Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 mar 2008, 12:21

Kasiulko filmik dostałam obejrzałam choć słaba jakość maluchy i tak słodziutkie :-) moja mała czasami też sama bije się po buzi komicznie to wygląda :ico_haha_01: idąc za Twoją radą założyłam nową poczte i tam oczekuje na fotki :-) a oto adresik edulita@interia.pl mam nadzieje że teraz już odbiore foteczki :-)

Marcin wczoraj wrócił :ico_brawa_01: i przyjechała razem z nim @ :ico_zly:
Dziś od rana tańczyliśmy sobie razem z Niki jej oczy to myślałam że z orbit wyjdą jak zobaczyła tatę :ico_szoking: teraz nieodstępuje go na krok.

Gołąbków narobiłam sporo i jeszcze mielonych troche :ico_oczko: jak ktoś chętny to poczęstuje.

Jakiego ja szoku doznałam wchodząc dziś na TIK-TAKA patrze a tu tyle stron doszło masakra co za odmiana ostatnio strona góra dwie na dzień szły a tu prosze :ico_haha_01:

Może wieczorkiem troche poczytam bo teraz ide się delektować mężulkiem :589: miłego dnia dziewczynki i oby tak dalej na tym wąteczku tak się działo to będe miała co po pracy poczytać :ico_oczko: :607:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

01 mar 2008, 17:20

Witam

Konrad coś nam od wczoraj gorączkuje i mamy masakrę. W nocy jęczał, wyć mi się chce i tak mi go żal. Jutro jedziemy do przychodni bo na dyżurze będzie nasza pediatra. Wyłażą mu zęby i kaszle już ze 3 tygodnie, teraz gorączka, będziemy spokojniejsi jak zostanie osłuchany.



Ruch się zrobił bo temat zlotu został rzucony :-D

GOSIU skoro tak to możemy wstępnie ustalić drugi weekend maja :-) Co do kilometrów to pewno inna strona Ci je liczyła :ico_haha_01:

SOSNA z moich obliczeń wynika że masz do Poznania 462km, nie wiem skąd Gosia wytachała 500 :ico_szoking: :-D

ELA a Ty nie kombinuj :ico_nienie: :-D :-D :-D Masz 318,7km. Maritta z dwójką dzieci się wybiera :ico_brawa_01: Do Szklarskiej my pokonaliśmy 450km a Ania28 w siódmym miesiącu ciąży 500km i jakoś to przeżyłyśmy. Wniosek prosty - dla chcącego nic trudnego! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

01 mar 2008, 22:05

Hej.
Mnie znowu kawał czasu nie było ale miałam remont kuchni i prawie miesiąc mieszkałam u mamy :ico_noniewiem:

Dostałam zdjęcia ze zlotu i tylko pozazdrościc dziewczynom...humm ale zamiast zazdrościc to trzeba następnym razem też się wybrac :ico_haha_02:
Kasiula wyliczysz mi ile z Lublina km będę miała żeby zobaczyc Wasze bużki (i nie tylko) :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 mar 2008, 23:03

Ja mam najbliżej do Poznania bo 130 km też bym się wybrała no ale jeszcze nie wiem jak to się potoczy z pracą i szkoleniami - ale jak okaże się że będe mogła to na bank do was dołącze:)
Wieje niesamowicie :ico_zly: już miało być ciepło i wiosna a tu zapowiadają jakieś śniegi :ico_noniewiem:
My jutro w trójke do fikolandu :ico_brawa_01: a teraz poalkoholizujemy się troszke mamy buteleczke czerwonego winka taką litrową :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 mar 2008, 11:44

wow normalnie wszystkie się obudziły z zimowego snu :ico_oczko:
Elunia uważaj z tym tantum, bo ja psikałam i jadłam tabletki i sobie gardło poparzyłam
Edulita, fajnie, ża już Marcin w domciu
Kasiulka buziak dla Was i pisz jak tam po wizycie u lekarza
zdjęcia i filmiki są czadowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2008, 11:57

Wychodzimy powariować wśród kulek :-D
Miłej niedzeli dziewczyny.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 mar 2008, 13:21

ja też życzę miłej niedzielki!

Akna witaj! :ico_haha_01:

KAsiulka, współczucia, zdrówka dla Was!
U nas czy JAsiowi coś dolega czy nie to budzi się po 5 razy w nocy, tak nerwowo śpi, coś czuję że do 3 lat to pewnie się to zmieni...
A kto tu mnie o kombinowanie podejrzewa? JA tu najmniej marudziłam i za co oberwałam? Hmmm? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

02 mar 2008, 20:58

Hej.

Elu :588: witam :ico_haha_02:
Próbuję trochę nadrobic zaległości w czytaniu ale Tomek skutecznie przeszkadza i nie za bardzo wiem co u Was słychac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-02, 19:59 ]
no i muszę pozmieniac zdjęcia bo dzieci mi troszkę już urosły :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2008, 22:48

Poszaleliśmy zjeżdżaliśmy skakaliśmy i kąpaliśmy się w kulkach fajnie było :-D :ico_brawa_01: Jutro ide już do pracy jak wróce to zdam raport jak było :-) ide spać ale mam już nerwa a obiecywałam sobie że nie będe się stresować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 mar 2008, 09:53

Witam

Ale tu tłoczno było, laski wkońcu sie obudziły i zajrzały :ico_haha_01:

Kasiulka- troche tych pryszczy dojrzałam no ale cóż w takim powiekszeniu wszystko widać :ico_oczko: :-D :-D :-D

Elu- mam nadzieję, że się wybierzemy do Poznania u mnie wszystko zależy od męża, nie wiem jak z jego delegacjami bo ostatnio ma zaplanowane dość dużo wyjazdów :ico_noniewiem: JAk dzisiaj zdrówko, i jak po zakupach upolowałąś coś???

Asiu- a ty jak się czujesz ???

My wczoraj cała niedziele przeleżeliśmy leń na maxa , wczoraj tez odkryłam, ze Kornel ma górna lewą czwórkę :ico_haha_01: wogóle dzisiaj od 3 nie spał tylko się wierdolił po łóżeczku, ostatnio nauczył się na nim skakać ciekawe kiedy się zarwie :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość