Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

13 paź 2008, 12:03

magda83, Akrolina ma rację. Nie przeszło jej jak rodził się Tymon i na pewno nie przejdzie jej później. Wcale na to nie liczę :ico_noniewiem:

No Carmen na pewno będzie pomagał mamie a zazdrosna na pewno będzie to normalne przecież tyle czasu była sama i była pępkiem świata. No ale to chyba czeka wszystkie nas, które mamy już dzieci.

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

13 paź 2008, 12:05

Karolina-no to ładny kawalek kursujesz:) ale kazda ma swojego tego jedynego:)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 16:54

Witajcie po przerwie, dziewczęta...
Ale nas porobili... To jak zabrać dziecku zabawkę, czy narkomanowi na głodzie działkę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Magduś, jak się okazuje, nie tylko męża jedynego :-D
Meldujcie się jak najszybciej, bo się stęskniłam :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 paź 2008, 16:57

:ico_zly: :ico_zly: no w końcu :ico_zly: :ico_zly: podzielam zdanie Karoli w 100% :ico_olaboga:

No ale ja też się melduję po tej przerwie. U nas ok, małemu wygryzła się druga dwójka na dole więc moze trochę odsapniemy.

Kupiłam dziś juniorowi body, śpioszki i pajaca więc pierwsze zakupy mam już za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

14 paź 2008, 16:58

Witajcie kochane, po bardzo długiej przerwie. Teraz jestesmy "naObcasach" :-D a ja się juz tak przyzwyczaiłam do nazwy tik-tak, ale co tam...ważne, że nasz skład bez żadnych zmian :ico_brawa_01:
Karolina, spokojnie...męzusia zawołałam żeby mu pokazać jaki masz cudny brzuchal i żeby sobie popatrzył jak może wyglądac inny brzuszek (nie żonki) w tym samym wieku ciązy. Generalnie nie interesuja go nic a nic moje tik-takowe sprawy :-D chociaz juzmu zapowiedziałam, że będzie Wam relacjonował co sie dzieje, gdy ja już zaniemogę :ico_oczko:
Co do bóli, ja mam podobnie jak u Osity, jak się czymś zajmę i rozchodzę to praktycznie nie czuję, gorzej gdy chwilę polezę i próbuję ponownie wstać, albo po nocy. Do tego od jakiegos czasu dziwnie boli mnie spojenie łonowe, ale da się przezyć.
Caro, z tymi upławami lepiej nie czekaj. Dzwoń do ginka i leć najszybciej jak to mozliwe.
Evik, szkoda, że z mamą wyszła jak wyszło. Tak to jest :ico_noniewiem: dobrze, że chociaż z babcią o.k. A jak dziadzio?

[ Dodano: 2008-10-14, 17:00 ]
... To jak zabrać dziecku zabawkę, czy narkomanowi na głodzie działkę
Lepiej tego ując nie mozna było :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 17:18

Kupiłam dziś juniorowi body, śpioszki i pajaca więc pierwsze zakupy mam już za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gratuluję zadowolenia z zakupów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu, no przecież nic nie mam do tych oględzin :-D Wstawiam zdjęcia na forum, więc zdaję sobie sprawę z tego, że nie tylko my to oglądamy :-D Normalnie, tzn nie w stanie ciąży nie odkrywam brzuszka przed nikim, poza mężem, ale ciąża to taki stan szczególny, krótkotrwały... :-D
dziwnie boli mnie spojenie łonowe
Przy następnej wizycie powiadom o tym gina, bo być może obniżyła się Tobie macica... Niegroźne, ale oszczędność wskazana...
Caro, gdzie jesteś??? :ico_noniewiem: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-10-14, 17:20 ]
Pochowane po szufladach dziewczyny - wyłazić z ukrycia!!!

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 paź 2008, 17:37

Ja siedzę bo okupuje allegro. Tymon ma braki w ciuszkach więc trzeba poszukać okazji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 17:38

Evik, buszuj intensywnie :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2008-10-14, 17:39 ]
Evik, a jaki rozmiar aktualnie jest rozmiarem Tymonka? :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 paź 2008, 17:59

Pochowane po szufladach dziewczyny - wyłazić z ukrycia!!!
holerka, az mnie zatkalo jak zobaczylam na poczcie ze tt dziala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale akurat "wolny" ranek mi sie przydal :ico_oczko: bo tak, to nalog i musze sprawdzic co sie dzieje... tylko na chwilke, na momencik a zlatuje kupa czasu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ja juz tych "chwilowych" przerw technicznych kilka na tym forum przezylam (to chyba juz trzecie forum od poczatku, to jest, ze musisz sie od nowa logowac i od nowa posty pisac, bo stare sie utracily) wiec ciesze sie, ze tak szybko i sprawnie poszlo i w dodatku... nie ma zamieszania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pierwsze zakupy mam już za sobą :ico_brawa_01:
a ja musze sie powstrzymywac, zeby nic wiecej nie kupowac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: mam juz praktycznie wszystko, nie liczac materaca do lozeczka, wanienki i pieluszek :ico_wstydzioch: materac mam upatrzony, tylko kupic, ale narazie maly bedzie w kolysce, wanienke mam nadzieje, ze dostane od znajomych, pieluchy kupie jak wyjdziemy ze szpitala...
juniorek dawal dzis rano strasznie czadu... az za mocno, taki poddenerwowany. no i 15 min pozniej jak zaczela sie burza, tak trwala ponad 3 godz :ico_szoking: meteopata???

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

14 paź 2008, 18:06

meteopata???
Kto wie, kto wie...? :-D Sama jestem ciekawa, co z tych naszych wiercipiętek wyrośnie... :-D
Rano miałam taki taniec brzucha, że żałowałam, iż nie zdołałam na czas z łóżka po aparat się wykulać... :ico_zly: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość