Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 maja 2010, 08:49

Dzień dobry Mamuski ;)

Ja wyspana ale zrobię sobie dzisiaj dzień leniuchowania, wszystko na zwolnionych obrotach ;) Pogoda pod psem niestety w łódzkim ale spaceru i tak sobie nie odmówię ;) Gorąca czekolada i dobra ksiązka oraz mąz masujący stopy to mój relaks na dzisiaj ;)

MMarta81 śliczny brzuszek, to już niedługo się rozpakujesz ;) czyżby Twój termin był pierwszy ???

Miłego dzionka życzę ;D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 maja 2010, 09:42

I ja sie witam z rana :-)

karo, :ico_brawa_01: za kolejny skończony tydzień!

tibby, Tobi jest przecudny!!! Mnie też uzrekło to drugie zdjęcie, na którym Maluch sobie słodziutko śpi :ico_brawa_01: Ja też już bym chciałam tulić swojego Synka - ech jeszcze troszeńkę

Samanta, żeby było śmieszniej - to my z mężem rok temu też byliśmy w weekend majowy w Kazimierzu Dolnym i też rozmawialiśmy o Maluszku :-D Chyba coś to miasto w sobie ma :-) Nawet zastanawiamy się czy nie pojechać tam na specerek jutro - mamy blisko :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 maja 2010, 09:57

;) Julchik niesamowity zbieg okoliczności ;) ja uwielbiam to miasto ;) i następny weekend majowy też tam spędzimy już we trójkę ;)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

01 maja 2010, 10:45

Witam się w ten ponury weekend majowy :-)

I na poprawę samopoczucia dla Was Kochane pyszny :ico_tort: i :ico_kawa: za mój skończony 30 tydzień!!! :-) Czuję, że teraz to już z górki :-)

A my dziś na przekór pogodzie grillujemy :ico_oczko: Przeczuwam jednam, że chłopcy rozpalą grilla w altanie i gotowe żarełko doniosą do domku, bo rzeczywiście niebo płaczące. Ale grill będzie! :-)

Miłego dzionka i poprawy pogody! W wolnej chwili napiszę potem wrażenia ze szkoły rodzenia :-D

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

01 maja 2010, 14:22

Karo Ty nie rezygnujesz z grilla, a ja z codziennego długiego spaceru po lesie ;) własnie zabieramy z mezem psiaka i idziemy do lasu ;)
czekam(y) na relacje ze szkoły ;)
i oczywiście dla Karo brawa za skończony tydzień :)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 maja 2010, 14:43

To dla odmiany u nas miło i słonecznie. Ale nie za ciepło, wszystkiego mieć nie można :D

Karo, oj tak z górki, z górki!!! Ja za każdym razem jak pomyślę, że do terminujuż tak mało czasu, a do donoszonej ciąży jeszcze mniej, to aż mnie zatyka.
I dzieciątko moje też już się szykuje :ico_brawa_01:
Wiecie, byłam pewna, że mała jest już dawno główką w dół. Pupkę miała mocno z prawej strony, a nogami operowała w okolicach pępka. A to chyba było tak, że głowę miała po lewej (tam nie czułam ruchów do tej pory), a pupę po prawej, czyli jakoś poprzecznie była, można powiedzieć, że leżała sobie w poprzek.
A dzisiaj z rana czułam moooocne wiercenie się. Nie typowe jej kopanie tylko mega obrót.
I teraz z łatwością wyczułam główkę w dole (tuż nad spojeniem łonowym), pupsko bliżej środka brzucha, taka spora góra, plecy da się wyczuć jako spory dość gładki kawałek twardszego ciałka po prawej, nogami kopie po lewej.
Ułożenie ma jak Damian- ona jest już gotowa. Ja nie :ico_olaboga:

Dzisiaj mamy z M rocznicę ślubu, więc stawiam Wam :ico_tort:
CHyba upiekę babeczki i pójdziemy robić grilla, albo nawet ognisko. Miło by było.
A nie wiem co na to M, bo akurat naprawia samochód :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

01 maja 2010, 15:32

Martalka, ja nie potrafię jeszcze wyczuć gdzie Synuś ma poszczególne części ciałka. Ale za to wiem od lekarza, że jest ułożony główką w dół już od 27 tygodnia. Na ostatniej wizycie lekarz potwierdził, więc mógłby tak już zostać :ico_oczko:

Gratulacje z okazji rocznicy ślubu :ico_brawa_01: A która to już? :-) My dopiero w sierpniu będziemy obchodzić pierwszą :-)

Ja upiekłam biszkopt, muszę go jeszcze wyłożyć truskawkami i zalać galaretką :-) I zaraz szykujemy grilla. U nas też się rozpogodziło, nie pada, słonko próbuje wyglądać zza chmur no i jest 20 stopni :-) Czekamy jeszcze na spóźnialskich znajomych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 maja 2010, 19:07

karo-22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 30.tydzień!
mmarta81, śliczny brzuszek!
Martalka, wielkie brawa za rocznicę ślubu. :ico_brawa_01: Chwal się, która to! :-D Super, że dzidzia główkuje już. Niedługo czas na wasz wysyp! :ico_sorki:

dziękujemy za miłe słowa odnośnie Tobiego. Zobaczycie, że niedługo i wy będziecie tulić maluchy.

Kleszcze - brrrr :ico_zly: Niecierpię!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 maja 2010, 21:34

rocznica taka sama jak rocznica wejścia Polski do UE :ico_haha_01:
Śmiesznie się złożyło, aczkolwiek nie polecam 1 maja na takie imprezki ;) znaleźć fryzjerkę która zrobi fryzurę było prawie niemożliwe :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-05-01, 21:37 ]
mmarta, ooo, dopiero teraz dostrzegłam brzuszek. Fajny, naprawdę zgrabny masz brzuch, taką piłkę :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 maja 2010, 22:46

Martalka, wszystkiego dobrego :ico_brawa_01:
z Iga i teraz mialam brzuch taki sam :ico_haha_01: i wysoko do samego porodu wogole sie nie obnizyl :ico_nienie:

ale mi sie dzis nic nie chce ... wlasnie namawiem M zebysmy udawali ze sa jutro moje urodziny ze ja pospie on po buleczki z Iga skoczy :ico_haha_01: cos sie nie chce namowic :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość