Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

31 gru 2010, 09:59

Hej Dziewczyny :)
Nie pisałam bo byłam w szpitalu :/ ten nasz szpital jest do d... dostałam uczulenia od globulek i tłumacze im co i jak a oni mi z ryzykiem poronienia wyskakują :/ nie dali sobie przetłumaczyć... Dzidzia zdrowa wierci się i wszystko ok a oni swoje więc się wypisałam na własne żądanie w środę mam wizytę to pogadam ze swoim G :)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 gru 2010, 10:00

Dziewczyny, ja tylko na chwile bo nie wiem czy później będę miała czas.
Udanej zabawy w doborowym towarzystwie, jak najmniej zmartwień a najwięcej powodów do radości w Nowym Roku, uśmiechu w każdym dniu i wszystkiego czego sobie życzycie. Szczęśliwego Nowego Roku ! :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2010-12-31, 09:04 ]
Mariola_Larose to nieciekawie z tymi globulkami.Uważaj na siebie.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

31 gru 2010, 10:11

No nie ciekawie wyszło niestety :/
Ale nie mogłam przewidzieć że aż tak mnie uczulą tzn. nie tak strasznie bo troszkę spuchłam w środku i naczyniek kilka pękło ale lekarz to lekarz on wie swoje nawet jeśli się tłumaczy jak krowie na rowie :) Doktor który mnie przyjmował na oddział stwierdził po badaniu to co ja ale już inni lekarze nie byli pewni (bo nie widzieli mnie zaraz po przyjęciu z tą opuchlizną itd)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 gru 2010, 10:15

dziewczny weszlam zyczyc Wam SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 gru 2010, 10:54

Mariola_Larose, tak to w tych szpitalach jest! Niestety lekarze nie bardzo chcą nas słuchać! Mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie :ico_sorki:
A ja jakie globulki brałaś?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

31 gru 2010, 11:12

Betadine takie z jodem (są mocne więc liczyłam się z możliwością uczulenia)
Wymęczyli mnie tylko badaniami zero delikatności :/ grrr jeszcze jestem zła ale ważne że wszystko jest ok :)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 gru 2010, 11:14

Tak tak, najważniejsze, że z dzidzią jest ok :-)

[ Dodano: 2010-12-31, 10:23 ]
Dziewczyny, ja już uciekam i pewnie już dzisiaj nie zajrzę!
Życzę Wam zatem Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia Waszych najskrytszych marzeń, samych cudownych chwil spędzonych w gronie najbliższych i samego słoneczka na Waszym niebie

Bawcie się dobrze :-) Szampańskiej imprezy nie życzę....w naszym stanie to chyba zrozumiałe :-) :-) he he

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

31 gru 2010, 12:04

gosiek-dudek, a skad jestes?
Jestem z Warszawy. Mieszkamy tu dopiero od jakiegoś roku :)
gosiek-dudek, czasem nie zmieniaj sama tej zarówki !!!!!!! :ico_nienie: :ico_nienie:
Nie zmieniłam :) w końcu przysłali mi kogoś do wymiany :)
mam nadzieję, że z małą choć odrobinę lepiej?
gosiek-dudek a coś więcej o sobie napiszesz? może ile masz lat,skąd jesteś,czy długo się staraliście :-D :-D i nie zmieniaj tej żarówki :ico_nienie:
Ech tak to jest jak się jest nową na forum i na forach się człowiek nie zna - zero jakiejś etykiety :) mam 28 lat, jak pisałam wyżej mieszkam w Warszawie (niedawno przeprowadziłam się ze Szczecina). Mam synka Michałka. I teraz oczekuję kolejnego potomka :)

Pracuję tu jako sekretarka w niedużej firmie :)

Ech ogólnie to niestety mam mało czasu na to żeby siedzieć na forum :( dziś jak sie zalogowałam to byłam ponad 10 stron w plecy... w tym jednym temacie, tu wszystko rusza się tak niesamowicie szybko :)

Ja nawet dziś przed sylwestrem muszę siedzieć w pracy, mam nadzieję, że będę mogła wyjść trochę wcześniej...

TAK CZY SIAK: dziewczyny! Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiego sylwestra!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 gru 2010, 12:10

witam

Szczęśliwego nowego roku i dużo zdrówka dla was i dzidziusiów

Mariola_Larose nieźle cię wymęczyli :-/ a na co te globulki dostałaś?
mam 28 lat, jak pisałam wyżej mieszkam w Warszawie (niedawno przeprowadziłam się ze Szczecina). Mam synka Michałka. I teraz oczekuję kolejnego potomka :)
miło poznać :ico_brawa_01:
dziś jak sie zalogowałam to byłam ponad 10 stron w plecy... w tym jednym temacie,
faktycznie zaległosci są,ale nie da się oblecieć całęgo forum :ico_oczko: ja jestem tylko na 8 wątkach i mi wystarczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

31 gru 2010, 14:22

hejo ja tez wpadam a tu gigantycznie duzo do czytania jestescie boskie :-D

Juz nie wiem co mialam odpisac, ale wiem MArkotka ty to samymi pysznosciami sypiesz, na pewno cos wyprobuje :-D

Mariola_Larose, ja tez bralam te globulki, ale przed ciaza bo mialam zle wyniki cytologi, bedzie dobrze :-)

gosiek-dudek, no widzisz ty w pracy dzisiaj, a ja sie wybralam do mojego lekarza zeby oddac krew i mocz na badanie, dodatkowo wypilam rano te glukoze pojechalam a tam pisze kartka ze od wczoraj do konca roku maja nieczynne :ico_szoking: normalnie sie wkrurzylam dwa dni wolnego sobie wzial caly osrodek, a tam nie tylko poroadnia ginekologiczna ale i inne :ico_olaboga:

No nic kobitki moje ja tez wam zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby byl lepszy od poprzedniego i oby nasze porody byly bezbolesne i dzieciaczki zdrowe :-D

A my tez siedzimy w domku z mezusiem sami :-)
A jutro do rodzicow i babci z zyczeniami pojedziemy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość