Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

17 gru 2010, 21:26

magda1614 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 24 tydzień !!!

U nas kolejna wizyta to dopiero 7 styczeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i Pózniej to juz chyba co 3 tygodnie??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

18 gru 2010, 00:57

magda 1614 za 24 tydzień :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 gru 2010, 09:45

ja mam nastepna wizyte 4 stycznia ale wczesniej czeka mnie badanie na glukoze i kontrola z Zusu ;/ moj ginekolog tez robi zadko usg brzuszka dlatego dopiero na nastepnej wizycie potwierdzi co dokładnie bedzie ;) ja juz sie nastawilam na dziewczynke ;D mi brzusio tez juz troszke przeszkadza ciezko mi sie wstaje jak leze ;)) w sumie juz 7 kg przytyłam a wcale sie tak nie obzeram ;/ ale mam 170cm wiec nie jest tak tragicznie pozdrawiam
i stawiam za 24tydzien :ico_tort: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 gru 2010, 13:33

czesc dziewczyny. u nas ok, dzidzia sie troche rozbrykala, choc i tak gabriel bardziej kopal na pewno...
my jeszcze nie mamy imienia, nie wiem czy my tutaj bedziemy mieszkac, czy w polsce... wiec nadanie polskiego imienia trudnego tutaj do wymowienia mogloby sie okazac bledem... moj kuba chce ashley i czeka na lepsza propozycje z mojej strony, a ja musze cos wymyslic, bo nie dam tak corce na imie...

Marcelina mi sie podoba-bardzo ladne :-)

sejana, skad wytrzasnelas ten program z probkami z rossmana??

ah, pochwale sie, ze tutaj na pro7-krajowa tv, leci program taff-plotki, nowosci, rozne pierdoly i jest tam cykl o tatuazu i jakies 3 tygodnie temu poszedl program z moim kuba :-D przez kilka pierwszych dni po emisji ludzie sie za nim na ulicy ogladali :ico_oczko:
nie podam linka, bo w pl sie nie da obejzec :ico_noniewiem:

Tabogucka, wiesz co, ja to mam taki parszywy charakter, ze w takiej pracy jakby w koncu wybuchla to by sie wszyscy po katach pochowali, przeciez to jest jakis mobbing to jak oni cie tam traktuja i jakie maja oczekiwania :ico_puknij: ty sie nimi juz teraz na prawde nie przejmuj...

Ja gabriela urodzilam 4 dni po terminie i wlasciwie nie chodzi o to, ze w tych ostatnich tygodniach jest jakos ciezko strasznie, ale juz tak sie czlowiek nie moze doczekac, zeby ta dzidzia sie urodzila, zeby popatrzec na nia i polozyc ja w tym wymuskanym lozeczku :ico_haha_01:
po 33h skurczy urodzilam go naturalnie w extra formie, ale i tak kisnelismy 9 dni w szpitalu, bo mial zoltaczke, a szpital ochrzcilam swiniarnia-warunki jak w transylwanii, ja mleka mialam dla wszystkich dzieci na oddziale, deprecha mnie podlapala bardzo szybko i tak bardzo chcialam wrocic do domu, czulam sie jakbym tam kilka miesiecy spedzila...

ale to prawda, ze medycyna jest teraz wspaniala i o ile to tylko przedwczesny porod-to szanse na uratowanie dzidzi sa ogromne...

a co do czopa to moj odchodzil prawie 5 tygodni po trochu, wiec nie ma sie tym co sugerowac

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 gru 2010, 14:08

sejana, skad wytrzasnelas ten program z probkami z rossmana??
musisz wejsc na www.rossmann.de i tam na dole jest Alles gute für Baby und Kind i w to wchodzisz i sie rejestrujesz w Bonusclub, tak samo jest w DM i IhrPlatz

a ja pokaze sie w koncu w calosci... :-D chcialabym zeby brzuszek juz taki pozostal i nie urosl, ale to chyba nie da rady... ostatnio strasznie mnie plecy bola...
no i sorki za balagan w tle, ale jeszcze ze wszystkim sie nie uporalismy...
Obrazek

[ Dodano: 2010-12-18, 13:10 ]
i zapomnialam dodac, ze jak bylysmy na bilansie z Dominika to pona namalowala mnie z dzidziusiem w brzuszku i lekarka byla zdziwiona, ze ja w ciazy jestem, bo ona nic nie zauwazyla... :ico_olaboga: naprawde mam taki maly brzuch, ze nie widac?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 gru 2010, 15:14

witam sobotnio
u nas mrozno brr zupke ugotowalam i chyba cos porobie na studia :ico_sorki: a tak mi sie nie chce :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana, spory brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycjaaa, za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 gru 2010, 15:19

u nas tez mroznom ale juz przed poludniem zaliczylysmy z malymi ponad pol godzinny spacerek :-D
dzisiaj mieli do nas wpasc tesciowie, ale tesciowa sie pochorowala i nie przyjada...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2010, 15:20

Patrycja za 24 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 gru 2010, 15:21

dziewczyny a wogole to ile macie lat? I jak na imie? milo byloby wiedziec z kim sie pisze :ico_haha_02:
Moze ja zaczne...
Ania, 24lata :-D

[ Dodano: 2010-12-18, 14:25 ]
a jesli chodzi o porod to mialam rodzic naturalnie, trwal 13godzin i zakonczyl sie cesarka...
mleka mialam tyle, ze spokojnie jeszcze jedno dzieciateczko oprocz blizniaczek moglam wykarmic :-D albo nawet 2ke...
najgorsze bylo to jak sie w nocy budzilam i cala pizame mialam mokra, lacznie z poduszka itd :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 gru 2010, 15:26

Fintifluszka no powoli tez dojrzewam psychicznie zeby im zrobic karczemna awanture w robocie!!! Ale potem sobie mysle po co???
To w sumie 3 dni grudnia i 18 dni stycznia i wiecej juz nie bede musiala na nich patrzec!!!NIGDY!!! Bo po macierzynski nie wracam do pracy!!! Znaczy wogole tak -ale napewno nie do nich!!! A wolalabym byc "zatrudniona" przez nich przez caly macierzynski bo wtedy na koniec nalezy mi sie platny macierzynski za ten okres -czyli jakies £1000 !!!

[ Dodano: 2010-12-18, 14:27 ]
Sejanaeee tam!!!kawal brzucha masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-18, 14:29 ]
Ja okrutnie stara jestem :ico_wstydzioch: 30 lat!!!Pierwsza ciaza :ico_brawa_01: Karolina :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-12-18, 14:33 ]
Fintifluszkapomyllilo mi sie tam na koncu -chodzi o to ze jak sie nie zwolnie albo oni mnie nie zwolnia :ico_zly: na lub przed macierzynskim -to za ten czas nalezy mi sie normalny platny urlop-kolo 15-20 dni !!! ale jak bym sie zwolnila miesiac przed koncem macierzynskiego (bo tyle musze dac wypowiedzenia) to oni musza mi za ten urlop zaplacic -a to jakis £1000!!! Kawal kasy!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość