elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 sty 2012, 12:11

Doberek:)

Mimo późnego chodzenia spać dzieci dały dziś pospać do 9:20:) pobudki były, do Doriana tylko 2 i do Elizy też dwie:) więc coraz lepiej u nas, oby tak zostało:)

a ja nie wiem co z włosami robić, tak mi lecą, długie już mam i z jednej strony szkoda ciąć a z drugiej trzeba, bo to farba na końcach jest, i myśle by obciac tylko na 5-7 centymetrów, by odżyły, a jak juz farba całkiem zejdzie to pasemka sobie machnę, czyli może za jakiś rok hihihihi, no i pomysłu na fryza nie mam jeszcze więc tylko skrócę przecież to nie zeby to odrosna :)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 sty 2012, 12:18

hm to może też sobie taki sprawie bo aj lubię dobra herbatkę :ico_sorki:
Ja kupiłam w sklepie ten za 65 ZŁ a taki sam na allegro jest za 35 zł chyba .

U nas nocka super.Mała spała dobrze obudziła się o 3 i 6 . Spała ładnie w swoim pokoiku to gorzej ze mną było by to zaakceptować ale przeżyła i teraz powinno być tylko lepiej.
Teraz biorę się za rozbieranie choinki i ozdób z domu oraz porządki.Wieczorem idziemy do znajomego jakieś chińskie jedzenie gotuje wiec będę kosztować.Mała uśpimy i zostanie z dziadkami.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

14 sty 2012, 13:24

Witam:)
U nas zimucha że :ico_olaboga: Śnieg chyba całą noc padał bo nasypało :ico_olaboga: A teraz cały czas pruszy :-) Nie przepadam za zimą ale już lepszy ten śnieg niż ta plucha:)

U nas nocka też ładna choć mała zasnęła o 20.30 przebudziła się jeszcze o 22, dojadła i spała do 5. I dzień zaczęła o 7. Dobrze że P się już wyspała to wstał i z nią siedział a ja do 10 pospałam :ico_wstydzioch:

Idę dzisiaj kupić rameczki na zdjęcia bo na dzień dziadków od Oliwci jej zdjęcia w rameczkach damy:) Innego pomysłu nie mam, a ten wydaje mi się w porządku :-)
No i przede wszystkim nie dużym kosztem :ico_wstydzioch:
a ja nie wiem co z włosami robić, tak mi lecą, długie już mam i z jednej strony szkoda ciąć a z drugiej trzeba, bo to farba na końcach jest, i myśle by obciac tylko na 5-7 centymetrów, by odżyły, a jak juz farba całkiem zejdzie to pasemka sobie machnę, czyli może za jakiś rok hihihihi, no i pomysłu na fryza nie mam jeszcze więc tylko skrócę przecież to nie zeby to odrosna :)
Mi włosy odkąd zaczęłam farbować to strasznie wypadają, a teraz jeszcze nie zauważyłam czy więcej ich :ico_noniewiem: Tak ich dużo wypada mi po kąpieli że nawet różnicy nie widzę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

14 sty 2012, 14:27

Ja trochę podcięłam włosy i już lepiej:-)

Z tymi ząbkami to jestem zdziwiona, że tak szybko idzie:-)no,ale objawy miał już w listopadzie, drapał dziąsła, ślinił się i maść dawała ulgę :ico_noniewiem:

Dziś to wesele.. Antoś zostaje z teściową, już zostawał, ale nie na tak długo :ico_olaboga:

U nas też pełno śniegu i wiatrzysko okropne :-(

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 sty 2012, 16:31

witam i ja popoludniowo.

U nas śnieg wiatr i zimno jak nie wiem.

Znalazłam dzis lokal w Bielsku na głównej ulicy handlowej w poniedziałek umówiłam sie na oglądanie i w końcu musze podjąc jakąś decyzję, bo czas ucieka a nie chce małej dawać do żlobka.

Popijam kawę a spanie coraz bardziej mnie bierze. Oliwka zasnęła dopiero o 1.10 potem wstała o 7 na cyca potem o 9 i wstała dopiero o 12 wiec przynajmniej sie wyspałam, ale ta pogoda jakos dobija strasznie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 sty 2012, 17:13

hej dziewczyny

z :ico_kawa: wpadam po obiedzie

byłam rano u Przemka :ico_noniewiem: niby wszytsko ok, ale znów gorączka go łapie :ico_olaboga: miał od wczoraj taki stan podgoraczkowy 37,4-37,7 :ico_placzek:
juz sie znów boje :ico_placzek: czy nie jakaś nowa infekcja :ico_placzek:
mam nadzieje ze mu minie :ico_placzek:

[ Dodano: 14-01-2012, 16:16 ]
Mimo późnego chodzenia spać dzieci dały dziś pospać do 9:20:) pobudki były, do Doriana tylko 2 i do Elizy też dwie:) więc coraz lepiej u nas, oby tak zostało:)
może się unormuje :ico_sorki:
Mi włosy odkąd zaczęłam farbować to strasznie wypadają, a teraz jeszcze nie zauważyłam czy więcej ich :ico_noniewiem: Tak ich dużo wypada mi po kąpieli że nawet różnicy nie widzę :ico_haha_01:
mi też lecą ale cóz muszą wypaśc i tak nic z tym sie nie da zrobić, to nie bede o włosy płakać :ico_haha_01:
Znalazłam dzis lokal w Bielsku na głównej ulicy handlowej w poniedziałek umówiłam sie na oglądanie i w końcu musze podjąc jakąś decyzję, bo czas ucieka a nie chce małej dawać do żlobka.
a chcesz kogoś zatrudnić czy sama sie zajmiesz sprzedażą ???

[ Dodano: 14-01-2012, 16:21 ]
Z tymi ząbkami to jestem zdziwiona, że tak szybko idzie:-)no,ale objawy miał już w listopadzie, drapał dziąsła, ślinił się i maść dawała ulgę :ico_noniewiem:
moja Majka miała w jego wieku 6 zebów już
dwie dolne jedynki wyszły jak miała 5 miesięcy a jak miała 6 miesięcy to cztery zęby na raz jej wyszły- górne jedynki i dolne dwójki
podejrzewam ze Konradowi też tak wyjdą bo juz gryzie i ma czerwone dziąsła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 sty 2012, 17:35

a chcesz kogoś zatrudnić czy sama sie zajmiesz sprzedażą ???
mamę moją zatrudnię i mojego M. :-D
sama nie ogarełabym wszystkiego chyba.

Mam do was laseczki pytanie jaki fotelik mam kupic teraz dla Oliwki ?? mala waży ponad 7kg nie mieści mi się juz do fotelika 0-13 jest za ciasny chce kupić albo 0-18kg albo 0-25kg tylko jakiej firmy polecacie?

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

14 sty 2012, 18:51

izuś_85, może ta temp. u Przemka, to przez tą podróż, wrażenia, mam nadzieję, że to jednak nie infekcja :ico_sorki: nieźle Majce wychodziły ząbki :ico_szoking:

martasz, zdjęcie Antosia do dowodu super :ico_brawa_01: też chyba zrobię dowód moim dzieciom, Wiki paszport już nieważny, a jednak drożej to wychodzi, to lepiej dowód. Twojemu Antosiowi ząbki idą książkowo, moja Wiki miała identycznie :-) Ciekawe jak będzie z Piotrusiem

izabelllla123, trzymam kciuki za sklep :ico_sorki: super, że u Was wszystko dobrze :-)

elibell, trzymam kciuki za noce :ico_sorki:

Moja przerwa od kompa średnio udana, co tu dużo mówić, jestem nałogowcem...

W czwartek byłam zapisać Wiki do przedszkola, niestety dopiero od stycznia może iść, bo u nas biorą od 3 latek. Z Piotrusiem zaliczyłam tego samego dnia szczepienie, oczywiście gorączkował, ale nie było źle. Waży już 7665g, także chyba nie mam co się martwić, że się nie najada :ico_oczko:

Dziś byliśmy u ortopedy, z Wiki lepiej, ale ciągle musi nosić profilowane obuwie, Piotrusiowi przy okazji zrobiliśmy USG bioderek, wszystko ok.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

14 sty 2012, 19:05

Idę dzisiaj kupić rameczki na zdjęcia bo na dzień dziadków od Oliwci jej zdjęcia w rameczkach damy:)
My taka ramkę dawaliśmy dziadkom na gwiazdkę od Lilusi .A dokładnie taka z grawerem ,, Nasza pierwsza wnuczka Lilianka (i data narodzin),,.
Jutro zrobię zdjęcie i pokaże jak wygląda.
Oliwka zasnęła dopiero o 1.10 potem wstała o 7 na cyca potem o 9 i wstała dopiero o 12
Strasznie późno chodzi ci córcia spać.Nie chciałabyś jej unormować spania by chodziła wcześniej ?
Moja tez chodziła koło 24 spać ale już miałam dość i udało się. Wiesz jak zajmiesz się sklepem to pewno będziesz coraz bardziej zmęczona i czy zawsze będziesz mogla pospać do 10 ? By odespać.
Mam do was laseczki pytanie jaki fotelik mam kupic teraz dla Oliwki ?? jakiej firmy polecacie?
Ja teraz mam Maxi-Cosi i następny 9-19 kg tez kupie tej firmy.

Domek ogarnięty.długo mi zeszło bo dużo pracy miałam .Chlebek już w piecu jest bo tamten zjedliśmy i znów chcieli domownicy . Moja ma ostatnia drzemkę troszku późna no ale na siłe jej nie da się położyć. Jak zaśnie koło 20 to idziemy na imprezę do znajomego.Na szczęście jest to blisko bo jakieś 200 m od domu więc gdyby płakała to zaraz moge w domu być. Zostaje z dziadkami.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

14 sty 2012, 20:16

Strasznie późno chodzi ci córcia spać.Nie chciałabyś jej unormować spania by chodziła wcześniej ?
Moja tez chodziła koło 24 spać ale już miałam dość i udało się. Wiesz jak zajmiesz się sklepem to pewno będziesz coraz bardziej zmęczona i czy zawsze będziesz mogla pospać do 10 ? By odespać.
nie wiem jak ja usypiać jakoś nie widziałam rezultatów jak probowałam. Wiele bym dała by zasypiala ok 21-22 i spała do 8 rano :ico_sorki: :ico_sorki:

A sklepik spoko, dam radę mam nadziję. Bynajmniej chce by to był sklep dziecięcy i komis dziecięcy takie 2w1 trochę kasy wpompuje w to mam nadziję że złapie :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość