Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 09:36

Ajajaj to mało czasu już zostało. Wiesz Hekkate jak ja swoją średnią odstawiałam to mąż mi pomagał, bo najtrudniej było wieczorem. To on układał małą do snu, żeby od zasypiania przy cycu odzwyczaić. Była draka co wieczór prawie tydzień. On walczył z małą w łóżku, a ja ze łzami w kuchni. Ale udało się. Gdzieś czytałam że w takich sprawach trzeba być bardzo konsekwentnym to na pewno się uda. Trzymam za Was kciuki, no i żeby Ci serducho nie pękło.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 lip 2007, 09:45

LUTOWKI a własnie Amelka od paru dni zaczyna podciągac sobie nózki pod brzuszek, tak na kolankach jest i to poczatki do raczkowania własnie hahahahaa, szybciej moze bedzie raczkowac jak mała od ARICII niz siedziec samodzielnie :ico_oczko:
A własnie a jak to u was jest z tym pozwalaniem na siedzenie dzieci? no niektóre dopiero zaczęły piąty miesiąc ale amelka praktycznie na moich kolanach cały czas tylko juz w pozycji siedzącej jest ale ja trzymam pod pachami jednak lezec mało co che, we wózku zaczeła sie awanturowac bo jej nie pozwalam za długo siedziec i jak zrobie półleząca pozycje to jest ryk wiec na spacery chodze głownie wtey kiedy wiem ze bedzie spała smacznie bo nie cche mi sie jej nosic na spacerach

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 lip 2007, 10:15

dzień dobry, chociaż bo ja wiem czy dobry - pogoda okropna :ico_zly:
czy wasze dzieci też tak "buszują" po łóżeczku w nocy? Moja Agatka już drugi dzień z rząedu obudziła się w pozycji odwrotnej jak zasypiała tzn.po srtonie nóżek ma główke a po główki - nóżki? Nie wiem jak Agatka to robi hihi ale słodko wygląda...
karolas no dobrze dobrze już, nie wypalę z niczym nie bój się ale w takim razie będziesz musiała kiedyś do mnie na kawke przyjechać :ico_haha_01:
Paskudna pogoda nam się tutaj robi....
iza przyznaję racje karolas - błędne koło to jest...musisz coś zrobić jak najprędzej, a może rozmowa z siostrą by pomogła...może by ci coś poradziła...

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 10:17

Ponoć to normalne, że teraz dzieci są coraz bardziej "do przodu" ale ja mam wątpliwości czy ta ewolucja nie szkodzi na kręgosłup na przykład. Doktorka mi powiedziała kiedyś że jeśli dziecko samo coś robi bez wspomagania to nic mu nie będzie, ale sama nie wiem.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 lip 2007, 10:24

karolas moja Agatka też bardzo często siedzi u mnie czy u męża lub mojej babci na kolankach, ona to uwielbia jak chce ją położyć to nóżki główka w górę i się podnosi ;)
aricia coś w tym prawdy jest, bo dużo razy słysze od innych, że kiedyś to dzieci tak szybko się nie rozwiajały, umiały siedzieć po dobrym pół roczku itp
No cóż cieszmy się że mamy zdolne dzieci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 10:29

Droga Izo zawsze byłam zdania że kiedy ktoś się mieszał do związku dwojga ludzi to było tylko gorzej, ale sama masz swój rozum i znasz najlepiej wasz związek więc to Ty sama musisz zdecydować co dalej. Jednak nie męcz się dla dobra Twojego i dziecka. Tak naprawdę w duszy na pewno już wiesz co byłoby dla Was najlepsze. Wiesz jak Ty będziesz nieszczęśliwa to Twoje dzieciątko też :( Ty jesteś najważniejsza dla dziecka dlatego właśnie dla niego musisz wybrać to co dla Ciebie najlepsze. Błagam nie zrób krzywdy sobie i dzieciątku. Miałam koleżankę, która też była w podobnej sytuacji i... ahh ona sobie nie poradziła... nawet na pogrzeb nie mogłam pójść bo byłam akurat w połogu... Przepraszam nie chciałam Cię przestraszyć, tylko tak się martwie zawsze kiedy jakaś matka ma problem z facetem....[/b]

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 10:44

Uuuuu!!! Wiecie co! tak sobie na boczku dokarmiam tą moją najmlodsza rozrabiarę jabłuszkiem iiii.... właśnie stukneła łyżeczka o pierwszy ząbek!!!!!! Prawie go nie widać bo dziąsła okrutnie spuchnięte, ale jest! jest! a jak specjalnie skubana tą łyżeczkę przygryza, żeby tym zębem złapać, bo się jej spodobało haha!...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 lip 2007, 10:44

Karolas świetne fotki Amelci :ico_brawa_01: A kapelusik o chyba ma taki sam jak Joasia tylko J. ma biały z różową wstążęczką.
A wczoraj Joasia sama siedziała na podłodze przez kilka sekund :ico_szoking: wcześniej ja ją podtrzymywałam, bo bawiłyśmy się z Romcią i Adam robił fotki. A potem jak wyłączył aparat to mała sama siedziałe chwilkę, ale już nie zdążyliśmy pstryknąć zdjęcia :ico_placzek: Wkleję wam te co podtrzymywałam małą:

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-07-25

Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-07-25

a tu wstała z moich kolan hihi
Obrazek
Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-07-25

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 lip 2007, 10:49

Magdzinka brawa dla Joasi :ico_brawa_01:
Pewnie niedługo sama będzie siedziała :-)

Dziewczyny myślicie już o zmianie smoczków na ten większy?
Tak dziwnie bo przeważnie rozmiar 2 jest od 6-12 miesiecy, a ja ostatnio w aptece kupiłam i rozmiar 2 zaczyna się od 3 miesiąca i zgłupiałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

25 lip 2007, 11:06

Magdzinka no ładne fotki, ale nie ma się co dziwić jak tak okraglutka pysia tam jest gwiazdą :) a czapeczka jest fajowa ( wiem bo mamy taką samą hihi :] )
Co do smoczków... ja to znalazłam taki sposób, że po prostu zwracam uwage na wielkość dziurki nie na rozmiar. Bo też zależy do czego ten smoczek ma służyć, czy do cherbatki czy do kaszki. Siłą żeczy do kaszki potrzebny jest ten z większa dziurką...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości