ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

27 paź 2011, 09:40

hejo :-) ja dziś nie gotuję obiadu bo mąż ma wolne i jedziemy do moich rodziców na obiad :-) miłego dnia

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 paź 2011, 09:41

mama_zuzi1980, bedziemy czekac na zdjecia metamorfozy. ja bym sie chyba nie odwazyla obciac wlosow na krotko

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 paź 2011, 09:44

A ja wlasnie sie umowilam Na jutro Do fryca, robie totalna metamorfoze niespodzianke dla meza haha z dlugowlosej brunetki (farbowanej) zrobie sie Na krotkowlosa blondynke ala Kozuchowska. Juz sie nie moge doczekac. A to dlatego bo nam sie goscie Na weekend zapowiedzieli :)
odważna zmiana to może byś sie nam pokazała przed i po metamorfozie .
wlasnie wyjelam okurzacz i mam zamiar posprzatac
ja od 2 dni zamiar mam poodkurzać ale tak mi sie nie chce ale może jak wyciągnę odkurzacz na środek pokoju to mi sie zachce :ico_wstydzioch:
gratulacje 11 tygodnia.... ja tez pamietam jak sie dowiedzialam w 5-6 tyg :) a to juz 11 leci
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja nie chce pamiętać tych pierwszych tygodni ciąży okropieństwo teraz normalnie żyję

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 paź 2011, 09:46

A ja kiedyś też z długich włosów obcięłam na jeżyka :-D nawet człowiek nie zdaje sobie sprawy jak obcięcie włosów ułatwia życie :-D ..., uwielbiam metamorfozy, ale mój mąż trochę mniej więc teraz za bardzo nie szaleję. Dla niego obcięcie grzywki to już szok, a co dopiero zmiana koloru, ale postanowiłam sobie że jeszcze przed porodem coś wykombinuję, byłam blondynką, teraz jestem brunetką..., to czas na rude :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 paź 2011, 09:47

wisnia3006, staraj sie nie dzwigac Zuzi, Kurcze Ale klocuszek z niej!
Mnie juz teraz brzunio nie boli Ale tak Do 12 tyg to miesiaczkowo mi Dokuczal.
I wiecie co, nie zlinczujcie mnie prosze Ale normalnie mialabym wyrzuty sumienia gdybym tego nienapisala. Lykajcie nospe tylko jak serio macie skurcze, jak was tylko boli brzuch to wezcie Apap lepiej. Nospa jest wycofana z obiegu w calej europie za wyjatkiem Pl i Rosji. Ja wiem ze lakarz zaleca w Pl no Ale wiecie nie bez powodu ja wycofali. Szkodliwa jest Na miesnie serca np. Ciazy nie szkodzi Ale po co sie truc.

[ Dodano: 27-10-2011, 09:51 ]
Zaraz sie przesiade Na kompa to wkleje swoje obecne zdjecie. Ja juz mialam kritiken wloski wiec wiem jak wygladam. Teraz i tak ciagle w tym kucyku chodze i jak Zoska wygladam.

Ide po sledzia a co!

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

27 paź 2011, 09:55

witajcie :-D
asiab sliczny brzuszek :ico_brawa_01:
gusia powodzenia na badaniach :-D i zdawaj relacje :ico_sorki:
wisnia nie powinnas juz dzwigac coreczki
ja tez juz mialam wszystkie kolory swiata :-D :ico_haha_01: i na koncu zostalam przy swoim naturalnym kolorze :ico_haha_01: :-D
a gdzie sie podzial dzwoneczek cos dlugo jej nie ma :ico_olaboga:

ja tez jakbym mogla codziennie chodzic do lekarza na usg zeby widziec moje malenstwo jak rosnie i sie rusza :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 paź 2011, 09:56

ale mój mąż trochę mniej więc teraz za bardzo nie szaleję
mój mnie tylko prosił żebym w tej ciąży nie zmieniła koloru włosów bo ja zawsze blondynką byłam a zFrankim w ciąży chiałam coś zmienić i zrobiłam sobie czekoladowe włosy wygladalam okropnie i ubierałam sie szaro buro malować mi sie nie chciało wiec wogóle bleeeenie miałam na nic checi to dlatego że prawie całą ciążye przeleżałam i nie miałam ochoty na nic ,A teraz musi być inaczej staram sie codziennie pomalować ułożyć włosy by wyglądac na szczesliwą mamusie. No i przez tamtą moją ciąże miałam przeboje z moim mężem fizycznie mnie nie zdradził ale na gg miał koleżankę i to wystarczylo do zranienia mnie. Więc teraz dbam o siebie .

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 paź 2011, 10:00

Pomyłka dzis Barszcz czerwony a nie ogórkowa.... :ico_brawa_01:

a ja sie boje metamorfoz... nie wszystko mi pasuje .... :/

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 paź 2011, 10:00

ja od 2 dni zamiar mam poodkurzać
ja odkurzam codziennie przed poludniem aby pozniej moc sobie poleniuchowac i tak wieczorem jest brud na dywanie bo mamy szary z czarnym i wszystko widac na niej

ja tylko na blond sie farbuje najlepiej sie czuje, zawsze to robi kolezanka ktora jest fryzierka teraz sie wyprowadzila za miasto i musze czekac az przy okazji bedzie u tesciow

zaraz idziemy na ta poczte a pozniej pokaze wam zdjecia do czego zdolne jest moje dziecko (wczoraj zabrala tatusiowi piwo i caly wieczor udawala ze go pije oczywiscie byl zamkniety) i mojego brzuszka 1 raz

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 paź 2011, 10:02

wiecie co ja bym piwka tak z pol szkalneczki wypila redsa.. :ico_wstydzioch: chodzi za mna od dawna ....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość