Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 paź 2008, 19:42

ello,

ja też nie mogłam się zalogować, ale widać jakieś zmiany były..

Brzuszek mi się bardzo napina, z 10 razy w ciągu dnia.. jutro mamy wizyte u ginki i ciekawa jestem co ona powie.. ale coś czuje, że jeszcze troche i będe się rozdwajać.. obym wytrwała do 36 tygodnia..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 paź 2008, 20:07

Poccoyo tak mam wózek, wanienkę, łózeczko itp. Duzo rzeczy mam po siostry dzieciach, dlatego duzo odpadło nam do kupienia.
Mi tez ostatnio duzo sie brzuch napina i trochę boli...ale mam nadzeje, ze to te przepowiadające. Jeszcze miesiąc trzeba wytrzymac bez rozdwajania:)
Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 paź 2008, 21:23

Nam brakuje tylko fotelika do autka, ale P przywiezie go za tydzień od koleżanki, bo o niej dostaniemy, po za tym jeszcze kosmetyki, ale tak na prawde, to już nie wiele i na upartego moglibyśmy rodzić..

wczoraj byliśmy z naszym kiciusiem u weterynarza, osłabł nam w ciągu godziny zupełnie i jak dojechaliśmy to vet stwierdził, że to już jego ostatnie chwile i musiał go uśpić, bo zwierzak się bardzo męczył, tak mi go żal było, ale co było robić.. nie wiadomo co mogło być powodem, vet podejrzewał że może jakaś bakteria, albo wada wrodzona, albo córki znajomych tych, którzy u nas byli w sobote za bardzo się z nim ściskały i uszkodziły mu narządy wewnętrzne, a myśmy nie zauważyli..Szkoda, bo taki słodki.. i miał być pierwszym zwierzątkiem Jasia.. ale z drugiej strony jeśli miałby się tak męczyć, to lepiej, że jest jak jest.. tylko Felicja nam wariuje, bo biega po mieszkaniu i szuka małego.. teraz już mniej, ale wczoraj wieczorem i w nocy to była tragedia, ciągłe miałczenie, teraz to chyba z nas zrobiła swoje dzieci..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 paź 2008, 21:32

Biedny koteczek:(

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 paź 2008, 21:48

Biedny, ale jak patrzyłam jak się maluch męczył to nie bylo innej decyzji.. to dla jego dobra..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 paź 2008, 21:56

#ania#, o mamo... :ico_placzek: nie lubie jak cos takiego sie kiciom przytrafia... w ogole nie moge patrzec jak zwierzatka sie mecza :ico_placzek:

Ja juz na fotelik do autka polozylam nawet kombinezonik Juniorka i czapeczke :ico_brawa_01: maz juz nie bedzie musial myslec. A tak slicznie to wyglada :ico_brawa_01: Oczywiscie wszystko w folii zeby sie nie kurzylo. Niunio tak sie wierci ostatnio... moze sie przekrecil :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chcialabym. W poniedzialek wszystkiego sie dowiem, chociaz usg nie bede miala, ale z lekarzem ustalimy wizyte w szpitalu, albo jakies kolejne usg bede musiala zrobic i na wizyte do niego znow przyjsc. Ale moze sie przekrecil!!! :ico_sorki:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

14 paź 2008, 22:29

cześc mamusie ja byłam dzis w sklepiku dzla dzidziusi taki mamy zaraz pod nosem tak tylko niby mielismy oglądnoc ale wzielismy pod pache waniennke rózeowa,wsad z baldachimem do łozeczka i materacyk tuż na osiedlu zaraz przy bloku takze załatwiłam łózeczko zamowilismy ale to dopiero jak sie julcia urodzi mąż pojdzie odbierze i złoży pozniej...w domku jak bjuz przyjade z nią hihihi kocham cie maleństwo juz niedługo mam nadzieje ze ze bedzie zdrowiutkie... :ico_ciezarowka: jescze 3 tyg byłam dzis u położnej dała termin n ktg za 2tyg bede miała pierwszy raz robione.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wypytałam o nacinanie krocza jak to sie odbywa i położna inna nie ta co mnie prowadzi powiedziała ze lepiekj jest sie zdecydowac bo lepiej sie goi i szybciej a jak samoistnie sie rodzi to mowi ze gorzej... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a i pytałam czy daja tez znieczulenie mowi ze tak ale to zalezy od sytuacij uff musiałam sie upewnic jakbym nie dała rrady :ico_placzek:
no i badanie grupy mamcie orginał koniecznie zrobcie kurcze ja mogłam zerobic wczesniej ale oczywiście podalam grupe z karty informacyjnej jak byłam tez w tym szpitalu na podtrzymaniu na poczatku i tak sie nie zgadałam z lek ze teraz 3 tyg przed musze latac kurde tak mi niepsuje jeździc ..... :ico_placzek: :ico_placzek: za tymi badaniami bo wogule ciezko mi jedzić
dziś widziałam jak dziewczynie robili ktg i wiecie co miala ta pge od peka w dół taką strasznie ciemna ja nic niema m ale wiecie dziewczyny strasznie brzydki miała pepek :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: wy tez macie te pręgi i od czego to zależy ze jedne maja a drugie nie???????????

[ Dodano: 2008-10-14, 22:32 ]
Prześliczna księżniczka ....baletnica mam nadzieje ze moja też Julcia bedzie taka ładna pozdrawuiam :-D :-D :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 paź 2008, 23:02

:555:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

15 paź 2008, 06:10

Witam się raniuchna :-)

Jakoś spać nie mogłam, chyba z głodu więc lecę coś zjeść. . .

Wkońcu weszłam na tt a raczej na "no" :ico_haha_01: ciekawe czemu zmienili nazwę :ico_puknij:

Co do przygotowań to nam brakuje jeszcze wózeczka, ale już wybrany i dziś będę maltretowała mamę aby zadzwoniła do ojca przypomnieć o kasce :ico_oczko: Brakuje nam fotelika i szpargałów dla mnie do szpitala ale dziś chyba zamówię. Torba do połowy spakowana.

Aniu współczuję rozłąki z koteczkiem, ja też jestem bardzo wrażliwa na cierpienia zwierząt :ico_placzek: Ostatnio płakałam jak mi moja ulubiona rybka umarła :ico_placzek:

domidj ja mam linię na brzuszku i idzie ona od spojenia łonowego, przez pępek prawie do samej góry. Jest wyraźna i widoczna ale nie bardzo ciemna.
No i gratuluje udanych zakupów :ico_brawa_01:

betka oby maluszek się przekręcił :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiecie dziewczynki że nie każdej brzuszek przed porodem opada, mojej siostrze nie opadł i urodziła.

Trzymajcie się kobitki i proszę mi się tu jeszcze nie rozdwajać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 paź 2008, 07:55

Motylku, ja się wczoraj popłakałam, jak popatrzyłam na zdjęcia z kiciusiem, jakoś się oboje z P przywiązaliśmy do niego bardzo.. ale cóż tak jest lepiej dla niego..

Nie wiem,nasz Jasiek to chyba jakiś inny jest.. piszecie, że wasze dzieciaki tak szaleją w brzuszkach, a on się od poniedziałku taki spokojny zrobił, że aż głupio, rusza się ale zdecydowanie mniej niż wcześniej, teraz właściwie czuje się jak się przeciąga, bo kopniaków jako takich już nie ma.. nawet pod żebra nie włazi tylko leży w jednej pozycji i to wszystko, po za tym brzuch mnie boli tak jak na @, ale sam dół, w nocy nawet wstawałam po no-spe, bo fenoterol nie pomagał.. W ogóle mam takie dziwne przeczucie, że jeszcze kilka dni i będe się rozdwajać, chociaż chciałabym przetrwać ze 2 tygodnie jeszcze.. Musze dzisiaj z ginką pogadać ciekawe jak tam w środku wygląda, wizyta o 15 wiec już co raz bliżej :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość