Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 mar 2008, 16:43

Mąż leży z anginą, Wiki ma katar po pas, jesu oboje marudni, dobrze że drzemią, jakbym dwójkę miała normalnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

03 mar 2008, 18:39

Hej

Jak miło widzieć tu nasze kochane dziewczynki. MOSOB, AKNA piszcie co u Was???

RITERKA i EDULITA trzymam kciuki :ico_brawa_01:


U nas już dzisiaj lepiej. Konrad dostał antybiotyk, bo gardło miał mocno podrażnione. Na szczęście oskrzela i płuca oki. Kupiliśmy wczoraj FRIDĘ (wcześniej jakoś nie było potrzeby) i jestem w szoku że tak fajnie można się glutków pozbyć, normalnie podjarałam się jak dziecko :-D

AKNA ---- z moich obliczeń wynika, że masz 480km do Poznania :-)

ASIA ---- to nie odwaga a rozsądek :ico_oczko: :-D Przy każdych nowych zębach Konrad pokasłuje. Jak zaczyna wyglądać podejrzanie to dzwonię do naszej pediatry i pytam czy przyjeżdżać. Patrząc na to jak ostatnio szaleją choróbska to aż strach jechać do przychodni z dzieckiem jak ma tylko kaszel bo niewiadomo z "czym" wtedy może wrócić :ico_olaboga: A o tym Mielnie tak nie pisz bo jeszcze ktoś Cię odwiedzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MOSOB ---- ja też dobrze pamiętam Wasz zlot w Suchej :-D bo niedawno rozpakowałam te maile z fotkami od Was :ico_brawa_01: Jakoś wcześniej czasu nie miałam :-D :-D :-D

MERY ---- co do ZUS to mnie nic nie zdziwi :-D Wyobraź sobie że miesiąc temu te kur.. umorzyły nam zaległość (z odsetkami 15tys.) bo coś tam źle było naliczone, zresztą nieważne. Przed wyjazdem do Szklarskiej otrzymaliśmy kolejne pismo, że nie spłacamy zaległości i mamy 30 dni na wpłacenie tych pieniędzy bo pensję mężowi zajmą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I co???? Jak to rozumieć???? Dla mnie ten ich system, te komputery to tylko pic na wodę fotomontaż :-D Jak coś zmieniasz to musisz informować SAMA każdą panią z osobna :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 mar 2008, 21:04

hej hej ja już po pierwszym dniu, ale się masakrycznie stęskniłam za Jaśkiem :ico_olaboga:
ale ogólnie nie jest źle, tylko zawalili mnie robotę wszyscy coś mi oddają i mam chyba więcej pracy niż wcześniej, ale cóż chyba sobie poradzę :-D
zmykam do prac domowych, dzięki za wsparcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 09:08

Cześć

na początek zdrówka

Asiu- jak czuja się Twoje dwa skarby?

KAsiulko- ucałuj Kondzia niech go juz ten katar nie meczy i choróbsko spada jak najdalej, a w Zusie to maja taki burdel, ze nic nie wiedzą, nie umieja sobie informacji przekazać i potem są efekty, paranoja, rzeczywiście trzeba wszystkich z osobna informować bo te tłuki nic nie wiedzą

A u nas takie sliczne słonko przed chwila było a teraz juz sie paskudnie robi, co za pogoda

Riterko- wykorzystuja twój powrót i zawalaja Cie robotą, to łobuzy nie daj się,

[ Dodano: 2008-03-04, 08:21 ]
Potem zajrze narazie :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 mar 2008, 09:47

Witam i tylko na chwile wpadam bo moja matyldzia ma gorączke i marudzi :ico_olaboga: Nie wiem co jej jest wczoraj stan podgorączkowy a dziś już 38.3 :ico_chory: mam nadzeje że to zęby ale tak coś czuje od niej z buzi ropke może gardłao :ico_noniewiem: po południu pójde do lekarza, bo już nie chce jeść na szczęście jeszcze pije :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 mar 2008, 11:59

znalazłam coś o invitro, tak cacy to nie wygląda jak się niektórym wydaje...
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=15783

[ Dodano: 2008-03-04, 11:01 ]
zdrówka wszytskim życzę tak poza tym, sobie też ;) dziś od rana smarkam krwią i w piersiach mnie boli, poszłabym chyba do lekarza, jakbym miała z kim Jasia zostawić, a tak to nie będę go po przychodni ciągać jeszcze coś złapie

wczoraj Jas obrał kilo cebuli z łusek ale miał zabawę ;)

spotkałam dziś sąsiadkę, oddała pół rocznego synka do żłobka, popłakała się jak mi o tym mówiła :ico_placzek: wcale się jej nie dziwię

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 mar 2008, 12:10

Witam
Elu nie czytaj wp, dla mnie tam nawet nie dzienniekarze pracują, jak dobrze się wczytacie to nie raz albo przekręcają nazwiska, myla fakty, robią błędy, nie to że bronię swego bycia "za" invitro, ale serio wp dla mnie to kiepski portal informacyjny. Ja czytam na tvn24.
Kasiu dużo zdrówka dla małego, Maziu może to faktycznie ząbki, ucałuj córcię
U mnie w domu tragedia, mąż nie gada bo ma tak chore gardło, siedzi zamknięty w sypialni, Wiki ma giga katar, nic nie da sobie z nim zrobić :ico_zly:
Ja spałam raptem 3 godziny bo mnie meczy kaszel, do lekarza pójść nie mogę bo niby jak?! Muszę wytrzymać do jutra może mąż będzie w lepszej kondycjo to pojadę. Jestem zła na cały świat bo nie mogę poleżeć, tzn wylerzec do końca mojej choroby! W pt nie mogłam bo byłam sama to samo w sobotę i nd. Już mnie płuca bola od kasłania :ico_placzek: już nawet nie chodzi o mnie w nonono, ale boję się by bardziej małej nie zarazić.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

04 mar 2008, 12:24

Hej.
Ja wczoraj miałam "error" jak chciałam wejśc na TT :-(

Kasiula nie mogłaś naliczyc trochę mniej tych kilometrów :ico_oczko:

Chciałam życzyc wszystkim chorowitkom dużoooo zdrówka -tym małym i tym dużym :ico_oczko:

A ja po remoncie kuchni nie mogę mieszkania doczyścic...ale za to w kuchni mi się coraz bardziej podoba :-D

Idę trochę poczytac co u Was :ico_oczko:

Asiu zdjęcia postaram się zmienic tylko jeszcze muszę je zdrobic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 12:35

Maziu- oby to tylko zęby, bo cos ostatnio to na forum wszyscy chorzy

Akna- pochwal się kuchnią daj jakąs fotkę

Asiu- współczuje na pewno ci ciężko przydałby sie ktos do pomocy, zebys mogła do lekarza pójść :ico_noniewiem:

U na spada śnieg z deszczem blee

Elu- ale Jaś miał zacięcie z ta cebulą nie płakał, a Ty zdrowiej a najlepiej idz do lekarza, moze męzuś zostanie z małym a ty gdzieś popołudniu polecisz się zbadać

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 mar 2008, 12:38

A ja juz jestem małej zpadła ta gorączka i poszła spać, też myśle że to zęby zobaczymy jak się obudzi :-) Właśnie adzwoniłam do urzędu zeby ich z....ć o ten pit a tu babka mi mówi ze zasiłki nie są opodatkowane i nie rozliczam się z nich :-D No to jak mała już wydobrzeje to biegne do księgowej żeby kaska już była na wakacje :-D OOOOOOOOOOOOOOOO jjjjjjj wy choróbki za oknem taka ładna wiosna a wy cooooooooo Asiu współczuje najgorsza rzecz jak mogła cię spotkać to chory facet :ico_olaboga: Akna ty też się zmagasz z remontem mój już trwa drugi miesiąc ale już mi się wszystko podoba w tym tyg. już takie ostatnie poprawki i konieccccccccccc :-D Tylko jeszcze nowe mebelki i giciorrrrr :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość