Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 sie 2007, 06:54

Dzień dobry !!! Śpicie jeszcze ??? No to zazdroszczę :-D Mały zrobił mi pobudkę o 6.30, pociumkał troszkę cyca i znowu usnął, a mnie już ciągnęło, żeby włączyć tt więc jestem :-D To już chyba uzależnienie...

"Skazanego na bluesa" oglądałam i bardzo mi się podobał, choć w niektórych momentach mną wstrząsnął :ico_szoking: Kot okazał się świetnym aktorem. A piosenka dla mamy (czy coś w ten deseń :-D ) bardzo mnie wzruszyła :ico_placzek:

No i czas na życzenia :ico_oczko: Ewcik z okazji twoich urodzin przesyłam ci serdeczne życzenia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: uśmiechu na twarzy, przespanych nocek :-D , wcześniejszych powrotów męża z pracy i dużo zdrówka :-D

Ok może jeszcze się kimnę. Zajrzę później.

[ Dodano: 2007-08-29, 07:29 ]
Oj pustki tutaj...

Mam jeszcze pytanko-będziecie szczepić swoje pociechy przeciwko pneumokokom ??? Z tego co się orientuję pierwszą dawkę podaje się w 6-7 miesiącu życia, następną po miesiącu i ostatnią po ukończeniu przez dziecko 2 roku życia (koszt każdej dawki 300 zł). Moja pani doktor poleciła mi to szczepienie i chyba się zdecydujemy. Niby można poczekać ze szczepieniem do 2 roku życia-wtedy podaje się tylko jedną dawkę (50 zł) ale kto nam zagwarantuje, że do tego czasu maluch nie złapie wirusa ???

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 08:23

Obrazek

Ewcik życzę Ci:
Marzeń o które warto walczyć,
Radości którymi warto się dzielić,
Przyjaciół z którymi warto być,
Nadziei, bez której trudno jest żyć.

:ico_buziaczki_big: od zięcia!!!!

A teraz muszę nadrobić zaległości w czytaniu i koło południa wpadnę do Was jak mały zaśnie.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 sie 2007, 09:02

witam witam i o zdrowie pytam :-D
Ewcik - sto lat sto lat !!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: spełnienia marzeń wszystkich jakie masz !! tych głeboko ukrytych również
lecę ..młody krzyczy .....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 sie 2007, 09:25

Ewcik dużo zdrówka, cierpliwości do życia i radości z niego samego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 sie 2007, 09:25

Nio, powoli pojawiają się mamusie :ico_haha_01: Mój mały właśnie zapadł w swoją 30-minutową drzemkę :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 sie 2007, 10:03

a mój powoli się z niej wybudza a chciałam wkleić jakieś fotki może zdążę zanim zacznie płakać

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 10:07

Drogi Ewciku moc :ico_buziaczki_big: dla Ciebie - aby każdy kolejny rok w Twoim życiu był coraz lepszy, barwniejszy i abyś miała zawsze siłę do pokonywania troszkę trudniejszych etapów, pogodę ducha i satysfakcję z każdego koejnego dnia :ico_prezent:
Obrazek

dzieńdoberek wszystkim!

a ja w końcu wczoraj zapomniałam napisać, że byłyśmy na usg i wszystko ok tylko profilaktycznie mamy robić gimnastykę i za dwa miesiące kontrola; tylko qrcze moja Iga jak mam jej zginać nóżki i robić nimi kółeczka to je zaraz usztywnia i koniec gimnastyki :ico_noniewiem: i co tu zrobić???

aaaaaaaaaaa i mam sklerozę kompletną :ico_wstydzioch: DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: na naszą rocznicę :-)
mieliśmy pójść z tej okazji na randkę tylko we dwoje ...... plany były piękne, ale :ico_zly: nonono... kasy nie było i nici z randki wrrrrr ....kino...kolacja..... echhhhh
R obiecał że to odrobimy niedługo, trzymam go za słowo :ico_oczko: no ale za to otworzyliśmy sobie wieczorkiem wiśniówkę przywiezioną rok temu z Chorwacji :-D

no właśnie Gosia a Wy jedziecie w końcu? :-)

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 10:07

EWCIK, spełnienia marzeń KOCHANA!!! :-D :-D :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-29, 10:10 ]
Będę wpadała, ale narazie.... :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_chory: :500: więc sukcesywnie pre naprzód... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 10:12

acha Kamizela, ja nie szczepię na razie na pneumokoki bo po prostu mnie nie stać, a lekarze mówią że jak dziecko nie styka się z wieloma innymi dziećmi np. w żłobku to nie trzeba koniecznie szczepić - oczywiście zawsze lepiej dmuchać na zimne ale my chyba nie damy rady :ico_placzek: i poczekamy do tego 2 roku życia :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 sie 2007, 10:16

Obrazek
to Mateuszek z tatusiem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość