Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 mar 2008, 11:18

Witam
Mery gratuluje czwóreczki :ico_brawa_01:
Edytko widze że naszło Cie na kulkowe szaleństwa i dobrze :-D
Aniu no kopę lat, wstaw te fotki
Duzo zdrówka dla wszystkich chorowitków i dużych i małych, Kasiulka ty to odważna jesteś, jak Wiki mi kaszle to odrazu lecę do lekarza, boję się tych różnych choróbsk, teraz nawet zapalenie płuc moze byc bezobjawowe, tylko np kaszel dlatego jestem przewrażliwiona.
U nas weekend przerąbany, ja sie wyleczyłam, to maz teraz chory, Wiki troszke katrzy, ooszaleć idzie, to wina chyba tych anomaliów pogodowych..
Ja już plany wakacyjne mam, wpier Mielno pod koniec maja, potem góry w połowie czerwca. Co do Poznania nie wiem, nie obiecuje niczego...
Wiecie z tym "Emma" to chyba była większa nagonka medialna, wjało jasne ale chyba te wichury rok temu były gorsze, wtedy straciliśmy auto :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 mar 2008, 12:05

Witam i życze dużo zdrówka chorowitkom, nie martwcie się idzie zima jak to mówią w tv ale tylko do 12 hahaha :-D Była emma, wiało na sląsku jak cholera. z piątku na sobote całą noc nie spałam bo tak wiało, a mam daszek zrobiony i tak walił że hejjjjjjjjj. AAAAAAAAA wczoraj byłam z mężem na wielkich derbach śląska :ico_brawa_01: Wielkie brawa dla Ruchu. I mieli szczęście bo zaznaczyłam mężowi że jak przegrają to to był nasz ostatni mecz, na jakim byliśmy (głównie odnosiło się to do męża)Ale się wyskakałam i nakrzyczałam, troche się wyżyłam :-D To jest dla takich jak ja lubie krzyczeć w domu no to mąż mnie zabrał żebym się wykrzyczała i teraz mają troche spokoju :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

03 mar 2008, 12:38

witajcie

ale spotkanie, rozmarzyłam się, przypomniało mi się to nasze w Suchej

buziaki dla wszystkich

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 mar 2008, 12:46

Maziu niezła jesteś :ico_haha_01: jak zawsze z humorem :ico_oczko:

Asiu jak to zrobiłaś że już się wykurowałaś? mnie zawsze trzyma minimum tydzień, pzreważnie 2 tyg, a pozostałości kaszlu to i miesiąc się trzymają :ico_szoking:

Mery, to zawsze jednego dręczyciela mniej :ico_haha_01: Ile jeszcze dręczycieli czeka na wyjście?
A co do zakupów to średnio udane, bo tego co planowałam nie kupiłam, kupiłam skarpety i spódnicę ;) nadal jestem bez butów i torebki ;)

Mosob, kochana, byś coś więcej napisała co u Was zapracowana mamusiu :(

Riterka i Edulita dziś pierwszy dzień w pracy, powodzenia dziewczyny! mam nadzieję, że napiszecie jak było! Riterka z nową fryzurką furrorę zrobi :)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 mar 2008, 13:00

Hello
Mosobku- tak rzadko zagladasz

Asiu- dobrze, ze Ty juz lepiej się czujesz , szkoda tylko, ze męzus się zaraził,

A ja sie przed chwilą wkurzyłam, bo zus pit mi wysłał na stary adres, a zakład niby informował zus o zmianie danych ale z tego co sie teraz dowiedziałam to na deglaracji zgłoszeniowej w centrali , a w moim zusie w komputerze maja stary adres i musze teraz pismo pisać, bo nowi nabywcy naszego mieszkania zamiast nam zadzwonić, zebyśmy podjechali awizo odebrać to wysłali zwrot, co za ludzie wolał iść na poczte stac i zwrtot robić niż poinformować nas , ze pismo do nas jest, zajęło by to mu mniej czasu ale po co lepiej utrudnic komuś zycie :ico_zly: zezłościłam się sorki wygadałam się chociaż

[ Dodano: 2008-03-03, 12:02 ]
Elu- ja też nie mam butów ani torebki i w ogóle duzo rzeczy by sie przydało, dobrze, ze chociaż spódnicę upolowałaś :ico_oczko: a u nas dopiero10 zębów gdzie tam do końca

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 mar 2008, 13:05

Oj Mery to faktycznie domyślni ludzie a ty się teraz denerwuj bo ten zus to też szkoda gadać, ja własnie tez czekam na pita ale z urzędu miasta. Chyba bo to oni mi płacą zasiłek wychowawczy, wkażdym bądz razie muszi mi go ktoś przysłać. A to mieli chyba zrobić do końca lutego no nie :ico_zly: Aj ci urzędnicy wieczny z nimi problem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-03, 12:19 ]
A co do zakupów to u mnie to samo torebka by mi się przydała, ale chyba narazie musze zapomnieć. Bo mąż mi dzis oznajmił, że potrzebuje koszule ze dwie odrazu. A do tego martyna rośnie jak na drożdżach :-) no i kiedy będzie na mnie czas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 mar 2008, 13:20

Ja miałam ból gardła który wyleczyłam płukaniem gardła woda utlenioną, katar praktycznie minął, Wiki od dziś katar ,a mąż chyba angina. Ja Eluś zawsze kuruję się gripexem i kanapeczką z twarożkiem i czoskniem :-D kaszel troszkę mam wiec popijam drosetux.
Mery nawet nie będe komentować, szkoda nerwów...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 mar 2008, 13:47

Asiu- oby Wikuni ten katar minął, przez ta pogodę te choróbska tak szaleją

a apropos zusu to burdel tam maja,skoro do centrali poszło powiadomienie na piśmie przez pracodawcę o zmianie moich danych to chyba w systemie powinni uaktualinić dobrze że teraz zadzwoniłam bo jakbym tak czekała na ten pit to ciekawe kiedy bym się rozliczyła

[ Dodano: 2008-03-03, 13:21 ]
Myślałam, ze na spacer pójdziemy ale pochmurzyło się i zimno, mały jeszcze śpi ale zaraz wstanie

Ciekawe jak tam laski pierwszy dzień w pracy :ico_haha_01: Ela o wszystkim pamieta

[ Dodano: 2008-03-03, 13:40 ]
Co tak wszystkie pouciekałyście :ico_nienie: to ja teraz idę mały wstał papa

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 mar 2008, 15:36

ja chodzę półprzytomna, wywaliłam Jasia zupę na podłogę :ico_zly:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 mar 2008, 16:10

Hej!
O widzę, że ciągle choróbska :ico_chory: na tapecie :ico_noniewiem: Życzę zdrówka wszystkim chotowitkom.
mosob, ale ta twoja Oleńka słodziutka. dawno jej "nie widziałam". Może jakieś zdjątka podeślesz??
Ja też czekam z utęsknieniem na wiosną, zaczęłam brać od 2 dni zestaw witamin, bo jestem jakaś taka przybita i osłabiona...
mery, na zakład pracy nie ma co liczyć.Miałam identyczną historię. Lepiej samemu pilnować.
My od dwóch dni nie spacerujemy, straszliwie wieje. Dziś na dodatek co rusz popaduje.
Pozdrawiam serdecznie i cieplutko :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość