Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 maja 2007, 17:20

Aniu uwazaj na siebie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2007, 17:21

hej dziewuszki hihi
lucy juz chwalilam brzuszek na poloni.... ale co tam. moge powtorzyc.... wygkladasz kwitnaco ciezarowko hihi taka mlodziutka jestes.... ze az milo popatrzec hihi

aga twoj brzuszek rowniez b.ladny hihi a piesek slodziutki... :ico_brawa_01:

madzia gratulacje za zmiane postawy i tesciowej.. mam nadzieje ze nie na chwile... hihi tylko 40 dni???? madzia to juz niedlugo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asiula koniecznie napisz po wizycie.. jak tam szyjka itd... dobrze ze masz siostre blisko i moze cie odwiefdzic.. ja na moje bede musiala jeszzce troche poczekac hihi

Ania fajnie ze braciszek przyjezdza.. a on za granica pracuje???
juz kwrotce doczekamy sie foteczek twojego brzuszka hihi

[ Dodano: 2007-05-01, 17:30 ]
lucy zapomnialam - ty szalona ciezarowko hihi uwazaj na drodze.... hihi dlatego ja nie wsiadam za kierownice, bo ja jestem nieprzewidywalna panikara na maxa i mialabym podobne doswiadczenia na codzien,.. bez hormonw ciazowych itd hihi wiele lat temu kolega dal mi poprowadzic na polnej drodze.. ale wtedy mialam bzika na punkcie koni i kiedy tylko je ujrzalam to opuscilam kierownice i zapomnialam o wszystkim.... i rzucilam sie w ich kierunku... innym razem kiedy wyjechal nam ciagnik to nie wiedzialam co mam robic... i rowniez puscilam kierownice i chcialam wysiasc w biegu hihi
dobrze ze kolega byl na tyle przytomny i opanowany... i wszsystko zakonczylo sie ok hihi
generalnie nie mam podzielnej uwagi, a to niezwykle wazna cecha dobrego kierowcy...

a jakos potem nie mialam ochoty juz prowadzic auta i juz tak mi zostalo

i wielki szacunek dla was kobietki ze dajecie sobie swietnie rade za kolkiem... probujecie, cwiczycie i smigacie!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to sie ceni
u mnie w domu kazdy ma prawko .... moje siostry od 18tego roku zycia... i b.lubia prowadzic auto... tlyko ja jakas inna jestem :/ hihi

lucy powodzonka mala!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 maja 2007, 17:53

Witam witam

Wpadłam na chwilkę zobaczyć co u Was. Ja od rana zabiegana. Sprzątam, gotuję itp... Zrobiłam dziś chłodnik...mmmm...pycha. I teraz chodzę co chwilę do lodówki i podjadam.
Myślałam, że moi rodzice przyjadą wcześniej, ale z powodu święta wstrzymali autobusy i będą dopiero ok 21. I mój braciszek zrobił nam niespodziankę i też przyjeżdża. No to będzie rodzinka w komplecie.

[ Dodano: 2007-05-01, 17:56 ]
Madzia jak tam u teściowej było?? bez ekscesów??

Aniu gratuluję wejścia w 8 miesiąc. A ja dziś zaczynam 34 tydzień i bardzo się cieszę.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2007, 17:59

wczoraj nie wpadlam juz do was, bo za pozno wrocilam hihi
zaraz po pracy poszlam do lekarza, a jak wiecie mam tam kawalek (czyt.dlugi spacerek) hihi oczywiscie wszystko ok hihi
szyjka mam sie nie przejmowac, podobno wiele kobiet ma podobna sytuacje... i nic sie nie powinno wydarzyc jesi nie bede uprawiala wzmozonej aktywnosci fizycznej hihi typu biegi itd hihi
plywanie jak najbradziej wskazane..... :ico_brawa_01:

infekcje w ciazy sa normalne i mam sie rowniez nie przejmowac... po ciazy przestana mnie nekac hihi

twardy brzuch to normalne przy pierwszej ciazy.. miesnie nie sa jeszcze rozciagniete... przy kolejnej juz nie powinien byc tak napiety hihi

skurcze . bole itd tez normalka

anemia, ale niewielka

dzieciaczek happy

po prostu to co w polsce jest zagrozeniem tutaj wskazuje na idealny stan ciazy...
dziewczyny jesli macie jakies watlipowsci albo zmartwienia przylatujcie do uk....
oni uczynia wasza ciaze perfekcyjna a was happy na maxa!!!!!!!!!!!!!!! hihi

no i tak to zamiast ja przekonac lekarke do swoich obaw ..ona przekonala mnie do siebie !!!!
wlasciwie nic mi nie dolega... (oprocz swiadomosci o skroconej szyjce) i mam sie swietnie... wiec moze lepiej nie przesadzac.... hihi
przejdzmy zatem na angielski tok myslenia...
taaaaaaram hihi


no a po wyjsciu z przychodni wstapilam do sklepu hihiale nic nie znalazlam... a chcialam kocyk azurkowy i przescieradelko.... a buuuuu :ico_placzek:
wracajac do domu mialam wstapic tylko do banku... no ale wiecie....siku!!!! no wiec poszlam do shopping center do toalety... a skoro juz tam zaszlam... to nie omieszkalam wyjsc bez pozegnania hihi
kurcze mialam zamiar kupic takie fajne s;podnie lniane w paski w h&m ale nie bylo rozm w tym kolorze co mi sie podobal bardziej... a buuuu :ico_placzek:
no i skonczylo sie na tym ze o 18 musialam wyjsc bo juz zamykali grzecznie przepraszajac hihi i tak zlazilam sie znowu na maxa hihi
jak to adas mowi szwedacz mi sie wlaczyl hihi
wracaja jeszzce pogubilam droge bo gadalam jak zwykle przez telefon i szlam bezmyslnie ...hihi ale na 19 dotarlam....
i wiecie co????? bylam nawet zmeczona!!!!!!!!!!!!! i plecy mnie bolaly hihi i dlatego postanowilam dzis , ze nie bede juz mojej kruszynki tak katowac... i grzecznie po pracy do domku... i przed kompem od 3 godz..... oj :ico_szoking: i kark juz mnie niepokoi... :ico_olaboga:

zupe gotowalam 2 godz bo dolewalam wody kilka razy...(wygotowywala sie ) hihi
a teraz jem prawie zimna... bo rece mam ciagle zajete hihi :-D

Aniu ja tez wybralabym sie w dluzsza podroz autem... bo czuje sie na silach... mielismy plan na najblizszy weekend jechac do edynburga a to tez ok 7 godz jazdy ... a potem jeszzce dwa dni lazenia zwiedzania itd
ale ze wzgledu na szyjke zrezygnowalismy... co innego gdybysmy jechali w gosci ... ale to za duzo moze sie okazac... a nie chce ryzykowac... ( cos mi z tego polskiego toku myslenia zostalo... no i dobrze, bo nie zamierzam totalnie olac sytuacji jak w uk)
no ale zamiast do szkocji jedziemy na safari!!!! hihi niedaleko birmingham .... tam sa nawet biale lwy.. a zyrafy zagladaja do auta hihi
jedziemy ze znajomymi ktorzy wlasnie mieszkaja w tym miescie ... oni maja 2 letnie blizniaki wiec bedzie wesolo hihi

Aniu to rozumiem ze w moje strony sie wybierasz??? podkarpacie -jaroslaw???? hihi
to pozdrow tam wszystkich ode mnie :ico_brawa_01:
kurcze ale cos sie pogoda w polsce zrypala na majowy weekend!!!! kicha!!!! a sa szanse ze jeszcze w tym tyg bedziecie miec tak pieknie jak ostatnio????
to dzisiaj wszscy swietujecie co???? hihi
wam to dobrze!!!
w uk wolny jest kazdy pierwszy i ostatni poniedzialek maja... takie majowe przedluzone weekendy
wiec my dopiero za tydzien bedziemy sie byczyc... hihi
dzisiejsze swieto pracy uczcilam... praca!!!! hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 maja 2007, 19:03

madziorka ja tez na poczatku mialam takie doswiadczenia z autem hihi i tez mam problem z uwaga...wiesz,ze ja sie tak koncentrowalam na zmienianiu biegow,ze o bozym swiecie zapominalam,puszczalam kierownice lub wjezdzalam na krawezniki :ico_haha_01: nawet teraz mi sie zdarza....jesli cudem uda mi sie prawko zrobic,to nie wiem czy t mnie na droge sama wypusci :-D a juz napewno nie z malym hihi...ja moze i bym zrezygnowala juz dawno,ale t sie uparl,ze mnie nauczy i koniec he he i teraz przejelam jego tok myslenia i tlumacze sobie,ze nawet jesli mialoby mi to zajac rok,to dam rade :-D o tyle dobrze,ze w uk od zadania teorii masz 2 lata na zdanie praktycznego :ico_brawa_01: wiec mam czas he he a przescieradla widzialam tez w bootsie dla maluszkow,pamietam,ze byly biale i chyba zolte,wiec tez nie za duzy wybor....tez wlasnie szukalam dla dzidzi,ale nie kupilam ;(chcialam klorowe....madziorka odpoczywaj,a moja mamuska tez mowi,ze skrocona szyjka nie trzeba sie az tak przejmowac,bo duzo babeczek ma i nic sie nie dzieje :-D co do twardego brzucha,tez mi mowili o miesniach he he ja dzis bylam u poloznej i tez happy baby...wszystko perfect hihi tylko niski poziom zelaza...na granicy anemii,ale jeszcze nie mam...jak sie nie podwyzszy to dostane tabletki...za 2 tyg mam wizytew szpitalu,a za 3 u poloznej ;)a dzidzius ma glowke na dole,ale znajac jego to moze sie jeszcze przekrecic jak ostatnio :-D kamilko fajnie,ze braciszek przyjezdza
aniu jak twoj przyjedzie to fotkami sie pochwal :ico_brawa_01: gratuluje 8 miesiaca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-05-01, 19:04 ]
do lekarza mam kawalek,ale pogoda dzis fantastyczna,takze mialam super spacerek :-D slicznie na dworze,szkoda,ze nie mam ogrodka ,ale dobrze,ze chociaz mam plac zabaw z laweczkami he he lubie tam siedziec :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 maja 2007, 22:00

lucy to rzeczywiscie szalony kierowca z ciebie...wariatko hihi. dawaj znaka jak bedziesz wyjezdzac na droge to nie bede sie wychylac hihi
a tak na serio... podziwiam cie ze z taka nature mimo wszystko jestes twarda...
z tym podejsciem napewno zdasz... i bedziesz swietnym kierowca... trening czyni mistrza...

wlasnie odwiedzila mnie kumpela z 2 miesieczna livia.... pierwszy raz ja widzialam... jest slodziutka i taka grzeczna i kochana....
mowila, ze byla zadowolona z opieki podczas porodu... na luzie... wiec odwracali jej uwage od bolu (jesli to mozliwe), nie kazali przemywac pepuszka spirytusem,.. i rzeczywsicie sam odpadl.... dziecko wystarczy kapac 3 razy w tyg zeby nie zmyc naturlanej ochrony skory... rozki sa niepotrzebne, bo dziecko ze szpitala wychodzi w foteliku samochodowym, ewentulanie mozna okryc je kocykiem jesli bedzie chlodno.. i w ogole te rozki ograniczaja swobode ruchow i sa niewskazane... aha i tutaj promuja sciaganie pokarmu i karmienie butelka.... taka nowoczesna matka... dzieki temu masz wiecej czasu dlla siebie... w sumie wydaje sie to pozytywnym pdoejsciem.... ale nie kazda kobieta tak latwo i szybko sciaga pokarm... s ai takie ktore na jedno karmienie musza meczyc sie godzine.. a wtedy ta teroia sie nie sprawdza.... mysle ze to wszystko przyjdzie naturalnie i nie ma co planowac.... ale fakt faktem ze istienieje spora roznca w podejsciu....

no to dowiedzialam sie kilka nowinek... a ty lucy wiedzialas o tym wszystkim?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-01, 22:04 ]
aha i przy kapaniu niekoniecznie trzeba uzywac kosmetykow.. sama woda wystarczy.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

zaraz skopiuje te nowinki na polonie..zobaczymy co dziewczyny na to..... bo przeciez tez rodzily w uk hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 maja 2007, 23:42

z ta woda to wiedzialam,bo jak bylam u kumpeli w szpitalu,to ona wziela kosmetyki a oni kazali pupe wycierac wacikiem i ciepla woda,bo to ponoc zdrowiej,przynajmniej na poczatku...co do kapieli to nie wiedzialam hihi...ogolnie jak poopowiadalam mojej mamie i znajoma jej opowiadala,co rodzila w uk jak tu dzieci wychowuja,to moja mama uwaza,ze maja dobre podejscie :-D u mnie w szpitalu jednak promuja karmienie piersia....tzn tak normalnie hihi,nie mowili nic o sciaganiu do butelki ;) moze co szpital to obyczaj :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 maja 2007, 09:31

Witam moje kochane :ico_ciezarowka: !!! :-D
Kamilko u tesciowej w miare tzn zjedlismy obiad i zaraz wracalismy jakos nie mamy współnych tematów tym bardziej ze na obiedzie był tez Seba z Anka wiec ja wogóle z nimi nie gadałam :ico_noniewiem: i nawet P chciał wracac mówi ze dziwnie tam ale cóz widocznie nic sie nie zmieni :ico_noniewiem:
Kamilko ciesze sie ze rodzinka u ciebie bedzie w komplecie :ico_oczko:
A nas siostra zaprosiła na jutro na grila i chyba nie odmówimy czekam na niego bardzdzdzdooooo dłłłłłuuuuuuuuugo :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 maja 2007, 10:04

Witam piękne :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Madziorka ty jak się rozpiszesz to hoho

JA najbliższe kilka dni będę miała zajęte. Jutro przyjeżdża do nas kumpel z żoną i 7 miesięczną córeczką, nie widziałam jej jeszcze, tyle tylko co na zdjęciach. W piątek mój M. ma urodzinki, więc pewnie jacyś goście zawitają. A w weekend muszę ugościć rodzinkę. Także sporo zajęć mnie czeka. Dziś jeszcze wizyta u Gina ale to popołudniu. teraz biorę się za obiadek

Aha wczoraj tak mnie coś naszło że upiekłam z siostrą te ciasteczka co robiłam na święta, już wszyscy ręce zacierają z radości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 maja 2007, 11:25

czesc dziewczynki...madzia grilek mniam mniam :-D asiula daj znac co u gina :-D u nas znow piekna pogoda ...pojde polazic po miescie he he

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość