misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 lis 2009, 13:09

Mikusia jak masz nawał pokarmu to odciągaj sobie ręką, ale tylko trochę. Na tyle żeby przestały Cię boleć.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lis 2009, 13:24

Siunia możesz pomrozić, jakbyś się gdzieś wybierała bez dzieci:)

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

09 lis 2009, 14:49

ale jestem dzisiaj zmęczona mało co spałam jeszcze ta choroba Kacperka już go brzuch nie boli chyba to jakieś grypsko bo ma gorączke jutro umówiłam się do lekarza to zobaczymy dobrze że jest spokojny bo kompletnie niemam siły przespała bym sie :ico_spanko: troszku a tu nie ma szans.Mam nadzieje że mu przejdzie zanim urodze nie wiem co by było jak bym rodzić zaczęła on jak chory to tylko by ze mną siedział.
:ico_tort: dla KUBUSIA :ico_prezent: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lis 2009, 15:38

Nerowercia i halucynka wielkie gaulacje :ico_prezent:

Dziekuję za życzenia dla Kubusia..

Michaś dzisiaj przepieknie nockę spędził budzil się na jedzonko co 4 godziny. Jedzenie, przebieranie i tulenie zajmowalo mu co prawda 45 minut ale i tak moim zdaniem pienie. Niestety tylko moim jak się okazało....
Bylismy dziś na kontroli w szpitalu i Michas od czwartku przybral tylko 50g czyli własciwie od spadku pourodzeniowego tyko 80g. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: W szpitalu kazali mi g dokarmiac przez tydzień sztucznym mlekiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: powiedzieli, ze po 15 minutach karmienia pokarrm robi sie niewartościowy.Dlatego mam karmić 15 minut a potem butla :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jestem załamana. Miałam nadzieję, ze teraz uda mi się normalnie karmić synka bez żadnnego dokarmiania. Zwłaszcza, ze pokarmu miałam duzo. W nocy przed każdym karmieniem musiałam ściagnąc okolo 30ml żeby mały mógł chwycić brodawkę, bo taka nabita była, a teraz jak wróciłam ze szpitala po kontroli chcialam odciagnąć z jednej piersi a tam nic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: znowu ze stresu tracę pokarm :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lis 2009, 16:40

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:44 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 lis 2009, 17:08

Czesc kochane :-) :-)
My juz w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Przeszczesliwi oczywoscie.
Odezwe sie wieczorkiem( o ile maly pozwoli") i napisze co i jak.
Pawelek grzeczniutki: je i spi.
Jedyny proble jaki wystapil top jak narazie nie mam pokarmu, ale to sila wyzsza, staram sie, malego dostawiam, dzis bede pobudzac laktatorem wiec zobaczymy. A jak narazie butla poszla w ruch i jest ok.
Trzymajcie sie, doczytam wieczorkeim :-) :-) :-)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

09 lis 2009, 18:59

Kilolek ja Ci mogę powiedzieć tyle, że jak zaczniesz dokarmiać butelką to zapomnij o karmieniu piersią. Dziecko przyzwyczaja się za szybko do smoczka, bo szybciej leci. Jedyna rada przystawiaj malucha cały czas do piersi. Jak nie masz za dużo obowiązków to leż sobie z nim cały czas w łóżku i przystawiaj do piersi. Nie stresuj się :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

09 lis 2009, 19:12

Witam, na wstępię gratuluję wszystkim które urodziły!


U mnie coś chyba zaczyna się dziać, choć nie chcę zapeszać, bo przez te moje leki macica rozkórczyła się kompletnie :ico_sorki:

Co do dokarmiania to w szpitalu- laktacyjne dokarmiały noworodki nie smoczkiem ale chyba z kubeczka czy łyżeczką, nie pamiętam...


Ja zmykam na pocztę

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 lis 2009, 19:23

najlepiej dokarniać z kubeczka albo łyżeczką,bo ze smoka dziecku idzie zbyt łatwo i ciężko potem na cycusia przestawić.Przeżyłam to więc wiem.Dostał butlę i olał cycusia. :ico_placzek:
Ewa czekam z niecierpliwością na relację,bo mam mieć tą samą położna co ty więc pisz kochana co i jak :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 lis 2009, 20:08

Hej
Ja zmeczona, caly dzien nieregulane skurcze, zapewno w nocy lub jutro rano wezmie mnie mocniej i zrobia sie regulane, a puki co chodze jakas obolala i niewyspana.


kikolek
, ja bym na twoim miejscu nie sluchala sie tych w szpitalu, Michas ma dopiero 6 dni wiec niech nie wymyslaja ze niewiadomo ile ma juz przytyc, wazne ze przybiera, do tego, nie zawsze nawet jak masz mleko w piersi odciagniesz sobie laktatorem, wiec idz na swoja intuicje i karm jak karmilas, a te w szpitalu niech se swoje dzieci dokarmiaja sztucznym. :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość