Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 sie 2007, 12:19

aga78 ja tez przyjełam motto damy rade :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W końcu co możemy innego zrobić jak czekać! :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 sie 2007, 15:30

Wisienko jestem taka szczesliwa ze juz jestes z nami!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wierze ze bardzo Ci ciezko bez Twojego maluszka ale jzu na dniach bedziecie razem!!! Gratuluje Ci bardzo serdecznie noi oczywiscie mezusiowi takze!!!Trzymaj sie cieplo i informuj o wszytskim :-D !!!!

Ja tez w dwupaku!Ale sadze ze jak szyjka jest krociutka i mieciutka i czop mi wypadl to znaczy ze szyjka zaczyna sie otwierac wiec moze jzu niedlugo :ico_brawa_01: poza tym brzuszek jzu mi leze na nogach ja siedze wec tez opadl.Nie nastawiam sie, bedzie kiedy nadejdzie odpowiedni moment :-D

Dziewczyny musimy sie trzymac razem i moze wymarudzimy wspolnie te porody :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 sie 2007, 16:07

Hej Słonka moje kochane!!! :ico_haha_01:
Jest mi ciężko, ale staram się myślec pozytywnie. Przed chwilką dzwoniłam do szpitala i powiedzieli mi, że od dzis rana Szymon juz nie lezy w inkubatorze tylko w normalnym łóżeczku. Nie podaja mu juz ani antybiotyków ani kroplówki, jest na obserwacji. Wiec jak wszystko ułozy sie pomyslnie to juz niedługo będziemy mogli go zabrac. :ico_brawa_01: Bardzo się ciesze :-D :-D :-D

A Wy, moje kochane :ico_ciezarowka: jestescie bardzo dzielne!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czytajac Wasze posty troche się usmiałam, takie jestescie niecierpliwe ale wcale sie Wam nie dziwie. Końcówka jest bardzo męcząca. :ico_noniewiem:
Uaktualniłam juz liste na naszym nowym watku. Teraz tylko czekam którą z Was będę mogła wpisac jako następną. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 sie 2007, 17:35

Witam moje kochane :ico_brawa_01:
w końcu mam chwilkę zeby tu zajrzeć :ico_oczko: Łukaszek nie daje mi za duzo wolnego czasu a do tego cholernie boli mnie szew (nacięli mnie) i przez to nie mogę siedzieć przed kompem
Mam tu straszne zaległości ale obiecuję ze wszystko nadrobię i opiszę porod na "Mój pierwszy poród"

[ Dodano: 2007-08-04, 17:44 ]
dziekuję wam wszytkim za trzymanie kciuków i mile slowa :ico_sorki:
wisienko trzymaj sie dzielna kobieto będę trzymać kciuki żeby jak najszybciej oddali ci maleństwo

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 sie 2007, 17:49

kasia1983, już jesteś z nami, super !!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Łukaszek wygląda nabardzo zadwolonego chopaczka.
Wsienko to tylko czekać jak napiszesz nam, że Szymonek wraca do domku!!!!
Teraz została tylko Anita ze swoim maluszkiem i wszytkie mamusie sierpniowe będą z nami !!!!

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

04 sie 2007, 18:18

wisienka24, tak sie ciesze że juz dobrze z Szymonkiem
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kasia1983, super że jesteś juz w domku ze swoim szczęsciem
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też postanowiłam się tak nie nakręcać ,
ale jak zobaczyłam te maleństwa na zdięciach to znów mnie bierze :ico_olaboga:

Obrazek

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 sie 2007, 21:44

I jak zawsze powtarza się rytuał, w weekend nikt tu nie zagląda .
Szkoda, bo bym pogadała, mój mężunio, jak obiecał stara się jak najwięcej pracować, ciesze się, bo przynajmniej nie jest w złym humorze, że dzidiza na dniach ma się pojawić, a tu pracy nie ma. Tylko ja ciągle sama siedze. :ico_placzek:
Szukam sobie prace, aby tylko nie zwarjować. Dobrze, że moja mama za 2 tygodnie przylatuje, przynajmniej nie będe się nudzić, no i po porodzie Ryan, nie będzie musiał się czuć źle, że dużo by pracował.
Dzisiaj wybrałam się do miasta do polskiego sklepu i spowrotem, i wiecie co zmeczyłam się w połowie, czy to tak już ma być do samego końca, że nie mogę nigdzie iść, bo inaczej umieram ze zmęczenia. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 sie 2007, 10:57

wisienko ciesze się bardzo, że Szymonek już bez wspomagaczy lezy w łóżeczku, tylko patrzeć jak niedługo będzie z toba w domku:)

Kasia1983 ale Łukaszek jest śliczny, jak patrze na te wasze maleństwa to mi się pakusiać chce ,że moje jeszcze nie chce wychodzić :-D

Ja wczoraj byłam na weselu, skakałam bawiłam się i dalej nic :ico_placzek: , chyba mała sprawdza moją cierpliwość, oj ciężka to próba..... Nie siedzieliśmy jednak bardzo długo na weselu bo było ponad 200osób i się zrobiło duszno i po jakimś czasie musiałam się położyć :-D , ale towarzystwo było bardzo fajne mimo, ze idąc tam nikogo nie znałam bo to wesele kolegi mojego M było :-D
No a dziś czeka mnie impreza rodzinna u rodziców.....
Miłej niedzieli kochane!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 sie 2007, 16:00

Kasiu 1983 gratuluje pieknego Lukaszka i ciesze sie ze jestes jzu z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wisienko super ze Szyminek czuje sie juz lepiej i bedziecie niebawem razem w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasiu 3 wiem ze Ci smutno samej ale i tak zazdroszcze Ci(pozytywnie oczywiscie) ze masz sie do kogo przytulic w nocy bo ja nie mam :ico_placzek: . Trzymaj sie Kochana!!!


Pruedence gratuluje wspanialej zabawy noi faktycznie wytrawala ta Twoja Mala bo po takiej potancowce powinno ja ruszyc :-D ale nie martw sie to tak czy inaczej juz niedlugo sie stanie :ico_oczko:


Ja dzis mam znowu dola bo ciezko mi bardzo!Hormony szaleja, czuje przygnebienie, strach i mam hustawki straszne. Tak bardzo potzrebuje ramienia mojego Kochanego Adasia!!!Wyplakalam mu sie dzis pzrez telefon i troche ulzylo, ale tylko troche.....

[ Dodano: 2007-08-05, 16:16 ]
Kurcze Dziewczyny zaczyna mnie cos brzuszek bolec...hmmmm...moze to jakis poczatek??Zobaczymy... :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

05 sie 2007, 16:53

ja tez sie ujawniam od wczoraj jestesmy w domu ale powolutku sie klimatyzujemy po 2 tygodniowej nieobecnosci nie mam za wiele czasu wiec nawet nie mam jak poczytac co tu sie dzialo wisnienko mam nadzieje ze juz wszystko sie unormuje i bedziecie wszyscy razem wyobrazam sobie jak ci musi byc ciezko ale wszystko bedzie ok
trzymaj sie dzielnie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość