chciala czasem,juz nie dlugo spelnia sie moje marzenia,ale wtedy bede marzyc o tym co robie teraz a zostana mi pieluchy i brak czasu dla siebie samej i przyjemnosci :ico_olaboga:

Marto tak to jest jak sie nie zna fryzjerow i nie wie sie na co sie idzie,kazdy chyba mial nauczke i sie sparzyl jak ty-nawet ja sama i to w Polsce,gdy zdradzilam swoja fryzjerke i poszlam do tanszej-spalila mi wlosy :ico_zly:
Co do rzeczy kotre kupuje to ja jestem zdania,ze kupic jedna gora dwie ale bardzo dobrej jakosci,maja wyglad po praniu,nie sypia sie po paru zalozeniach i dobrze sa skrojone za czym stoi,iz dobrze leza :ico_oczko:
To samo jest u mnie z butami-jak wydaje to na drogie i porzadne i tak np teraz jak bylam w Polsce kupujac sobie kozaczki wyrzucilam buty ktore mialam 13 lat i wciaz dobrze wygladaly-warto bylo i polecam ta metode,mniej a porzadne.A same zakupy sprawiaja mi duzo przyjemnosci ,nawet te dla moich chlopakow-to ja ich ubieram i mojego meza i Kacperka a niebawem i kolejnego urwiska :ico_oczko:

Zmykam spac
Dobranoc kochane

Srebrną kołysankę
z gwiazd zimowej nocy,
wiatr Ci może śpiewa,
gdy się z morzem droczy.

Nawet sople lodu
grą świateł czarują
niosąc spokój sercu,
piękno wychwytują.


Obrazek

[ Dodano: 2008-02-06, 08:16 ]
figlarna
z wiatrem we włosach
rozkołysała biodra
stopom pląsu przydała
roztańczonymi krokami
zostawia smutek za sobą
wyciąga dłonie ku niebu
lekko jak obłok płynie
w takt niesłyszalnej melodii


Obrazek

do wieczorka
zmykam do pracy
buziak

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 lut 2008, 09:39

emalia30 pisze:To samo jest u mnie z butami-jak wydaje to na drogie i porzadne i tak np teraz jak bylam w Polsce kupujac sobie kozaczki wyrzucilam buty ktore mialam 13 lat i wciaz dobrze wygladaly-warto bylo i polecam ta metode,mniej a porzadne

mój Jacol tez takiego zdania, al mi żal kasy , wole odłożyc na dom :ico_olaboga: taka juz dziwna ze mnie istota :ico_olaboga: pewnie ze moze jakbym miala kupe kasy to bym nie żałowała, ale tak to widzisz jak to jest :ico_olaboga: nie wiadomo jak długo tu bedziemy a chce odłożyc coś dla Frania i jego przyszłość

mojemu synkowi sie cos przestawiło bo budzi sie w nocy na mleko kolo 2 a potem spi do piatej i od 5 szaleje do 9 :ico_olaboga: o matko!!! zwłoki mam i jeszcze jestem :ico_chory:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 lut 2008, 23:34

martuchafrost pisze:nie lubie sie przymierzać brrrr i wszystko kupuje "na oko "

haha ja dokladnie tak samo i mam to chyba po mamie bo ona tez :-D
martuchafrost pisze:mojemu synkowi sie cos przestawiło bo budzi sie w nocy na mleko kolo 2 a potem spi do piatej i od 5 szaleje do 9 o matko!!! zwłoki mam i jeszcze jestem

oho to ci maluszek pore sobie znalazl :-D
emalia30 pisze:Co do rzeczy kotre kupuje to ja jestem zdania,ze kupic jedna gora dwie ale bardzo dobrej jakosci,maja wyglad po praniu,nie sypia sie po paru zalozeniach i dobrze sa skrojone za czym stoi,iz dobrze leza

moj maz tez mi to powtarza a ja podobnie jak Marta lece do Primarka i tam sie ubiore :ico_puknij:
Kochane nie wiem sama czy wspominalam ze bylam w poniedzialek na rozmowie o prace zalatana jakas jestem i juz nie pamietam.Bylo bardzo milo dogadalam sie bez problemu.Powiedzieli ze chca przeprowadzic wszystkie rozmowy ktore trwaly w poniedzialek i wtorek bo to ma byc nowa restauracja i szukaja calej zalogi,moja rozmowa byla pierwsza ze wszystkich wiec sama nie wiedzialam co myslec.Powiedzieli ze po tych wszystkich rozmowach zrobia selekcje i bedzie druga rozmowa no i wlasnie dzisiaj zadzwonil facet i znowu ide w srode wiec chyba cos z tego bedzie :ico_brawa_01: Mam nadzieje ale az tak mocno sie nie ciesze zeby nie zapeszyc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lut 2008, 12:12

Magda Sz. pisze:zisiaj zadzwonil facet i znowu ide w srode wiec chyba cos z tego bedzie

trzymam kciukasy, zeby tylko sie udało :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 lut 2008, 23:14

hej hej

Madziu
i jak tam po rozmowie???
Słuchajcie imie Gabriel zostało odrzucone,jestem normalnie załamana,nie wiem juz jakie i gdzie je szukac :ico_placzek:

zmykam spac
buziaki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość