Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 wrz 2009, 07:45

poccoyo, zdrówka dla Davidka :-)

My dziś wyjazdowo, odwiedzamy ciotke w Policach, to taka ciocia babcia dla Jasia, czyli siostre Teścia..

Jaś z Tatą śpią, więc musiałam się ewakuować z łóżka.. buuu.. Musze troche ogarnąć i spakować Bąbla na cały dzień..

Miłego dnia Lasencje..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 wrz 2009, 18:59

Hejka :-)

Poccoyo bidulek, duże całuski dla Davidka :ico_buziaczki_big:

Nasz Filipek jutro kończy 9 miesięcy :-D Dzisiaj w nocy Filip budził się 6 razy albo nawet 7 :ico_sorki: Myslałam że padnę :ico_sorki:

Filip chodzi już za rączki :ico_brawa_01:

Mamy już dla kotka gogantyczną kuwetę, drapak, smycz i szelki a kotek będzie w poniedziałek u nas.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 wrz 2009, 21:46

Motylku, to wyprawke już macie, super na pewno będziecie zachwyceni Mruczusiem.. A właśnie jak on się będzie nazywał??

Graulacje dla Filipka za 9 m-cy i za chodzenie :-) Jaś też już z miesiąc chodzi ładnie za rączki, ale ostatnio prawą nóżką staje na paluszkach, a lewą normalnie najpierw pięta później paluszki, nie wiem z kąd mu się to wzieło.. W każdym razie odstawiliśmy chodzik, kupiliśmy porządne buki i na razie poczekamy co będzie tzn do końca tygodnia, bo myśle, że to od chodzika niestety.. Boziu jaka ja głupia byłam, że dałam się mamie namówic.. Powtarzała mi będzie Ci lżej jak P wróci do pracy, A teraz mam za swoją głupote..

Byliśmy dzisiaj u Ciotki w Policach, miło było bo ona jest dla nas jak druga Mama, zawsze pomorze, doradzi.. kochana kobieta..

Po za tym wydaliśmy troche kasiurki na Jasia :-) Kupiliśmy mu butki ze sztywną piętą 40zł normalnie masakra, ja za swoje sandałki dałam mniej, a ile więcej potrzeba materiału na ich zrobienie.. Bąbel ma nr stopki 19- w porywach 20 tak myśle, że to dużo jak na 10 miesięczne dziecko..

Do tego spodenki na jesień takie lekko ocieplane za 16zł z tego jestem zadowolona, bo udało się nam znaleźć coś taniego i ładnego, czapeczke też już cieplejszą 18zlarpetki antypoślizgowe 3.5 za pare..

100zł poszło a to tylko kilak rzeczy na jesień... Przerażają mnie te ceny zawsze myślałam, że jeśli człowiek jest mały to i ubranka są tanie.. a tu zonk.. Jedno z czego jestem zadowolona to kurteczka jesienna, udało nam się kupić w C&A za 35 zł ślicna :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 wrz 2009, 08:42

#ania# dla kotka jeszcze nie mamy imienia, w hodowli nazywa się Vici ale napewno mu zmienimy :-)

Fakt, lekarze mi odradzali chodziki a ortopeda wręcz zakazał kupowania chodzika. . .

No właśni kupisz pare rzeczy i stówka pęka :ico_oczko: Ja jak narazie nie muszę kupować ciuszków :ico_brawa_01: ostatnio znów dostałam dwie duże torby świata dziecka od znajomych po ich synku, same firmówki :ico_szoking: Ciuchy pożądne i sliczne, sama bym pewnie takich nie kupiła bo by mi kasy nie starczyło :ico_oczko: Niektóre już za małe, ale będą dla następnego dzidziulka :-D
A właśnie planujecie kolejne dzieci? A jak tek to kiedy? My z mężem byśmy chcieli żeby były dwa lata różnicy więc gdzieś za pół roku będziemy się starać :ico_ciezarowka:

Dzisiaj mnie czeka sporo pracy, postanowiłam że wyczyszczę pożądnie nasze akwarium 205l wymienię w nim wodę i wezmę się za drugie 60l które stoi już kilka tygodni bez rybek. Opróżnię, wyczyszczę i kupię roślinki, zasadzę a za kilka dni wpuszczę kolorowe małe rybki.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

02 wrz 2009, 15:19

Hej
no z tymi cenami to masakra ale ja się ratuję szperaczkami. Ostatnio kupilam Mai sliczne sztryksy ocieplane firmowe za 2zl, adidaski puma tez za 2zl i jesienna kurtke za 5zl. Wiec nie jest tragedia.

Motylku fajnie z kociakiem. Bedziecie milei wesolo.

a JA wpdalam w wir pracy i nie wiem jak sie nazywam. Maja z nianią juz codziennie ale dobrze sobie radzą,kupa codziennie do nocnika dwa razy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 wrz 2009, 16:29

blumek, to rewelacyjnie, że Majka tak szybko zakumała o co chodzi z nocniczkiem, ja do "lumpa" nie mam jak pójść, bo musiałabym mieć kogoś do pilnowania Jasia, a żałuje, bo pewno troche fajnych rzeczy byśmy znaleźli, ale ostatnio siostra wyszukała spodnie jesienne ocieplane, na 86 więc będą na jesień i zime jak znalazł.. Ja butów to chyba bałabym się kupoać w takim sklepie i to nie ze względu na jakieś zarazki, tylko dlatego że inne dziecko już w nich chodziło i one ułożyły się już do jego nóżek, no chyba że trafią się nówki sztuki :-)

Motylek22, Czyszczeie Waszego akwarium to faktycznie wyzwanie, my mieliśmy jakiś czas temu takie 250l i za każdym razem czyszczenie to był jeden dzień. teraz mamy maleńkie 25l i w zupełności nam wystarcza, a Jaś uwielbia na nie patrzeć, szczególnie jak jest już troche zmęczony i nie może zasnąć wtedy się wycisza i po chwili zasypia..

Mamy podobny plan jeśli chodzi o dzieci, ja myśle że zaierzemy się tak za pół roku, musze odczekać co najmniej rok po CC , odstawie tabletki i co ma być to będzie. Jedno wiem na pewno nie będzie takiego szału jak z Jasiem, bo dziecko już mamy, więc nie będziemy wymyślać z chorobami, bezpłodnością i tego typu rzeczami, dzidziuś jak ma przyjść to będzie napiewno niczego nieprzyspieszymy. A nie chcę dużej róznicy, bo może być tak, że dzieci nie będą miały ze sobę kontaktu, po za tym podobno im większa przerwa między dziećmi tym trudniej się zdecydować.. W sumie i racja, bo szwagierka ma 5 latka i od co najmniej 3 z hakiem mówią, że muszą się zacząć starać o drugie i nic z tego.. ostatnio stwierdzili, że im się nie chce, bo Kuba już odchowany sam sobie wszystko zrobi.. Tylko dzikus z niego okropny, typowy rozpuszczony jedynak.. A i szwagierka już nie pierwszej młodości skończyła 35 lat, więc prawie ostatni dzwonek na dzieci..

Mieliśmy dzisiaj miłego gośćia, odwiedził nas brat P chrzestny Jasia, pracuje jakie kierowca, jeździ po Polsce i rozwozi sprzęt AGD Mastercook'a był w Szczecinie i zajechał do nas na kawe i śniadanie, później pojechał do Poznania rozwieźć kuchenki i do domu.. Od wczoraj wieczorem w trasie.. ale jemu taka praca pasuje, lubi ją, a to najważniejsze..

I ostatni nwes z dzisijszego dnia.. Byliśmy z Jasiem u fryzjera, obcieliśmy mu włoski, bo już miał bardzo długie i pocił się , był dzielny nie płakał, bawił się małym lusterkiem, później pędzlem i szczotkami, chyba najbardziej podobało mu się wielkie lustro.. Wygląda ślicznie, taki mały mężczyzna, jak wstanie bo padł z tatą, to zrobie mu zdjęcie i bedę się chwalić naszym ślicznym syneczkiem.. Myślałam, że będzie dużo gorzej, ale obyło się bez płaczy, następnym razem wybieramy się tuż przed roczkiem.

[ Dodano: 2009-09-02, 21:18 ]
Jaś w nowej fryzurze:-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 wrz 2009, 10:53

Aniu Jaś wygląda cudnie :ico_brawa_01: mały przystojniaczek :ico_oczko: Ja też chyba niedługo ostrzygę Filipka :-) Tylko ja strzygę sama, mojego męzulka też strzygę. Tylko Filipek bardzo nie lubi jak mu się coś z włosami robi, a czapkę czy kaprur zawsze sobie ściąga. . . więc nie wiem jak to będzie :ico_oczko:

A z akwariami było naprawde sporo roboty, zeszło mi się od 13 do 19 z małą przerwą na drzemke Filipka. Ale jestem zadowolona bo efekty są widoczne i rybki jakby weselsze :-) Do małego akwarium (60l) kupiłam wczoraj na allegro neonki i dzisiaj po nie idę.

Ja nie biorę żadnych tabletek więc łątwo będzie odrazu zacząć się starać o maluszka. Szczeże mówiąc teraz jak już wiem co mnie czeka troche się boję porodu, ale za to mniej boję się całej ciąży i może już nie będę tak na siebie dmuchała. Szczególnie że nie będę miała takiej możliwości bo będę miała Filipka :-) Fajnie by było jakbyśmy znów w tym samym miesiącu :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

Ale nie mogę się doczekać naszego kocurka!!!!!!! Wczoraj kupiłam mu miseczke ceramiczną na wode, jeszcze muszę kupić dwie, na suchy i mokry pokarm no i żwirek musze kupić konkretnie Golden Grey Master, podobno pachnie jak zasypka dla dzieci :ico_haha_01:

blumek, no to super że niania tak dobrze sobie radzi :ico_brawa_01: Powodzenia!!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 wrz 2009, 14:35

My tez juz z nianią....i tez mam urwanie głowy w pracy.......masakra(początek roku szkolnego,,,,). Mam mieszane uczucia co do tej niania....ogólnie jasiu sie smieje jak ją widzi, wiec to najwaznieszje. ale dzis zostawiała mi taki bałagan w pokoju ze hej. Wszystkie zabawki rozwalone....nie wiem mysle ze powinna je poukładac. Jak mamy nauczyc jasia ze trzeba sprztac zabawki skro my tak sie bedziemy zachowywac...chyba musze z nią o tym pogadac...A wy jak uwazacie?Powinnam jej zwrócic uwage?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 wrz 2009, 15:22

asiula_o szczeże mówiąc dziwię się jej strasznie :ico_szoking: Mi by było głupio zostawić komuś rozwalone zabawki :ico_wstydzioch: No i masz rację Jasio powinien się uczyć że po zabawie zabawki się chowa. Moim zdaniem powinnaś z nią pogadać, może ma poprostu inne przyzwyczajenia. . . no nie wiem :ico_noniewiem:

A Aniu zapomniałam Ci napisać że Filipek też uwielbia akwaria :ico_brawa_01: Jak był malutki to godzinami się wpatrywał i często właśnie wtedy zasypiał :ico_oczko: Teraz najbardziej lubi być blisko akwarium i "ganiać rybki" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 wrz 2009, 20:29

Mamy już opis z rezonansu.. Lekarz znalazł coś.. 15x4mm ale w opisie badania nie jest konkretnie napisane, że to odrost po oponiaku, jet napisane bardzo ogólnie że albo to odrost, albo jakaś blizna pooperacyjna albo fałdy muzgu, albo jakiś cień.. jutro P mówi się ze swoją lekarką prowadzącą i ona powie dokładnie co to jest i będzie decydować co z tym dalej robić..

Mam szczerą nadzieje, że to "coś" to w rzeczywistości jakiś cień, albo blizna, bo jeśli to odrost guza, to czeka mnie załamanie P, już dziś ma nietęgą mine, a co dopiero jak się okarze, że nie jest za ciekawie..

Jasiek lubi nasze akwarium, siadamy sobie na kanapie i patrzymy, ja moge odpocząć troche, a on ma zajęcie, a z kotka na pewno będziecie zadowoleni, nam pies mimo że wcześniej myśleliśmy że nie był, to był bardzo potrzebny, Jaś właściwie dzięki Nice zaczął pełzać, bo chce dogonić psa :-)

U nas strzyżenie przeszło gładko, tylko ja trzymałam Bąbla, a on był najedzony i wyspany, nasza fryzjerka mówiła, że to podstawa u takich maluszków no i muszą mieć dobry dzień :-)

[ Dodano: 2009-09-03, 20:32 ]
Aaaa zapomniałabym.. Asiu ja bym powiedziała niani, że ma po sobie sprzatac, Jaś jest za mały żeby zeby zbierać sam, po za tym tak sobie myśle, że mi byłoby wstyd w czyimś mieszkaniu zostawić taki sajgon..

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość