Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

23 cze 2011, 10:35

o kurcze, pierwszy raz słysze o tej metodzie! To chyba musi boleć, co? Chociaż czy jest jakas róznica miedzy sztucznym rozszerzaniem a bolącymi skurczami, które to samo powodują...
z tego co mowiła mi mama generalnie tak samo jak skurcze, tak jakby rozpierało ją od środka..... ale pewnie każdy inaczej to odczuwa.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

23 cze 2011, 12:07

Oj niedobrze tak po terminie :ico_olaboga: Rzeczywiscie tyle komplikacji, ehh no ale jak mowilyscie natury nie oszukasz - kiedy bedzie to bedzie malenstwo.. Byleby nie za pozno :ico_sorki:
Ja mam termin na 28 lipca ale z OM na 13 lipca wiec moze moje sloneczko wczesniej sie do mnie wybierze :ico_brawa_01: Milo by bylo :-D

A jak tam w ogole Wasze samopoczucie laski? Ja niedawno wstalam, tak mi sie jakos dzisaj dluuuugo pospalo, ale oczywiscie z przerwami prawie co godzine na siku :ico_olaboga: A niedlugo biore sie za obiade, sladem kolezanki dzisiaj bedzie marcheweczka duszona :D Plus schabowe z kurczaczka i ziemniaczki mmmm :ico_brawa_01: Milego dzionka laski :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 cze 2011, 12:19

Zirafka zobacz na mój suwaczek :)))))))))
widze widze i cierpliwie czekam na Cibie :ico_oczko:
Cześć laski . U nas niby ciepłó ale co chwilkę kropi deszcz, mi jak zwykle brakuje powietrza uff ciężko sie oddycha. Noc jak zwykle czyli do 1.30 nie usnęłam wogóle bo duszno mi było a potem pobudka co 1,5 godziny na siku o i tak spałam a teraz mnie coś lamie więc pewnie się prześpie z moim rozdartym synkiem, trak dzisiaj nudzi i płącze o wszystko, ze mam ochotę go stłuc albo wyjść z tego domu i wrócić wieczorem ... masakra jakaś z nim dzisiaj jest! może jak się przespi to będzie lepszy.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 cze 2011, 14:17

jedynie co to poleżała w szpitalu bo ciąza musiała być wywołana ale nie reagowała na kroplówki czy baloniki. i głupoty w tym nie widziała ani ona ani lekarze
dokładnie, ja leżałam 7 dni do porodu a później jeszcze jeszcze kolejne 6 dni jak się młoda urodziła, bo akurat w 4 dobie której mogłyśmy iść do domu to wypadła na sobotę, a u nas w sobotę dzieci nie wypisuję
izabelllla123, o kurcze, pierwszy raz słysze o tej metodzie! To chyba musi boleć, co? .
mnie nic nie bolało. Inne dziewczyny jak miały założone to zdarzało się że im sam wypadł i żadnego postępu, a innym sam balonik pomógł i zaczynały mieć skurcze i następował poród
Ale nie u wszystkich to skutkuje.
jestem tego żywym przykładem :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

23 cze 2011, 15:00

Agus
, A jak tam w ogole Wasze samopoczucie laski? Ja niedawno wstalam, tak mi sie jakos dzisaj dluuuugo pospalo
ja tez dzisiaj dobrze spałam - to znaczy ja teraz mówie dobrze, jak po 4x w kibelku nadal klade się i zaraz uderzam z powrotem w kimono :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I powiem Wam, że od razu sie człowiek lepiej czuje. Sen to jednak dobra rzecz :ico_haha_01: Nawet zwleczenie się z łózka nie było takie masakryczne, brzuszek lżejszy.
J amam straszna ochotę na babke piaskowa albo cytrynową. Chodzi za mna od rana. Patrze teraz a tu kurde ani jednego jajka :ico_sorki: :ico_zly:
zirafka
widze widze i cierpliwie czekam na Cibie :ico_oczko:
tja, według tego szalonego suwaczka to ponad tydzien wcześńiej powinnam urodzić. A jeszcze wczoraj wskazywał normalna date porodu. :ico_szoking:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 cze 2011, 15:54

Hej dziewczyny! Melduję się. Ja na szczęście cały czas dobrze śpię. I oby tak dalej :ico_sorki:, bo współczuję wam, że tyle musicie wstawać do kibelka lub ciężko wam zasnąć bo duszno.

Mi za to strasznie lewe ucho boli. Mam nadzieję, że to nie zapalenie ucha :ico_placzek:. Bo ogólnie jestem alergiczką i co roku o tej porze biorę zestaw tabletek, ale w ciąży mi nie wolno, a przy nieleczonej alergii może wyjść albo zapalenie ucha, albo powiększone migdałki itp. Jak byłam mała to bardzo często na to chorowałam :ico_placzek:. :ico_chory:

Teraz wybieram się na spacerek nad rzekę z mężem. Ale jakoś przez te ucho to jestem strasznie rozdrażniona i ciągle mi się spać chce

[ Dodano: 23-06-2011, 15:56 ]
według tego szalonego suwaczka to ponad tydzien wcześńiej powinnam urodzić.
mi na szczęście suwaczek nie szwankuje i dzięki temu wiem co i jak :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

23 cze 2011, 18:09

głupota ,że lekarze tyle trzymają na obserwacji do 9 dni po terminie zamiast 3 dni po juz wywoływać.
meczy sie i dziewczyna i dziecko... takie same zdanie miały położne ale one tam nie rządzą.
Jak ma dziewucha zacząć sama po terminie rodzic jak nic nie robi tylko leży , zero ruchu , napatrzy sie , wystraszy niektórych przypadków...
to jest dlamnie głupota ze strony lekarzy

[ Dodano: 23-06-2011, 18:14 ]
a wiadomo ,że są różne przypadki, od 37 t.c łożysko sie starzeje, dziecko ma mniej miejsca, może sie udusic, zatruc wodami płodowymi, wiele widziałam przypadków tam gdzie ja leżałam.
ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie, a moje jest własnie takie jak napisałam.
nie raz tetno dziecka było niezbyt normalne a oni czekali...
jedna kobita miała lekkie skurcze wiec nie mierzyli jej rozwarcia a ona w ok 5,6 godzin nabrała 8 cm i juz miała skurcze parte i odebrali poród w sali... bo taka jest opieka tam gdzie ja leżałam.
teraz to sie panicznie boje i jak bede miała wybór ide do tego drugiego szpitala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 cze 2011, 18:38

według tego szalonego suwaczka to ponad tydzien wcześńiej powinnam urodzić
no nie wygłupiaj się :ico_oczko: miał byc tylko jeden dzień odstępu!!!
No mam troche luzu bo wysłałam moich na jakiś spacer i jak poszli o 17 tak przyszli przed chwilką się przebrac bo mały ufajdany jakimiś morwami od czoła po kolana no i umyli się poszli dalej... a samej mi się niechce wychodzic bo strasznie ciepło się zu nas zrobiło..
wiele widziałam przypadków tam gdzie ja leżałam
to ile Ty tam leżałas???

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

23 cze 2011, 19:24

zirafka, 4 dni.... i uwierz działo sie :(

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 cze 2011, 20:31

witam
ja mialam kiepska noc, ogolnie kiepsko sie jakos czuje, Kalinka nie specjalnie jest skora do ruchu, niby cos sie przeciaga, niby jakos mnie nozka szturchnie w bok, a ja mam stracha...od wczoraj w zasadzie na okraglo mnie boli w prawym dole, w nocy z boku na bok i to klucie..dzis juz sie w kapieli wyszykowalam na wszelki wypadek, bo mam jakies dziwne wrazenie ze cos sie zacznie, albo zas to tylko moje wrazenie :ico_noniewiem: mam nadzieje choc do tej sobotniej wizyty lekarskiej spokojnie doczekac :ico_sorki:
ale po tym moim obecnym samopoczuciu to szczerze sobie nie wyobrazam sie tak czuc jeszcze z 2 tyg :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość