Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 cze 2010, 10:54

hej dziewczynki dlugo sie nie odzywalam pracuje do pozna i nie mam niestety czasu sledze was jak tylko moge.witam nowa kolezanke z terminem na luty!!!!!!!!!!!!! ja bylam w srode u gina zalozylam karte ciazy lekarz powiedzial ze dzidzia rosnie jak na drozdzach!!!!!!!!!!! no ale USG mam dopiero na 14 lipca wiec czekam cierpliwie.Agnieszka26 trzymam kciuki napewno bedzie dobrze tak jak zubelek pisala dzidzia napewno byla zaspana daj nam szybciutko znac co i jak pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

25 cze 2010, 16:21

cześć dziewczyny,niechcący was podczytuję z sympatii do Zubelka :-) macie piękną tabelkę styczniówek :D
Agnieszko,może Twoja dzidzia spała?najważniejsze,że serduszko bije!!!trzeba być dobrej myśli
co do kota-ja swojego wykastrowałam jak miał pół roku,też mi trochę podsikiwał,ale kupiłam żwirek silikonowy z hiltona i bardzo ładnie zaczął mi robić w kuwetę.plamy po siuśkach myłam octem z wodą (szklanka octu na 3 szkl. wody) potem dywan posypywałam sodą oczyszczoną zostawiałam na 2 godz i odkurzałam.po tych zabiegach w domu mi nie pachnie kotem.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

26 cze 2010, 11:26

Czesc dziewczyny przepraszam że tak długo nie przychodziłam do was . Byłam u lekarza zrobiono mi ponowne usg dzidzia nadal się nie ruszała ale sreduszko bije :ico_brawa_01: A co do mnie to spadają mi PLT mam już 90 a norma 150 :ico_placzek: Nie wiadomo co jest przyczyna wszystkie inne wyniki mam super prócz tego.
Kotka wykastrowałam chodzi biedny jak pokraka, pozszywany wczoraj jak go przyniosłam do domu to był jeszcze taki betonik nawet łapki nie uniósł. Jak już sie ocknął to chciał sie napic wody ale wpadł do miski taki bidulek :-) Dzisiaj też jeszcze chodzi taki markotny ale nie sika :ico_brawa_01:
Miłego wekendu wam życze .... :ico_kawa:

[ Dodano: 2010-06-26, 11:28 ]
herbaciana dziekuje za rade jak się pozbyc zapachu. Niby jak sie umyje to nie czuc ale ja i tak czuje. A masz może jakis spos.ób na kanape cały dół mi oznaczył próbowałam waniszem ale dalej czuje jak siadam na niej kurcze oczywiscie tylko ja ale mnie to złosci// :ico_zly:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

26 cze 2010, 11:42

Aga na kanapę to samo co na dywan.
jak twój kotek już kastrat to kupuj żarełko specjalne dla kastratów,mój w pół roku przytył i był gorszy niż garfield a to dachowiec,musiałam go odchudzić,bo serduch by nie wytrzymało.

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 cze 2010, 14:34

Witam dziewczyny mnie straszna senność dopadła, od dwóch dni chodzę nieprzytomna.

Agnieszka26 może po prostu dzidzia jest trochę młodsza, pisałaś, że miałaś różne cykle. Nie przejmuj się dziewczyno na zapas :ico_nienie:
Co do kotka to super, że już nie sika :ico_brawa_01:

Zmykam, bo mi się mały budzi :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

26 cze 2010, 23:16

witam :-D

Agata86, trzymaj się te 3 tygodnie i pokaż się jak tylko będziesz miała dostęp do neta :ico_sorki:
Aniula, dzidzia zdrowa :ico_brawa_01: a do usg jakoś się doczekasz :ico_oczko:
cześć dziewczyny,niechcący was podczytuję z sympatii do Zubelka :-) macie piękną tabelkę styczniówek :D
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Agnieszka26, ja nie wiem co to PLT no ale zdrówka ci życzę :ico_sorki:
a dzidzia może faktycznie młodsza i dla tego?Jak z pomiarów?Mówił cos lekarz?Ale,pewnie już niedługo zobaczysz jak sobie skacze :ico_oczko:

ah biedny kotek ...ale zapachu to ja nie nawidzę,w ogóle niestety kotów nie lubię :ico_sorki:

gaga22, senność,coś wiem o tym :ico_haha_01: choć ostatnio powoli i delikatnie mi przechodzi :ico_haha_01:

a u mnie ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 cze 2010, 10:04

Witam, ja od dziś w domu do końca lipca, hurrra nareszcie się wyśpię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w tym tygodniu jeszcze mi niańka na kilka godzin przychodzi i małego na spacer zabiera

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 cze 2010, 10:40

gaga ale fajnie,korzystaj ile się da :-D Moja Zuzia jutro ostatni dzień szkoły i też już będziemy leniuchować :-D no a za 2 tygodnie do pl lecę to się latem nacieszę :-) już nie mogę się doczekać :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-28, 11:23 ]
chwalę się :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 cze 2010, 12:46

zubelek supr brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie to jeszcze nie ma się czym chwalić, wieczorem trochę mnie wywala, ale to raczej z przejedzenia :-D

Ja dziś zrobiłam generalne porządki jak niańka młodego na spacer wzięła, teraz śpi. A ja zjadłam michę truskawek z jogurtem i chyba też się zdrzemnę

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 cze 2010, 12:51

ja też się miałam zdrzemnąć ale jakoś się nie udało :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość