Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 lut 2008, 11:55

K@tk@, to minie tak szybciutko... Tyle już wytrzymałaś... A teraz to już robią lekarze dla Waszego dobra i bezpieczeństwa Maleństwa.
A już niebawem: Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 lut 2008, 19:03

Obrazek

hej hej kochane
ja po pracy i dzis juz ledwo co w niej ciagnelam,dobrze ,ze teraz mam 2 dni wolnego tzn od pracy w pracy,bo w domu mam co robic jak to zwykle bywa

Emilciu trzymam Cie za słowo, ja pokazuje Wam II kreseczki, a Ty sie dopiero rozdwajasz hihi OK ???[/quote]-nie ma sprawy Kot@ku,wiec obie starajmy sie by sie ziściło to co obie pragniemy rownoczesnie i moze jeszcze z koncem maja :-D :ico_brawa_01:

Moniczko wyrzuc tego playa-chetnie ci pomoge :ico_haha_01:
ach faceci-odwieczne dzieci ,szkoda naszych nerwow i dzieciaczkow,ktore odczuwaja to co my a sa niczego winne :ico_olaboga: :ico_zly:

ide pod prysznic i maly relaksik wrzucic,padam
buziaki i do pozniej babeczki

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

20 lut 2008, 23:58

Witajcie
K@teczko szybciutko zleci,zobaczysz :ico_haha_02:
Monisiu nie przejmuj się,niedługo ciche dni miną i znowu bedzie między wami dobrze.
Obrazek
Pozdrawiam Was cieplutko i do jutra.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 01:02

Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lut 2008, 09:56

witajcie dziewczynki...oj nie wprowadzam na tym watku optymistycznegon charakteru...nie dosc ze u nas kolejny dzien wojenny :514: to jeszcze jestem chora :ico_chory: ...mam tez od wczoraj takie dziwne napiecie w brzuszku...tak jakby dzidzia sie przeciagala caly czas albo jakby brzuszek chcial rosnac a juz nie mogl...dziwne uczucie :ico_noniewiem:
moze moja mala laleczka wyczuwa ta cala sytuacje :ico_noniewiem:
emalia, moze warto juz pomyslec o urlopie...jak sobie pomysle jak ciezko musisz pracowac to bardzo mi ciebie szkoda...
:ico_pocieszyciel: podziwiam cie slonko za to ze masz sily na wszystko :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 11:20

witam cieplo i serdecznie w mokry i zimny poranek jak u mnie :ico_zly:

mam dzis wolne i jutro,no moze nie do konca,ale to lepsze niz sprzatanie pokoi

MONIKAB fr pisze:oj nie wprowadzam na tym watku optymistycznegon charakteru
- a my jestesmy tutaj po to tez,by ciebie jak i inne z was wysluchac i starac sie pocieszyc kochanie,w koncu jestesmy moze nie w realu,ale wirtualnym swiecie tzw.`przyjaciolkami na dobre i zle` czyz nie???
Kurde,gdybym mieszkala kolo ciebie to sama bym chetnie sie przeszla i zdzielila walkiem twojego meza :ico_zly:

MONIKAB fr pisze:moze moja mala laleczka wyczuwa ta cala sytuacje
- nie moze a na pewno i stad ten skutek napinania,denerujesz sie ty i malutka a po co-czym ona sobie zasluzyla??
staraj olac sobie sprawe,wiem,ze nie jest latwo,mnie latwiej to pisac,ale co zrobisz wiecej,przeciez nie bedziesz non stop sie tak denerwowac,to nie wskazane jest tobie Moniczko,a dodam ci,ze odwroca sie te przykrosci jednego dnia przeciwko niemu,wtedy mu powiesz - i co jak sie czujesz,przyjemnie ci jak czujesz sie odrzucony i niezauwazony- musisz zaczac go ignorowac a jak chce obiadek czy posprzatane to powiedz mu,ze moze przez playa to zrobi- w koncu w grach wszystko jest mozliwe nie?? hehe

MONIKAB fr pisze:emalia, moze warto juz pomyslec o urlopie...jak sobie pomysle jak ciezko musisz pracowac to bardzo mi ciebie szkoda...
- mysle pojsc z poczatkiem maja na zwolnienie,nie chce wykorzystywac urlopu jeszcze,trzeba z nimi pograc w kulki tak jak oni ze mna pogrywaja
a co do pracy to owszem sama nie raz mam jej tak po dziurki w nosie i tak mi ciezko,ale odliczam czas,ze to jeszcze nie liczac koncowki lutego 2 miesiace - modle sie tez co noc do Boga o sile do przetrwania tego okresu
Wlasnie nie wiem czy wierzysz Moniczko w Boga,ale powiem ci cos,moze nie jestem co tydz w kosciele,ale o co gorliwie i z wiara poprosze to mam-nie zapominam tez Bogu dziekowac za wszystko co mam,bo w koncu nie mozna tylko wymagac,trzeba cos i od siebie dac,w kazdej wolnej chwili staram sie pomyslec cieplo o nim i tak ci doradze od siebie,moze wez rozaniec i pomodl sie za meza-tak z wiara,by otworzyl oczy i w koncu zauwazyl,ze jestescie i poswiecil wam sie i okazywal czulosc ktorej tak potrzebujesz
:588:

uciekam sniadanko montowac,wiec do pozniej kochane Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lut 2008, 12:32

emalia twoje slowa sa takie cieple...dziekuje ci bardzo...az mi sie lezka w oku zakrecila... ty masz takie piekne podejscie do zycia
zycze ci aby te dwa ostatnie miesiace w pracy minely ci szybko i lekko... :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 lut 2008, 12:55

co chcę wejść na TT to mi nie działa :ico_zly:

tak, tak emalia Ty powinnas jakimś psychologiem zostać :ico_brawa_01:

MONIKAB fr, schowaj mężowi tą konsole, co on sobie myśli :diabel2: albo nie daj mu dziś obiadu jak przyjedzie to powiedz, że nie zdążyłas zrobić bo na konsoli grałaś może coś do niego dotrze a jak nie to :wpale: i kuruj sie Kochana

u nas dziś jak na razie spokojnie idę zaraz Maje ululać chociaż nie wiem czy uśnie bo wstała o 9:30 :ico_szoking: :-D
miłego dnia

[ Dodano: 2008-02-21, 11:56 ]
ach dziewczyny rusza pomoc dla Malwinki, przyłączycie się? więcej inf tutaj http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=3990

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

21 lut 2008, 16:55

hej hej
ja wlasnie skonczylam robic karpatke -wpadac na kawusie,soczek i na kawalek ciacha-zapraszam wszystkie :ico_oczko:

emalia twoje slowa sa takie cieple...dziekuje ci bardzo...az mi sie lezka w oku zakrecila... ty masz takie piekne podejscie do zycia
zycze ci aby te dwa ostatnie miesiace w pracy minely ci szybko i lekko.
-Boze Moniczko alez mi milo,jestescie wszystkie takie kochane tutaj,wiec jak inaczej jak tak jak podchodze do was podchodzic??wiesz brakuje mi osob takich bliskich na obczyznie jak mam jakas kolezanke to jest zabiegana w swoim zyciu,wiec dziekuje,ze jest taka mozliwosc chociaz przez net kontakt takowy jak z wamo kochane utrzymywac i dzielic sie radosciami i troskami z wami - tak powinno byc :ico_oczko: ,a jesli wiem jeszcze,ze choc w malym stopniu,bo wiem,ze pomoc na odleglosc taka droga jest trudna pomoge to serce sie czlowiekowi raduje :-D

tak, tak emalia Ty powinnas jakimś psychologiem zostać
- hehe oj babe_boom no cos ty hihi,daleko mi-kazda osoba,ktora potrafi dobrym slowem czlowiekowi rozjasnic dzien i sprawic by na nowo usmiech sie pojawil-jest osoba warta takiego okreslenia a wy wszystkie takie jestescie


sluchajcie tak szukam i przegladam wozki od 2 tyg i wiem,ze sa specjalne watki na ten temat,ale juz nie mam sil szukac to tu to tam opini na ten temat-a mianowicie jak myslicie czy wozek spacerowy jest konieczny by siedzonko mialo mozliwosc jazdy tylem i przodem do mamy,bo nie ukyrwam,ze fajnie widziec co dzidzia robi na przejazdzkach
syn wychowal sie 9 lat temu na wozku tanim,nie tak wysoko zaawansowanym jak teraz mozna kupic,wiec juz glupieje
przedstawie wam moje trzy typy i poprosze o opinie jak i jestem otwarta na wasze,moze macie swoich faworytow-chetnie popatrze :ico_oczko:

to byl moj faworyt i dalej mnie sie podoba,ale nie ma funkcji jazdy przodem i to jego jedyna jak dla mnie wada http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... cts_id/238

ten jest drugim,nieco drozszym,ale tutaj juz mamy ta funkcje
http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... ts_id/1089

a ten jest najdrozszy i trzeba dokupowac wszystko tzn spiworek,folie itd http://www.swiatwozkow.pl/product_info. ... ts_id/2185

musze wybrac niebawem,bo bedzie przesylany do Irlandii z tej wlasnie firmy i to bez problemu co mnie bardzo cieszy :ico_brawa_01:

ide po syna do szkoly
do pozniej buziole

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

21 lut 2008, 17:05

emalia, jak dla mnie to rowniez ten wozeczek nr 1 wydaje sie najzgrabniejszy, ale faktycznie dobrze by bylo gdyby mial mozliwosc zmiany kierunku jazdy... sama nie wiem co mam ci doradzic... trojka napewno odpada ... za te pieniadze wszystkie dodatki powinny byc dolaczone

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość