Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 00:40

kamilko dzieki za linka, jest super. bede licytowac hihi akurat bedzie dobre jak na swieta przylece za 2 miesiace hihi
super ze nowe!!! :ico_brawa_01:

a co do smoczka to oczywscie nic za wszelka cene.. :ico_nienie: nie pozwalam zeby plakal i krzyczal.. a ja twardo nie daje.. co to to nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
on jest jeszcze malutki i nie moge mu wytlumaczyc,. i wciskac kitu, ze to niedobre albo, ze cos tam hihi
ja czytalam, ze teraz najlepiej oduczac, ok 3 miesiaca.. im starsze dziecko tym trudniej
a teraz jest dodatkowo latwiej, bo on zaczal ssac piastki i czesto one mu zastepuje smoka

jesli chodzi o postepy..
wytrzymal bez zadnego placzu od wczoraj wieczorem do dzis popoludniu

ale jak pisalam zaczelo sie wielkie marudzenie i po smoku momentalnie przeszlo i zasnal
potem w tesco tez mu dalismy bo zaczal marudzic na spanie
a po kapieli do spanka dlugo sie meczyl choc nie plakal. smoka dostal ale niedlugo potem go wyplul i wsadzil piastki wsluchujac sie w fasolki., adas mu nagral w telefonie wlacza muzyke w lozeczku hihi

takze smoczka dajemy do spania... staramy sie jak najrzadziej
tylko wtedy kiedy jest naprawde niezbedny..
a wczesniej to wiecie.. czesto dla swietego spokoju uspokajalam go smokiem i mialam z glowy.. a tego nie chce :ico_nienie:
leos nie potrzebuje tego smoka kiedy nie jest zmeczony.. bardziej potrzebuje mnie, taty naszego glosu ,zabawy.. hihi

on czesto wola krzyczy, a jak sie pojawiam to juz szczerzy dziaselka i nie cche tego slodkiegop usmieszku chowac pod smokiem. bleeee
ja mam jakas schize.. nawet zdjec mu w smokach nie robie...
nie podobaja mi sie dzieci w smokach...
ale dziwna jestem, bo ostatnio kupilam mu nowe smoczki, bo mi sie podobaly kubusia i tygryska pomaranczowy i zolty, bo te ktore mial wczesniej to mi sie nie podobaly, ale innych nie bylo wtedy... :ico_puknij:
i teraz sa ladne dla od 6 meichow..

ja jestem taka stuknieta,bo chce kolorystycznie dopasowac smoki do ciuchow.. a jakie kolory lubie to wiecie :ico_olaboga:
wariatka troche jestem pod tym wzgledem, i nie tylko :ico_oczko:
no ale dobra..
zobaczymy jak pojdzie

w ogole to leos dostal smoka dopiero w 3 tyg zycia
wczesniej w ogole nie bylo potrzeby, byl taki grzeczny...
no a pozniej jak zaczal marudzic kiedy wychodzilam z nim do miasta to smoczek byl wybawieniem
a kumpela ma coreczke 3 miesieczne i dopiero teraz dala smoka bo mala juz zaczela tak marudzic ze ona nie daje rady. a jak smoka nie da to musi ja lulac do snu.. dla mnie lulanie to juz ostatecznosc ale na szczescie nie ma takiej potrzeby przy leosiu hihi

kamila dzieki za linka z wozkami hihi
poczytam pozniej
leos na razie sie miesci, bo grubo nie jest ubierany, nadal mamy cieplo. wiec body i sweterek , albo na body bluzeczka z gl rek i jest ok
ale jak podrosnie i zrobi sie chlodniej to bedzie ciasno hihi

lucy co do ubrania na chrzest.. ja mam super jesli leos z niego nie wyrosnie
ja nie jestem za typowo egenackimi bialymi ubrankami
kupilam mu w nexcie koszule ze stojka w paseczki jasna, i spodnie z szelkami.. i dopierp potem wpadlam na to, ze swietnie nadaje sie to do chrztu. jest super! chcialabym do tego kamizelke i czapke z daszkiem wysuwanym do przodu taka w kratke jaka jest w h&m ale nie znalazlam rozmiaru hihi

ja ci polecam wlasnie koszule obojetnie jakiego koloru i taka kamizelke sweterkowata-pulwerek u jakies fajne spodnie jeansy sztruksy czy cos w tym stylu
albo takie jak ja kupilam z szelkami hihi widzialam takie tez w h&m i super pomaranczowa kamizelke w romby hihi tez chce ja kupic
generalnie polecam nexta i h&m . napewno tam cos tego typu znajdzieszz
a jak nie to w mamas and papas jest takie ladne eleganckie ubranko i tez z kamizelka. podejrzewam tylko, ze drogie i wcale nie jest takie swietne jak inne w nexcie hihi
jak chcesz to zrobie fotke tego co ja kupilam
mam jeszcze jedne spodnie jakby co. do nich moge dokupic koszule i kamizelke hihi
generalnie podarzam za podobnym stylem hihi juz nie moge sie doczekac az zobacze mojego syneczka w tych slodkich ubrankach hihi

juli gratuluje zakonczenia sesji
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

koncze bo tesc i kumpel siedza i podziwiaja moje plecy hihi a co..
nalezy mi sie chwila relasku
pp powrocie z tesco szybko kapiel leonka, karmienie, a potem wzielam sie za salatke i sernik na zimno z torrebki .. robi furrore a zajmuje cale 15min hihi plus czekanie na stezenie galaretki hihi

a adas zrobil chlopakom zapiekanki na kolacje hihi i grzancem uraczyl hihi
to sie nazywa goscina na szybciora hihi
ale smaczna hihi

oki juz nie smece
hihi
kamila juz nie moge sie doczekac twoich relacji z basenu. rozumiem jaka jestes podjarana.. ja bylam taka podekscytowana jak szukalam info na necie na ten temat hihi a co dopiero jak juz zaczniemy hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzis powiedzialam adasiowi ze dziewczyny na tt zanurzaja maluszki po same uszy a my myslelsimy ze nie mozna hihi
a adas zadowolony od razu leosia siup po uszy hihi i ma mokre hihi i juz hihi niech ma cos z zycia maluszek hihi

[ Dodano: 2007-10-07, 00:41 ]
kamilko a ty nie bedziesz tego tygryska licytowac?
bo tak sobie teraz pomyslalam.. ze nie chce wchodzic w droge.
ale chyba nie bo nic nie napisalas hihi

[ Dodano: 2007-10-07, 00:50 ]
lucy znalazlam na stronie ... mam te spodnie brazowe na szelkach http://www.next.co.uk/shopping/children ... rboys/12/3

koszuli nie znalazlam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 paź 2007, 01:39

Kamilko wlasnie tez mysle,ze cos welurkowego kupie :ico_noniewiem:
Madziorkanan podobne brazowe spodnie,tyle ze ogrodniczki :ico_brawa_01:
mam tez ladne jasne sztruksy z paskiem he he i ma tez koszule ze stojka lacosty :ico_szoking: dostal od tomka siostry,w stanach kupila,bo tam strasznie tanio i przeceny jeszcze lepsze niz w uk :ico_szoking: ale nie wiem ,czy za 2 tyg beda jeszcze pasowac,bo teraz sa na styk,a on jakos ostatnio szybciej rosnie chyba,jakis wielki sie robi :ico_haha_01: moze jutro sie wybiore do nexta i mothercare ....na szczescie mam troszke czasu... :-D dzieki za rady :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

07 paź 2007, 09:42

Ale noc :ico_szoking:
Emi zasnęła o 20.30 ale budziła się o 0.30 2.30 4.30 i 7.30, normalnie jak w zegarku :ico_olaboga:
Ale to moja wina zaszalałam wczoraj i zjadłam frytki no i nie trzeba było długo czekać na efekty, pierdy i kolka szybko się pojawiły. Także dziś jestem niewyspana.
A cały miniony tydzień budziła się tylko raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o 4 albo o 5 mam więc nadzieje że ta noc to tylko taki wyjątek przez te nieszczęsne frytki

A co u nas?? Emilka jes coraz głośniejsza, coraz dłużej potrafi się skupiać na zabawie, ogólnie jest coraz grzeczniejsza i kolki też są dużo rzadsze (nie licząc tej nocy).
Poza tym Emi bardzo lubi nasze akwarium. Kupiliśmy jej leżaczek z fisher price i kładę ją przed akwarium i ona potrafi tak patrzeć na rybki nawer do godzinki :ico_szoking: i rozmawiać sobie z tymi rybkami :-D a ja mam więcej czasu dla siebie i dla domu

Dziś obiad u teściowej.
Mąż jest jak zwykle na rybkach a ja jednym okiem zerkam na Emi a drugim na TT :-D

A co do smoczka to Emi też dulda. Ostatnio na zajęciach logopedka mówiła że naturalny odruch ssania wygasa w 6 miesiącu, więc mysle że wtedy zacznę walkję ze smokiem :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 paź 2007, 11:35

Dzieeeen dobry!
Ja niesamowicie wypoczeta! Misiek wczoraj zjadl na noc, o 20:20, 240 ml :ico_szoking: mleczka z kaszka.. Zbudzil sie na papu o6:10.. zjadł mleczko i dalej siuup - do lozeczka. Izbudzil sie dopiero po 10! pierwszy raz!!! A do 11 leniuchowaklismyw trojke w lozeczku. Teraz zjedlismy uroczyste sniadanko i trzeba zabierac sie do pracy.. Bo potem do rodzinki na imieniny, a wieczorem wystawianie aukcji... ufff.. Milej niedzieli :*

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 12:20

HAJ Mamuski u nas tez nocka przespana niunia zasnela o 20 i obudzila sie o 5 amciu amciu i spala do 8 takze norma :-D ale pozniej tak plakusiala nic nie pomagalo nie moglismy jej uspokoic takie lzy jej lecialy :ico_placzek: :ico_olaboga: cosik ja bolalo :ico_zly: i dalam jej panadol ten w syropku dla dzieci i za 15 minut spokuj niunia usmiechnieta i rozmowna ufffffffff pomoglo a tak sie nameczylo nasze kochanie,teraz gotuje obiadek i na tt zagladam :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 paź 2007, 12:36

Kamilko dla Tomusia z okazji 4 miesiaca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 12:55

[size=150]DLA PRZYSTOJNIACZKA TOMUSIA[/size] Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 paź 2007, 13:13

Kamilciu - wielkie usciski i calusy dla Tomcia- zeby był cudownym, zdrowym i radosnym dzieciaczkiem i przynosil Ci radosc kazdego dnia!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 paź 2007, 13:14

Oj dziekuję dziewczynki w imieniu Tomcia :ico_buziaczki_big:
Ale czas zasuwa :ico_szoking:

Madziorka oczywiście, że nie licytuje, bo inaczej pokazałaym jak juz bym wygrała hehe :-D . A tak pomyślałam, że którejś z was sie spodoba, bo jest naprawde prześliczny.

Co do basenu to masz racje, jestem tak podjarana, że dziś mi sie normalnie śnił hehehehe :-D

Przepraszam kochaniutkie, ale nie mam czasu. Robie obiad na szybko i czekam na gości. Znajomi mają wpaść za jakiś czas i musze troche tu ogarnąć, bo wiadomo jak to przydziecku - wszędzie zabawki, ciuszki, kocyki, nosidelka, i jeszcze pranie na srodku pokoju stoi na suszarce. No to wpadnę wieczorkiem. Narka.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 paź 2007, 13:19

My dzisiaj bylismy w smyku zobaczyc kombinezony dla Marcinka i8 wcale nie drogie po 69.90 zl to czapki po 35 zl sa;p :ico_haha_01:
Kupiliśmy mu buciki adiki w smyku :-D
Robilismy juz zakupy na chrzciny typu kukurydza koncentraty i takie tam bo w sobote wielki dzien Marcinka bedzie 21 osob :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość