Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 paź 2007, 13:32

A to przy okazji, zeby udowodnic, ze majac dzieci,wcalenie trzeba juz siedziec w ciplych papciach hihi :): Dzieci za sciana lulu..A rodzice- wariuja :): Obrazek
Obrazek
a to zdjecie zainspirowało mnie, zeby od tego tygodnia biegac na solarke- matko - ALBINOS!!! :
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 13:34

hej mamuski

julie moj leos tez dzis PIEKNIE SPAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zasnal ok 21.30 .. chwile podoil smoczka i potem porzucik, possal kciuka i lezal tak dluzasza chwile, bo co jakis czas zagladalismy do pokoju a tez lezy i slucha fasolek hihi
no ale zasnal w koncu hihi i........obudzil sie dopiero o 7.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moje cycki malo co nie eksplodowaly hihi maly jadl i jadl hihi potem ok pol godziny sie pokrecil .. wzial piastke na chwilke.. possal.. puscil i zasnal znow.. bez smoczka i wstal dopiero o 11.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochany szkrab.,.
osttanio nie zdarzalo mu sie takie spanie bez przerw i marudzenia hihi
takze jestesm super wyspani
wlasnie zjedlismy sniadanko
zjedlismy sernik
adas pojechal do sklpeu szukac kola do wozka albo chociac cetki hihi
zebym na jutro miala
bo na dzis chusta wystarczy hihi
leos bawi sie z dziadziusiem hihi
a ja lece zaraz pod prysznic bo na 15-ta do kosciola. mamy msze za sp dziadzia adasia

a po kosciele jestesmy zaproszenie do znajomych na obiad hihi jak milo
takze dzis laba.. tylko rosil adas gotuje hihi

lucy no to super. jesli masz co ladnego to napewno na chrzest bedzie ok. ale to juz zalezy od ciebie,. ja przedstawilam swoja opcje hiih
a co do ciuszkow firmowych to w tk maxie czasem mozna cos takie znalezc. raz widzialam marynarke diora czarna... ale na malutkie dziecko, a ja takiego malucha nie bede w marynarce meczyc hihhi
i raz kupilam levisy za 2F :ico_szoking: ale na dziewczynke wiec dalam soni. bo normalnie grzech byloby nie kupic hihi

a mothercare mam dalej i rzadko tam zagladam. wczoraj sie wybralismy prszed tesco ale na 5 min bo zamykali
zdarzylam tylko kupic czapke jesienna., bo ciensza zawiazywana. misia z uszkami slizna
ale jak na razie taka ladna pogoda ze nie wiem czy w niej ochodzi bo moze bedzie zima zaraz hihi
i w mothercare piekne ciuszki
nie zdarzylam poogladac ale naprawde wszystko tak pieknie wygladalo hihi

musze mu kupic na swieta stroj sw mikolaja hihi bedzie super na wigilie
hihi

aha i szukam tej torby do spania dla niego
w mothercare sa te z zyrafka i w promocji, ale nie kupilam bo nie wiem czy nie za cienkie co?
na zime...
moze lepiej grubsze?
sama nie wiem
my nie grzejemy i nie mamy goraca w domu...
pomysle jeszcze
jakby co to w tym katalogu, o ktorym pisalam na polonii sa takie sliczne z polarku.. hihi

i dziewczyny sa rtozmiary 0-6, 6-12 i te drugie sa wielkie ale chyba bardziej praktyczne co? bo z mniejszych zaraz wyrosnie
one sa 70 i 90 cm

dobra ide juz
trezba nosek wyczyscic leosiowi
papa

[ Dodano: 2007-10-07, 13:37 ]
ale ja jestem GAPA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla TOMUSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

a dla mamusi gratulacje pieknego, dorondego syneczka.. niech rosnie zdrowy i przesyla usmieszki dookola hihi

julie kurcze wlasnie uswiadomilas mi moj dzisiejszy sen....
snilo mi ze jaralam szysze hihi
super foteczki i imprezka
i jeszze snilo mi sie ze jezdzilam warszawskim metrem i bylo super odnowione i nowoczesne hihi

madzia ale bedzie imprezka dla marcinka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 14:47

KOCHANE niestety K@TK@ nasza kochana jest w szpitalu bo dostala plamienia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: narazie przybywa na oddziale,bede Was informowac na biezaco,TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MALINKE K@TECZKi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 paź 2007, 14:48

oj bardzo mi przykro trzymam mocno kciuki jak potrafie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 15:14


Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 paź 2007, 16:53

Frydza princeska super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dzisiaj mówię do mojego męża który wychodzac nie zamknoł drzwi " zamknij drzwi ...zawsze nie zamykasz" on odpowiedział " dobrze Jaśnie Pani " :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ja mowię "Jasnie Pani " to na TT hahahahhaha

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 paź 2007, 17:20

wszystkiego najlepszego dla Tomusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka ta Twoja obcja ciuszkow bardzo mi sie podoba i Kamilki tez....wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo :ico_oczko: nie bede sie teraz przejmowac niepotrzebnie,bo juz sie balam ,ze bede musiala go stroic w jakies marynarki he he a ja nie lubie za bardzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 19:40

Kochane K@TK@ przestala plamic :-D dziekuje za pozdrowienia i caluski tez serdecznie was pozdrawia :ico_oczko: jutro dopiero bedzie miec usg :ico_zly: bo w szpitalu nie maja dobrego sprzetu i musi wyjsc na przepustke i isc do gina na usg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

07 paź 2007, 19:56

jasnie pani nie ma ... to chyba nie przeze mnie :-((((((( :ico_placzek:
moja przyjaciolka bierze dzis slub w Stanach o 15 i mam dzis kontemplacyjny dzien. przed chwila rozmawialysmy... ech... szkoda ze jest tak daleko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 paź 2007, 20:05

Witajcie po weekendzie, który był cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ale teraz pora wracać do rzeczywistości - Krzyś już pojechał :ico_placzek: my z Helenką same...Byle do piątku... Od razu przyznaję. że wszystkiego jeszcze nie przeczytałam - później nadrobię, bo zaraz będę kąpać Helenkę.
Nasza Niunia coraz mniej śpi w dzień; w ogóle przez ostatnie 2 dni była bardzo marudna i rozregulowała się - nie wiem czemu, bo nic w jej rytmie dobowym nie zmieniałam. Mam nadzieję, że to po czwartkowej szczepionce i że teraz będzie już normalnie. Jeśli chodzi o spanie to nie jest za fajnie - Helenka budzi się 3-4 razy o do tego śpi najdłużej do 7. A było już lepiej z tymi nocnymi pobudkami, bo 2 razy tylko się karmiła. Co do smoczka - Helenka na początku podziękowała i nadal nie chce. Za to uspokoja ją ssanie piąstki.
asiula26 pisze:
Emi bardzo lubi nasze akwarium. Kupiliśmy jej leżaczek z fisher price i kładę ją przed akwarium i ona potrafi tak patrzeć na rybki nawer do godzinki :ico_szoking: i rozmawiać sobie z tymi rybkami :-D


Dokładnie tak samo Helenka - jak ją kładę przed akwarium, to odpływa na godzinę - przygląda się, wzdycha głośno i gada do rybek.


Kamilko, dla Tomeczka z okazji 4 miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Również dla Laury, spóźnione ale cieplutkie życzenia od cioci Ani i Helenki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-10-07, 20:23 ]
Dziewczyny, mam pytanie. O której kąpiecie dzieciaczki i o której one zasypiają??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość