monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:56

tibby to ja juz zaciskam dzisiaj mocno kciuki zeby z maluszkiem na USG wyszlo ze jest wszystko dobrze no i oczywiscie zeby ujawnil plec :-) a pana doktorka to ciagnij za jezyk ile sie da w koncu jest lekarzem i za to mu placa ze jak robi usg to i mowil wszystko co widzi itd.
A na ten komplet czaiłam się hohoho! ale jednak się skusiłam. Cena w sklepie nowego to 79.90zł! Szok, co? a ja kupiłam za 25zł
no to rzeczywiscie zakup super udany! za taka cene to i ja bym kupila ... taniocha :-)
ja też dostałam pełno badań do zrobienia tj. krew, mocz, glukozę ,ale we krwi, jakiś odczyn Wassermana , toxopmazmoza, Anty-Hiv, Anty-HCV i TSC, ciekawe ile one kosztują :ico_olaboga: , te pierwsze to rozumiem, ale tamte :ico_puknij: , gin powiedział, że nie muszę robić, to moja decyzja, ale on miał obowiązek mi jest zalecić, bo tak muszą,
dobrze ze ja nie place za badania bo jesli by mi przyszlo tak placic za badania kazde to kupe kasy przeciez na to idzie. ja wszystkie robie na NFZ za darmo :-D


Ale fajnie tesciowa smazyla dzisiaj paczki i przywiozla mi przed praca :-D hehe wole nie myslec ile po tlustym czwartku przytyje :-P jutro bede smazyc paczki z moja mama to znowu bede sie objadac do bolu :-D
jakos mi tak nudno bez meza w domu :cry:
pies mnie dzisiaj tak denerwuje ze juz nie mam ani sil do niego ani nerwow ... zero posluchu wobec mnie... meza sie jeszcze jakos slucha a mnie kompletnie nie :ico_zly: mam juz go po dziurki w nosie :ico_zly:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:04

a zapomniałam o najważniejszym, poczułam ju delikatne kopniaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
SUPERRRRRRRRRRRRRRR :ico_brawa_01:

Ja jak robilam hb na poczatku ciazy tzn. bardzo dawno bo 10.09.2012 to mialam 13,5 teraz bede robic drugi raz i sie dowiem jaka jest. moj gin. jakos wczesniej stwiedzil ze nie trzeba badan robic nie dawal skierowania i nie robilam az sie troche boje czy spadla czy nie ta hb. ja nawet nie wiem czy mam anemie w ciazy czy nie tez to troche mnie denerwuje ze moj gin. tak podchodzi do badan. mimo ze wolalam nawet na sile zeby mi dal skierowanie to i tak mowil nastepnym razem i tak zeszlo do teraz :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:10

a zapomniałam o najważniejszym, poczułam ju delikatne kopniaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aaaaaaaa super!

Wcześnie u Was płec poznajecie, mój gin dopiero grubo po 25tc mówi, nawet w okolicy 30 tc dopiero jaka płec.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:17

A co do imienia dla malego to u nas jest jakas katastrofa z wyborem bo tyle nam sie imion podoba ze ciezko jest sie zdecydowac na to jedno :ico_noniewiem: niby z mezem wczesniej ustalilismy juz konkretne imie ale teraz to za kazdym razem mojemu mezowi podoba sie jakies nowe imie dla chlopca i sam nie wie jakie wybrac a co dopiero ja... no i w koncu my jeszcze nie mamy wybranego imienia :cry:
ja to juz nawet po rodzinie zaczelam pytac ktore komu sie imie podoba zeby i moze nam latwiej bylo wybrac ale kazdemu sie podoba inne i tak prawde mowiac to ciezko bedzie oj ciezko sie zdecydowac. a do wyboru mamy az 5 imion ...
Sebastian (takie wymyslilam ja od samego poczatku) , Marcel (takie mialo byc ale sie maz rozmyslil) , Patryk (to imie wymyslil maz i sie jakis czas upieral przy tym), po czym potem wymyslil Krystian i teraz jako tako to mu w glowie siedzi imie , no i Fabian mezowi wpadlo takie do glowy ostatnio i teraz ma dylemat on sam ...
u mnie w rodzinie to sie juz zaczeli smiac ze beda cyrki jak sie okaze ze bedzie dziewczynka bo imienia w ogole nie mamy wybranego ...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:23

U nas dla pierwszego, drugiego nie było problemu z imieniem...teraz trochę się gimnastykujemy z imieniem dla dziewczynki czy fajnie i pasujące do nazwiska ale chłopiec wybrany. Dziewczynka niby też ale nie jesteśmy do końca pewni.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:27

malgorzatka a jak maja na imie Twoje dzieciaczki ?

jakie wybraliscie teraz imiona pochwali sie :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:29

Martusia i Wojtuś straszaki :-)
Dla maleństwa Olga (chyba) i Szymek.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:41

Ja jak robilam hb na poczatku ciazy tzn. bardzo dawno bo 10.09.2012 to mialam 13,5:
to dawno robiłaś, ja pierwszy raz robiłam w 7tc to miałam 13,2, a w 13tc miałam 11,6, także sporo spadła, powinnaś lepiej sobie zrobić
Wcześnie u Was płec poznajecie, mój gin dopiero grubo po 25tc mówi, nawet w okolicy 30 tc dopiero jaka płec.
mój gin mówi, jak jest na 100% pewny, wczoraj nawet go nie pytałam o płeć, robił mi usg, mierzył maleństwo i po chwili mówi do nas ,, czy państwo macie może do mnie jakieś pytanie"? ja mówię, że mamy, ale czekałam aż doktor skończy badać, więc mówił, że widać bardzo dobrze, że będzie chłopczyk, pokazał nam siusiaka :), i mówi, że nawet nie trzeba robić usg dopochwowego , żeby się upewnić, bo wszystko bardzo dobrze widać, także sądzę, , że to też od dobrego sprzętu zależy,

my odpoczywamy po obiadku :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 16:57

Martusia i Wojtuś straszaki :-)
Dla maleństwa Olga (chyba) i Szymek.
ładnie imiona :)

Monika sporo macie imion do wyboru, wszystkie są ciekawe :-) , a jak będzie dziewczynka to macie jakieś imię wybrane? bo ja nie miałam pomysłu, nie wiedziałabym jakie :ico_noniewiem:

tibby o której masz jutro usg?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 17:19

to dawno robiłaś, ja pierwszy raz robiłam w 7tc to miałam 13,2, a w 13tc miałam 11,6, także sporo spadła, powinnaś lepiej sobie zrobić
bede bede robic teraz :-) ja te pierwsze to tez wlasnie robilam w 7tc i teraz dopiero drugi raz bede robic. chcialam w styczniu robic ale ginek moj powiedzial ze jak w lutym mi bedzie dawac na glukoze to i wtedy da mi na hb , mocz , toxoplazmoze, i te inne. takze zobaczymy jak mi wyjad te badania az sie zaczynam bac ze moga byc niskie :ico_noniewiem: musze sie w ktorys dzien zebrac i je zrobic. w sumie mam czas na zrobienie ich do nastepnej wizyty tj. do 5 marca. jakos na razie nie chce mi sie ich robic bo jak sobie pomysle ze bede musiala ten roztwor glukoze wypic bleeeeee :ico_olaboga: to mi sie odechciewa.
Martusia i Wojtuś straszaki :-)
Dla maleństwa Olga (chyba) i Szymek.
bardzo ladne imiona :-)
Monika sporo macie imion do wyboru, wszystkie są ciekawe :-) , a jak będzie dziewczynka to macie jakieś imię wybrane? bo ja nie miałam pomysłu, nie wiedziałabym jakie :ico_noniewiem:
no wlasnie nie bardzo mamy imie jakies wybrane dla dziewczynki i bedzie wiekszy problem bo nawet sie nie zastanawiamy za specjalnie nad imieniem dla dziewczynki gdyby sie okazalo ze to jednak dziewczynka :-P ja to od poczatku sie nastawilam ze bedzie chlopiec i jak na razie tego sie trzymam. zobaczymy we wtorek 12.02 czy sie nie mylilam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość