Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

28 lip 2010, 12:54

mi się płakanie przy jedzeniu kojarzy z klasyczną kolką... czyli gazy...

co do męża, to tak, cały czas coś robi, zwykle jest to tylko to co lubi robić, więc np. rozwalonych przez dzieci pustych butelek po mineralnej nie podniesie, tylko przekroooooczyyyy :ico_oczko: Talerza po sobie nie wyniesie, a po dzieciach to już zupełnie (chyba, że powiem- "wynieś teraz talerz"- jak dziecku :ico_olaboga: ). To bywa wkurzające...
Ja przy trójce głównie ze sprzataniem nie wyrabiam, więc robienie syfu przez trzech chłopa mnie głównie wkurza :ico_haha_01:

Nicola, fajna kreacja!!! Koniecznie pokaż po weselu foty :-D

NICOLA_1985

28 lip 2010, 14:56

slooowgirl u nas w nocy tez spokój wiec tak jak pisze skoro pomogło to juz masz odpowiedz :ico_oczko:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

28 lip 2010, 15:27

heh Krzyś chyba znał moje zamiary bo jak się obudził to pierwszy raz od dłuższego czasu spokojnie ssał cycusia :-) czyl;i znalazłam sposób na niego - jak jest problem, podzielić się nim na forum i synuś się posłucha ;-)

[ Dodano: 2010-07-29, 09:14 ]
Dzień dobry Paniom...
Ja dzisija witam z jakimś dołem okropnym... Może to przez tą okropną pogodę (od wczoraj strasznie leje). Aż nie chciałoby się wychodzić z łóżka, wszystko mnie drażni..... I jeszcze sama z dziećmi przez cały dzień.... :ico_placzek: ech......
stawiam poranną zbożową :ico_kawa:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2010, 09:19

dzień dobry. komu kawusie? :ico_kawa:

ja podaję jeszcze do tego torcik z okazji moich imienin :ico_tort: i jeszcze jeden od Tobika za 13.tygodni życia! :ico_tort:


miłego dnia.

Martalka, mmarta81, z pewnością dziś i wasze święto więc wszystkiego najlepszego moje imienniczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lip 2010, 09:28

tibby, dzieki i dla Ciebie i dla Martalka, tez wszystkiego najlepszego :ico_tort:
11 15 pierwsze szczepienia :ico_chory:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

29 lip 2010, 09:41

tibby, wszystkiego naj z okazji imienin i 13 tygodni Tobiego :ico_brawa_01:

mmarta81, Martalka dla was tez buziaki imieninowe!!!!! :ico_haha_01:

A do kawki się dołączam jak najbardziej!!!

Powiedzcie mi jak u was wygląda kąpiel maluszków??? Krzyś bardzo lubi kąpiel ale zaraz po kąpieli zaczyna się histeria której nie da się niczym opanować... Krzyś krzyczy, płacze, robi się cały czerwony, jak przy kolkach.... Niewiem jak temu zapobiec, bo normalnie szkoda mi niuni jak nie wiem co... Z drugiej strony sobie pomyślałam że przecież czasami maluszki też popłakać sobie muszą prawda? Czy lecicie na urwanie głowy za każdym razem kiedy dzieciaczki kwilą, albo płaczą?? Jak jest u was??

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 lip 2010, 10:12

Marty drogie, wszystkiego naj :ico_brawa_01:
ja imieniny obchodzę w lutym :ico_haha_01:

Slooowgirl, ja reaguje na każdy płacz, tzn staram się jak mogę. Każdy płacz coś mówi.
Mi tak samo Damian płakał po kąpieli. Wydaje mi się, ze nie cierpiał tego chłodku na mokrym ciele :ico_oczko:

Dzisiaj mała spała od 19 do 3!!! ile to? 8h!! :ico_sorki:

NICOLA_1985

29 lip 2010, 10:27

hej
dla wszystkich świetujacych Martusiek :ico_tort: :ico_prezent:

slooowgirl u mnie jest tez płacz za raz po kąpieli bo maluchom zimno jak sie ich z wody wyciagnie, ja kłade Krystiana na recznik opatulam i nosze troche, przytulam , przyzwyczajam do temperatury tak aby wytrzyymal troche na golaska bez płaczu i pozniej juz jest ok..
a na twoje pytanie czy reaguje na kazdy płacz lub kwilenie to odpowiem Ci :
tak ja reaguje , nie koniecznie lece i biore na rece ale przynajmniej podchodze mówie do niego , uśmiecham sie, staram sie uspokoic na rozne sposoby i zzyskac troche czasu na dokonczenie czegos co np. akurat robie. ale jesli to nie pomaga przerywam swoje zajęcie i poswiecam czas Krystianowi bo uwazam ze prace domowe nie zając nie uciekną a dobre samopoczucie moich dzieci i zaspokojenie ich ważnych potrzeb jest dla mnie na pierwszym miejscu

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2010, 10:38

slooowgirl, mój Tobi tylko płacze niesamowicie po kąpielli jeśli jest na serio mega glodny. tak to nie. on mógłby na golaska cały czas leżec i byłby z tego powodu zadowolony. jakiś taki zimnolubek mi się trafił ;-)
A na każdy płacz reaguję w zasadzie tak samo jak Nicola.

Martalka, to dziś obchodzisz drugie imieniny z nami ;-) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 lip 2010, 10:59

slooowgirl, Amy nie placze po kapieli ...chyba jej cieplo :ico_haha_01: ona wogole malo placze tylko jak ja brzuszek boli bo mad ranem jak sie budzi po nocce to nawet z glodu nie placze tylko marudzi bardziej :ico_sorki:
a co do biagania na jej marudzenie to wiadomo jak sie nagle rozplacze(tzn najczesciej jak sie bawi na macie a Iga przez przypadek jej cos zrobi) to lece zaraz :ico_sorki: wogole jak marudzi to staram sie ja brac na roczki bo sie zaraz uspokaja i wtedy odkladam ja ale czasem nie moge :ico_noniewiem: robie sniadanie,jestem w toalecie...
NICOLA_1985, jeszcze nie pisalam super sukienka na wesele a za obczasy podziwiem :ico_brawa_01: ja juz chyba za stra jestem na takie obcasy :ico_noniewiem:
Martalka, no to i Tobie zaczelo sie dobre spanie :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_sorki:
lepiej ece obudzic mala i nakarmic bo zaraz zmykam na to nieszczesne szczepienie :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość