Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 sty 2009, 10:32

Uzywacie jakis kosmetykow dla dzieci, jakies kremy lub oliwki?
ja kąpię małego w Oilatum Soft i podobno juz niczego nie trzeba używać. Ale ja stosuję jeszcze Sudocrem i na pupę i jak gdzieś mu się łuszczy skórka to mleczko nawilżające Nivea z białej serii. A jak mu wyskoczą jakieś krosteczki, to czasami smaruję Linomagiem
zreszta caly jest smieszny, jak czasem zrobi glupiutka mine to jestem w stanie sie poplakac ze smiechu :ico_oczko: okropna jestem, nie? tak sie z wlasnego dziecka nabijac. No ale slodziutki jest :-D
mam to samo - czasami można pęknąć ze śmiechu jak miny robi, a zezować też mu się zdarza :-D

Sandrusia ja też się małym głównie sama zajmuję, chłop trochę mi pomaga, ale poza tym to też nie mam nikogo do pomocy.

A wyjęcie z wody po kąpieli też się Bartkowi nie podoba i wtedy trochę krzyczy, ale tylko chwilę dopóki go nie powycieram, potem jest już ok, bo cwaniak lubi leżeć na golasa :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 sty 2009, 11:11

witam witam..moja malutka juz chyba sowje odespała i teraz ma etap czuwania..musi byc przy mamusi :-D :-D :-D wiec lezy przy mnie a ja pisze :-D :-D


moja niunia tez płacze przy wyjmowaniu z wody ale wydaje mi sie ze to poprostu dlatego ze przez chwilke jest jej zimno bo jak ja sie otuli to płacz znika odrazu..no chyba ze jest głodna..wtedy jest wrzask :ico_olaboga:

co do kosmetyków uzywam oliwki babino na nozki i raczki bo jej sie łuszcza..

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 sty 2009, 11:54

witajcie :),
mój synuś wczoraj znów miał kolkę, biedny 4 godzinki się męczył zasnął o 22, potem się obudził ok 1 i też bo coś bolało, ale zasnął po 2 godz. i potem pobudka o 6 i 9 i teraz właśnie zasnął to poprasuje ciuszki, zawsze po jedzonku troszkę się skręca i płacze :ico_noniewiem:

ananke, mojemu synkowi zasmakowała ta herbatka z kopru włoskiego wypił 20ml, czy mogę mu tyle dawać, albo nawet więcej????

jeśli chodzi o kosmetyki to ja używam Nivea oliwkę, a pupkę na początku robiłam pudrem, potem jak miał odparzoną to sudocremem, a teraz sypię mąką ziemniaczaną, bo podobno najlepsza na odparzenia

o 15 przyjeżdża teściowa na służbę :-D, a ja jadę z mężem do Piły na zakupy, muszę sobie jakieś jeansy kupić

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 sty 2009, 16:08

a moja malutka chyba cos boli brzuszek..nie chce jesc od rana nie zrobila kupki i jak sie przebudzi to sie prezy..dałam jej juz troche herbatki..martwie sie :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-22, 15:14 ]
a ostnie kupki były zielonkawe..:(

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 sty 2009, 16:46

hej hej :-)

a ja tak na chwilkę, bo wstałam po spacerku i muszę zmykać w gary, bo babcia idzie po starszaka do szkoły :-)

nasza koleżanka Anilewe77 urodziła wczoraj o godz. 16.40 Jasia - ważył 4790g i ma 60cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Anilewe zaglądała kiedyś do nas, ale z tego, co pamiętam to w końcu termin miała na luty :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

22 sty 2009, 17:02

To ja oficjalnie raz jeszcze gratuluje wszystkim styczniowym mamom i przyspieszonej lutówce :ico_brawa_01:
Jesli chodzi o ubieranie to u nas podobnie jak u Ananke. Bodziki z krótkim rękawem bardzo się u nas sprawdzają. Zakładam je codziennie a na wierzch albo pajaca albo spodenki lub półspiochy i kaftanik.
A z kosmetyków to oliwka w żelu Johnsona po każdej kapieli. Kąpiemy w płynie Nivea to jest płyn plus szampon, 2 w 1, a na pupsztalka bepanthen maść, lepsza moim zdaniem niz sudocrem, fajnie natłuszcza skórkę.
Brzuszkowe przeboje tez u nas na czasie, albo jak idzie kupka albo bączki, Bartuś się pręzy, kuli nóżki i niekiedy głosno krzyczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

22 sty 2009, 19:33

A u mnie znowu dzisiaj prąd wyłączyli i włączyli dopiero po 16 :ico_zly: :ico_zly:

Teraz robię sobie ciasto drożdżowe, które miałam zrobić przed południem, ale z racji braku prądu nie zrobiłam.

U nas dzisiaj była super pogoda i mały spał sobie w kombinezonie przy otwartym oknie. Generalnie dziś cały dzień śpi i nawet raz na jedzenie musiałam go obudzić po trzech godzinach. Chyba to świeże powietrze tak mu służy.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 sty 2009, 22:14

hej
wpadłam zobaczyć co u Was - inne już problemy niż bolące krocze, skórcze i inne sprawy.... :ico_oczko:

mam pytanko czy połączyłybyście siły z lutówkami? oczywi ście to jeszcze czas by tytuł ewentualnie zmieniać, ale chciałam zapytać wcześniej - na lutówkach piszemy we 4 właściwie więc jak pojawią się maluszki i będzie mniej czasu na tt to nie ma chyba co oddzielnego wątku zakładać...no sama nie wiem, chciałam dowiedzieć się jakie Wasze zdanie :-)

Gaga dużo zdrówka, pociechy z dzidzi i wszystkiego co najlepsze :ico_tort:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 sty 2009, 22:17

na lutówkach piszemy we 4 właściwie
noo, tak się zastanawiałam, ile Was tam jest :-) ja jestem zaaa jak najbardziej :-) im nas więcej tym weselej :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

22 sty 2009, 22:24

mam pytanko czy połączyłybyście siły z lutówkami?
ja też jestem za :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość