monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 18:34

ta podkładka podwieszana jest dość twarda i osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć materacyka do łóżeczka.
ale zrobicie, jak chcecie.
no wlasnie jest dosc twarda dlatego my chyba bedziemy kladli gruby koc zeby bylo miekko malenstwu :-)

maz rozlozyl cale lozeczko jak przywiozl i jest dosc spore z tymi wszystkimi rzeczami a wczoraj mi sie wydawalo takie jakies male. a ten przewijak wczesniej co pytalas Tibby to on jest tak wlasnie dosc wysoko ale jest tak stabilnie przymocowany ze nie ma prawa sie ugiac pod dzieckiem. obnizyc sie go raczej nie da. ja pewnie tylko przez jakis czas bede go uzywac na poczatku a potem sie go zdejmie. zreszta ja mam jeszcze taki inny przewijak od siostry wiec jak mi ten nie bedzie odpowiadac to tamten bede uzywac. no i jeszcze mam maty jednorazowe do przewijania wiec na lozku tez moge spokojnie przewijac nie musowo na przewijaku :-)

donatka fantastyczne wiesci u Ciebie po wizycie :ico_brawa_01:
jaaa i bym zapomniała będzie chłopak :-D
gratuluje :ico_brawa_01:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 18:51

A to sa te moje kompleciki co wczesniej o nich pisalam :-) dwa pierwsze sa z jakiejs zagranicznej firmy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A ten jest z H&M

Obrazek

wszystkie NOWE z metkami tyle ze ja juz metki oderwalam :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 lut 2013, 18:52

tak moni, doszły książki. z wrażenia zapomniałam ci napisać na PW.

monikaA88, daj fotki w realu waszego łóżeczka jeśli możesz. Z chęcią zobaczę jak się prezentuje na żywo :-) Jest na serio śliczne.
Ja małego przewijałam na tym przewijaku do momentu, aż mi nie zaczął być na niego zwyczajnie za długi :-D potem już jak nauczył się wiercić, to wolałam go na tapczanik przenieść dla jego własnego bezpieczeństwa. Ale nie powiem, że ta półeczka co jest przy przewijaku jest super pomocna! Kosmetyki, pieluchy, czy nawet spirytus możesz spokojnie tam trzymać i przy każdym przewijaniu wszystko pod ręką masz :-) pomimo nie używania jej, do dziś mamy ją przyczepioną.
Minusem łóżeczka turystycznego jest to, że nie wszystkie karuzele z zabawkami pasują do niego.

misia, jak idą przenosiny do większego pokoju? A jak wybór łóżeczka u was? Bo mówiłaś, że też chcecie turystyczne. My mamy firmę Moolino.

Dziś poszłam do apteki wykupić mamie antybiotyk, bo chora biedaczka i spotkałam naszą super znajomą sąsiadkę, z którą swego czasu dość blisko trzymaliśmy. (Jak byłam młodsza, to nawet chodziłam z jej synem :ico_wstydnis: )
I ona do mnie mówi, że wróży nam córę. A ja do niej: my też na początku strasznie chcieliśmy dziewczynkę, ale doszliśmy do wniosku, że w sumie, to jest nam to obojętne co będzie, byle zdrowe i poród gładko szedł. A płeć to pikuś! Będziemy kochać jak własne - jak mówi moja kumpela z pracy ;-)
A ona: wyglądasz zupełnie inaczej niż z Tobikiem. I nic chyba nie przytyłaś, co? Bo sam brzuch ci rośnie.
Ja na to: no póki co 2kg. (teraz już pewnie z 3-4kg wyjdzie)
A ona: i za to, że się nie nastawiacie teraz, będziecie mieli niespodziankę i dziewczynkę :-P

(ciekawe na ile jej wróżby się spełnią)

moja mama też mówi, że z Tobikiem kwitłam, a teraz jakbym zmęczona była. Taka inna.

Ale co ma być, to będzie. Ja czekam cierpliwie. Obym za te 2 dni się mogła dowiedzieć, bo chciałabym w zw. z tym dla męża prezent zrobić na Walentynki.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 18:56

przeglądam sobie allegro i patrzcie jakie słodkie:
może któraś mamusia dziewczynki skorzysta:
Obrazek

tu link do aukcji jakby któras chciała: link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 05 lut 2013, 19:03 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 18:58

Obrazek

jeszcze taki spiworek wzial maz bo mu sie spodobal :-) tez Nowy i na zime bedzie jak w sam raz bo jest dosc gruby :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 19:02

chcialam zrobic zdjecie tego lozeczka ale maz szybko je zlozyl bo na razie nie ma miejsca zeby stalo rozlozone wiec zlozyl je i do pudla schowal. jak juz bedziemy je rozkladac zeby stalo i czekalo na maluszka to na pewno zrobie zdjecie i pokaze. bo jak na razie sam maz stwierdzil ze nie ma co stac rozlozone bo tylko bedzie sie kurzyc a jest jeszcze tyle czasu ze zdarzymy je rozlozyc i przygotowac dla maluszka. takze jeszcze zdarze pokaza lozeczko jak w realu wyglada :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 19:07

fajny śpiworek. u nas się sprawdziło coś takieog, bo Tobiko z tych odkopujących się. Teraz na szczęście już się potrafi sam przykryć ;-)

to w takim razie czekam na zdjęcia z niecierpliwością w przyszłości.

ja nadal buszuję na allegro :P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 19:11

gdyby któraś z was też chciała mieć w domku małą żabkę: http://allegro.pl/sliczny-komplet-dla-t ... 37097.html

a z tych kompletów mamy akurat wszystkie trzy:
link usunięty przez obsługę forum

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 19:15

oooo te kompleciki super !!! ja to bym wszystkie kupowala ale tez nie ma co kupowac nie wiadomo ile tego bo male szybko wyrasta i jak miala bym zalozyc tylko raz to tez szkoda. ale slodkie te kompleciki :-) moze ja sie skusze na jakis jeszcze ale jak juz to w wiekszym rozmiarze jak takowe sa.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

05 lut 2013, 19:24

Witajcie
monika88 Kochana piekne lozeczko. A ciuszki tez sliczne. Wypatrzylam, ze masz komplet z timberlanda. Musialy byc mega drogie. Te pierwsze tez sa markowe.
donatka moje najszczersze gratulacje :ico_brawa_01:
tibby ja tez slysze od ludzi, ze bedzie coreczka. Ja jednak Juz o plci coraz mniej mysle.

Jejku, ale dzisiaj jestem Jakas oslabiona. Maz zajal sie Oli, bo akuratnie ma wolne, a ja moglam sie przespac.
Teraz wypije herbatke I zabieram sie za pieczenie tarty Na kolacje.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość