Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 paź 2008, 12:04

Racja oby nasze Skarby posiedziłały w brzuszkach do końca, jeszcze się nimi nacieszymy, a myślę że jeszcze miesiąc z brzucholkami spokojnie wytrzymamy :ico_oczko:

domidj ja też prałam wszystko w Lovelli i wszystko slicznie pachnie :-) Jeszcze jedno pranko mam nie uprasowane i kocyki zostały do uprania. Tylko ten do szpitala już uprany i spakowany :-)

Ja od rana sprzątam, piorę i zmywam. . . jestem właśnie w połowie zmywania :ico_sorki: i pranko się zrobiło to puszczę następne :ico_duzepranko: :ico_pranko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 paź 2008, 15:27

Nie wiem jak wy, ale ja mialam problem z dostępem do forum od wczoraj. Wiec wczoraj bylam u fryzjera i w koncy wyglądam jak czlowiek :) Wieczorem bylam na przyjęciu z okazji dnia nauczyciela, bo było u mnie w pracy. Fajnie bylo. pojadlam dobroci, pogadalma z kolezankami :)
Dzis mam mycie okien własnie i powiesze nową firankę sypialni :ico_brawa_01: Poza tym ciagle obserwuje czy mi brzuszek opadl ale jakos nic nie moge zauwazyc .
A co gorsza, tak dlugo czekalam na aukcji ze znowu upatrzony wozek mi przeszedl kolo nosa grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
A dzis to ciagle mi duszno

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 paź 2008, 16:16

Hej:)
Ja tez miałam problem z wejsciema na forum, ale nareszcie ok:)Zauwazyłyscie, ze juz nie ma Tika Taka tylko jest Na obcasach...
Kurcze dziewczyny, ale musze teraz pozałatwic spraw z zusem...okazało sie ze dwa dni przed porodem skoncza mi sie te 182 dni chorobowego, które nam przysługują i musze składac jakies dokumenty do zusu o zasiłek rehabilitacyjny....Pilnujcie sobie tego, bo wtedy wam przepada całkowicie wypłata...Jade dzis własnie do mojej ginki aby wypełniła mi potrzebne do tego dokumenty...Cholera uwazam, ze w ciazy powinnysmy byc troche inaczej trakortowane niz na zwykłym chorobowym, bo kurcze przeciez ciaza nie moza trwac tylko 182 dni....ach szkoda gadac, z tymi urzędowmi sprawami....grrrrr :ico_zly:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

14 paź 2008, 16:36

pożniej cos napisze dziewczynki ide wybierać łózeczko z męzem zaraz wróci z pracy napisze wieczorem czy wybraliśmy..... :ico_sorki: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 paź 2008, 16:39

asiula_o, mnie tez denerwuja te urzedy czasem - biurokracja!!! :ico_olaboga: Nawet na glupia pieczatke dokumenty musza odlezec 14 dni!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

blumek, pamietam jak sie balas ze nie dotrwasz z Maja do 35-36 tyg, a teraz juz prawie 37 pelnych i zadnych objawow :ico_brawa_01: Ciesze sie ze wszystko jakos sie ulozylo!!! A brzuszek jak sie obnizy to podobno widac - mozna bez problemu poczuc zebra miedzy piersiami, i obniza sie bardzo bardzo nisko!!! Ale moze sie nie obniza bo Maja jeszcze nie bedzie wychodzic.

Ja czekam do srody i zorbie ostatnie pranie dla Juniora - w srode wraca moja siostra :ico_brawa_01: i znajac zycie pewnie jeszcze jakies pierdulki poprzywozi wiec poczekam :ico_brawa_01:

Mam problem z materacykiem - chcialabym jakis dobry ale w sklepie widzialam za 250 zl. A przez internet nie wiem jaki zamowic. Moze wy mi polecicie jakis?? Chcialabym z kokosem - i z taka gabka co sie dostosowuje do cialka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

14 paź 2008, 18:22

hej
ja też miałam problem z wejściem na forum i tak mi tego brakowało :-)
u mnie nic się nie działo, przed chwilą wciągnęłam kebaba :-D
Dzisiaj nie śpie od 5.30 i teraz to już mi się spac chce.
A Sara w brzuszku szaleje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 paź 2008, 19:03

hej wpadam tak na chilkę zapytac tak organizacyjnie
czy już macie wszystko przygotowane, kupione...
matko ja stoje nadal w miejscu...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:37 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 paź 2008, 19:07

poccoyo, piękna córeczka:) prześliczna baletnica:)
Ja organizacyjjnie spoko, jeszcze tylko szafe złozyc i powkładac ubranka do mebli, a rzeczy do porodu juz przygotowane. Teraz tylko czekanie:) i leniuchowanie:)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 paź 2008, 19:17

asiula_o, a masz wanienike, cale lozeczko wozek itd?
ja poza lozeczkiem i ubrankami i kosmetykami nadal stoje w miejscu...

[ Dodano: 2008-10-14, 19:22 ]
aha :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
dziękuje za komplement dla córci...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:38 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 paź 2008, 19:37

poccoyo, ja jeszcze nie mam materacyka, wanienki i wozka. Poza tym wszystko jest. Aha jeszcze torbe trzeba spakowac. Dla siebie mam juz tez wszystko, podklady poporodowe, wkladki laktacyjne, pizamy itd... Ale i tak jeszcze tyle trzeba przygotowac :ico_olaboga: ale mamy jeszcze chwile czasu wiec powolutku, powolutku.... :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość