Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 mar 2009, 20:44

Dzien dobry :) my wrocilysmy wlasnie z 2 dniowego wypadu do mojej mamy :) kurde chce samochod zeby moc sobie jezdzic kiedy chce :[ a tak to jestem uzalezniona od mojego Mezula, bo on jezdzi autem do pracy :( a co do karmienia - to Nina ostatnio pracuje jak w zegarku. Budzi sie o 7 rano z kupa :D codziennie ta sama wielka kupa w pieluszcze, je o 9 (ze wzgledu na nocne karmienie co 2h) pozniej o 12 i spi, pozniej 15 i spi, pozniej 19 i o 20 spi :)
No i moj maly brzad juz pseudo - raczkuje :D staje w pozycji i posuwa sie do przodu, narazie pomalutku ale daje jej 2 tygodnie i bedzie mi latac pomiedzy nogami :/ z reszta juz rozkladam jej koldre na ziemi i ona z samego srodka po minucie juz jest na panelach .. ide Was doczytac bo mam male zaleglosci :) a przeczytalam tylko kilka ostatnich postow :)

[ Dodano: 2009-03-17, 22:40 ]
Najlepszego dla Natalie! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Troche spoznione :) Kurde jak ten czas leci :D a wlasciwie nie tyle - czas leci, a mi wydaje sie nieprawdopodobne jak te maluchy szybko sie rozwijaja :) a pomyslec, ze zaraz po urodzeniu oczek nawet nie otwierala, i byla takla bezbronna :) a teraz wszystkich kopie, drapie, ciagnie za wlosy, wklada reke do ust i ciagnie wargi :O ja musze tu trzymac rygor zeby mi sie nie nauczyla, ze tak moze kazdemu wsadzic reke gdzie chce i ciagnac za co chce :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 mar 2009, 23:52

mmarta81 no to je tak jak moja wiec nie wiem od czego zalezy to ile sciagnac mozna od laktatora ?:ico_noniewiem: Martunia masz racje najlepszym laktatorem jest dziecko Wronika tez je co 3h czasem zdazy sie czesciej ale wtedy to pic jej sie chce
No i moj maly brzad juz pseudo - raczkuje :D staje w pozycji i posuwa sie do przodu, narazie pomalutku ale daje jej 2 tygodnie i bedzie mi latac pomiedzy nogam
GRATULACJIEdla malej zdolnichy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-17, 22:59 ]
Agusia1982kochana ja radze w takim razie jak najczesciej go przystawiac do cycunia narazie odsawic jakies inne jedzonka jezeli dajesz i pic duuzo wody a i sie powtorze goracy prysznic na biust tez powoduje zwiekszenie laktacji i zeby maly jedna piers oproznil do konca a dopiero duga mu dawac albo to co nie dociognol maly mozesz sprobowac laktatorem dociagnac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 mar 2009, 10:22

Witamy sie z rana :ico_kawa:
U nas Natalka noc pieknie przespala,gorzej ze mna niestety :ico_placzek: Juz mam dosc tej choroby,zreszta Natalia tej juz kicha ,mam nadzieje,ze jednak na tym sie skonczy :ico_sorki:
No i moj maly brzad juz pseudo - raczkuje :D staje w pozycji i posuwa sie do przodu, narazie pomalutku ale daje jej 2 tygodnie i bedzie mi latac pomiedzy nogami
No madra dziewczynka z niej :ico_brawa_01: Ona powaznie bedzie Ci raczkowala za moment.Moja Natalka raczej fikolki trenuje,ale sie nie posuwa przed siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2009, 11:11

Agusia1982kochana ja radze w takim razie jak najczesciej go przystawiac do cycunia narazie odsawic jakies inne jedzonka jezeli dajesz i pic duuzo wody a i sie powtorze goracy prysznic na biust tez powoduje zwiekszenie laktacji i zeby maly jedna piers oproznil do konca a dopiero duga mu dawac albo to co nie dociognol maly mozesz sprobowac laktatorem dociagnac
_________________
wlasnie wczoraj znowu mi babka na grupie karmienia piersia powiedziala zebym jeszcze Idze nic innego do jedzenia niue dawala bo sie moze zagubic i nie chciec jesc mleka tak czesto :ico_noniewiem: a ja chce ja jeszcze z 6 miesiecy pokarmic :ico_sorki: wiec nie chce stracic mleka :ico_noniewiem: wogole wiecie co ona mi kazala zeby Iga za 2 tyg sama sobie jadla :ico_noniewiem: nie mam jej nic wmuszac lyzeczka :ico_noniewiem: dac jej brokulke w rozyczce i niech sobie dusi zgniata i sama brubje wkladac do buzi a jak bedzie gotowa na stale jedzenie to zacznie jesc :ico_noniewiem:
tak samo jabuszko w kawalku -niech wyssa sok ale wszystko sama bez lyzeczek
wiec zobacvzymy jak nam pojdzie :ico_noniewiem: jednego jestem pewna bedzie duzo syfu przy tym :ico_haha_01: Iga jedzaca kazke palcami :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ale bedzie ubabrana :ico_haha_01: :ico_haha_01:
yoanna :ico_brawa_01: brawa dla Ninki-pierwszej raczkujacej :ico_brawa_01: slicznie jje to wychodzi :ico_brawa_01:
Miszkajeszcze raz duzo zdrowka :ico_sorki:
dziewczyny dzieki za kom na nk :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 mar 2009, 11:28

wogole wiecie co ona mi kazala zeby Iga za 2 tyg sama sobie jadla :ico_noniewiem: nie mam jej nic wmuszac lyzeczka :ico_noniewiem: dac jej brokulke w rozyczce i niech sobie dusi zgniata i sama brubje wkladac do buzi a jak bedzie gotowa na stale jedzenie to zacznie jesc :ico_noniewiem:
tak samo jabuszko w kawalku -niech wyssa sok ale wszystko sama bez lyzeczek
wiec zobacvzymy jak nam pojdzie :ico_noniewiem: jednego jestem pewna bedzie duzo syfu przy tym :ico_haha_01: Iga jedzaca kazke palcami :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ale bedzie ubabrana :ico_haha_01: :ico_haha_01:
oooo no fajna metoda, ciekawe jak to wyjdzie :-D tylko tak sobie mysle, czy nie jest to troszek niebezpieczne, bo jak sobie ułamie kawalek i zostanie jej w buzi to przeciez tego nie pogryzie bo zabkow nie ma :ico_noniewiem:



yoanna, fajnie, niedlugo bedziesz miała małego biegacza domowego :-D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2009, 13:08 przez wiola85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 mar 2009, 11:50

hwj u nas nocka taka se katar dalej nie daje nam spokoju i do tego kaszelek zrobil sie mokry wiec maly troszke odkaszluje...
Ja przez ta sytuacje z nasza chata jakas zdolowana jestemi nie mam weny do pisania mam nadzieje ze to sie wkoncu wyjasni bo moj wyjazd coraz bliżej

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 mar 2009, 12:03

witajcie! :-)
nocka taka sobie :ico_noniewiem:

dziewczyny jak mam mu nic innego nie dawac skoro on jest głodny,w dzień je co 2 godzinki,ale krótko :ico_noniewiem: i nie wiem już nic,daję mu ta kaszke bo chudzinka z niego,a zresztą położna mi tak powiedziała,a w niedziele mam mu dac już zupke,zresztą w niedziele kończy 6 miesięcy,więc tak czy inaczej już wskazane podawać inne posiłki,bo na samym cycu to już nie starczy,no i mój mały dużo pije,czasem marudzi ,daje mu cycka ale on nie chce więc robie mu herbatke i wypija 100ml czasem soczek,oj mam nadzieje ze sie to jakoś unormuje

yoanna brawa wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla małej zdolniachy,tylko patrzeć jak będzie wszystko ściągać z półek :ico_brawa_01:

miszka bidulko,dużo dużo zdrówka!!!!
zeby maly jedna piers oproznil do konca a dopiero duga mu dawac
kochana ale on już od dawna je mi tylko z jednej piersi,bo z drógiej nie chce,przystawiam to sie wygina i nie chce,a jak dam go drugiej to odrazu chwyta i je,oj dobrze że własciwie ten najgorszy okres karmienia jest już za mną,bo teraz to można już wprowadzać nowe jedzonka :-)
miłego dnia życzę,u nas znowu wróciła zima :ico_zly: :ico_zly: a było już tak pieknie,a tu znowu sypie i sypie,cholera jaką my bedziemy mieli droge w czasie podróży :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-18, 11:10 ]
wogole wiecie co ona mi kazala zeby Iga za 2 tyg sama sobie jadla
nie no fajnie ale ja bym sie bała jeśli chodzi np.o jabłko czy ten brokuł ,nie daj boże jakiś kawałek sie ułami i sie zachrztusi,jakaś troche dziwna metoda,od zawsze malutkie dzieci karmi sie łyżeczką,ja rozumie że jak już jest troszke starsze ale nie takie malutkie,znaczy jeśli chodzi o takie jak warzywka,bo przeciez taki brokuł sie rozkruszy jak jest ugotowany i może sie nim zachrztusić,bo powiem szczerze że jak moja Natalka miała własnie pół roczku to moja mama dała jej do rączki kawał takiej surowej wędzonej polędwiczki,wiecie tak wyssała ze polędwiczka była biała :ico_brawa_01: :ico_haha_01: więc można p[robować ale ostroznie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2009, 14:16

nie no fajnie ale ja bym sie bała jeśli chodzi np.o jabłko czy ten brokuł
ja tez sie boje ale dostalam film do przetestowania na DVD jak go zobacze to wam powiem co tam sie dzieje :ico_oczko:
Agusia ja czytalam i slyszalam ze dziecko mozna tylko na jednym cycu wykarmic :ico_brawa_01: i na serio duzo Ci pije Iga nie wypija wiecej wody jak 30ml z butki
Adiaoby sie wszystko jak najszybciej wyjasnilo i zebys miala spokojny wyjazd :ico_sorki:
co z Zirca?????????????????????????//bo sarenka juz tu chyba nie zaglada do nas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 mar 2009, 14:19

co z Zirca?????????????????????????//bo sarenka juz tu chyba nie zaglada do nas
No wlasnie sarenka nas opuscila,a moze sie na inne forum przeniosla :ico_noniewiem: Juz nie pamietam kiedy Ja ostatnio widzialam :ico_noniewiem: A zirca tez gdzies uciekla,moze jednak jest w Polsce?

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 mar 2009, 15:56

hej rozmawiałam z landrodką przyjechała do mnie rozmowa odbyla sie po przyjacielsku :ico_sorki: ona prosi nas bysmy wyprowadzili sie troche później by miała czas kogoś znaleźć, obiecałam jej że zapytam Piotra i nowego Landlorda, czy możemy wprowadzic sie 1 kwietnia, tylko,ze ja chce teraz bo wyjeżżam a sama chce sobie wszystko poukładać bo jak Piotr się do tego weżmie to będzie masakra pewnie :ico_noniewiem: i co ja mam robić nie jestem twarda wredna baba by sie klocic :ico_noniewiem: Piotrek mowi ze jej nie wierzy że odda nam póżniej depozyt, więc chce się wyprowadzać teraz :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość