Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

07 paź 2007, 20:34

Ja kapie 19.30 i je mleczko i juz spi czyli do 21 na 100% moj spi :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 paź 2007, 20:35

Ja kapie po 19 a o 20 Wikusia juz kima i budzi sie o 5 lub 6 na amciu amciu :-D

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

07 paź 2007, 20:40

witam po dlugiej nieobecnosci
u nas wporzadku zmienieli nam rehablitacje na bobata bo hehe opieprzylam rehablitanke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak wiec aspoko
Acha z gory sorki za literowqki ale mam inna klawaiture i inny troszke uklad.
Mialam troche problemow i nie milam czasu na forum ale jakos powoli sie normuje i zobaczymy co dalej wyniknie.

Bede narbiac i od razu odpywac

Asiu- super z powodu Vojty hehe bardzo sie ciesze, wiedzialam ze cierpisz.

Kamilko- pytalas o regularny dzien u nas jest i to bardzo zrobilam to tak ,ze zaczelam od ustalenia por jedzenia a potem przeszlam do snu, z kartka w reku wszystko zapisywalam obserwowalam malego jego chwile przed byciem zmeczonym itp wyklarowal mi sie po jakims czasie bardzo fajny obraz dnia.

No moj siada nie pozwalalm ale probuje to robic. do tego kreci sie wokol podonosi pupe ehh jak to okreslila rehablitanka bardzo zywe dziecko

Kamilko- no moj mate lubi wiec ja w sumie problemow z tym nie mam ale rowniez daje mu zabawki do reki laze z nim po domu no i ta nowa rehabil. polega na stymulowaniu rozowju po przez zabawe wiec wykonuje te cwiecznia, a tak nic bo rowniez brak pomyslow.

Madziorka- pamietaj, ze jak odzwyczaisz od smoczka to dziecko zaczyna ssac piastki , wszystko ladnie pieknie ale wiesz smoka wezmiesz kiedys a piaski?? Bedzie trudniej....a druga rzecz ze smoczki podobno chronia przed smiercia łóżeczkową.

Kombinezon- mam dwuczesciowy i jedno wiec kupowac nie musze a co do mieszczenia w wozku no hihi moze byc ciezko pod koniec zimy.

Jak ja wam zzdroszcze wyspanych nocek tzn ja tam mocno zmeczona nie jestem ale maly budzi sie na karmienie z dwa razy i potem z dwa na marudzenie i chce abysmy go wzieli do lozia. A jeszcze czlowiek taki glupi ze nie pojdzie spac o tej 20 jak maly idzie tylko sie siedzi do 24.

Kamilko- ja rowniez planuje basenik z Areczkiem w poniedzialek mam zamiar dzownic i sie cosik dowiem jak tak to bedziemy sie wymieniac doswiadczeniami.

Juli- zazdroszcze imprezki w domu my drzwi nie mamy wiec jak narazie szlaban dokpoki mezulek drzwi nie naprawi :ico_oczko:
Gratuluje sesji ja rowniez do przodu.

Asiu- ja zawsze kapie o 19,30 oczywiscie przesuniecia czasowe jak 15 minut w tą lub w tą zdazaja sie ale godziny pilnuje maly o 20 szamka i spanie bez problemu usypia sam. Ja tak wole mam czas dla siebie, ma jeszcze drzemke ok 17-18 ale najp[ozniej ok 18,30 go wybudzam aby go troche pomeczyc :ico_oczko:

Ehh nadrobilam ...ale myslalam ze wiecej naskobiecie... ale wiem jedno maluszki zajmuja coraz wiecej czasu i pewnie to ta przczyna, zaczynaja domagac sie uwagi jak dla mnie super, fajna taka komunikacja.

Acha hehe moj ostanio nauczyl sie krzyczec :ico_szoking: normlanie drze sie na caly dom az robi sie czerwony i tchu nie moze zlapac :-D

A dzis ogladamy film "wakacje jasia fasoli' nie moglam sciagnac z DC aZ wkoncu sie pojawil :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 paź 2007, 21:17

dla Tomcie ogrrrrrrrrrrrrrromne zyczenia!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


K@tk@/.... trzymam kciuki!!!!


mam urwanie gowey..
p[ochwale sie trylko córcia i wiadomoscxia dnia!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 22:52 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 paź 2007, 21:28

Wow, wow, Alineczko!!! Gratulacje!!! Ale Waneska silna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pięknie!

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 paź 2007, 21:48

Hej,
przecytałam wszsytko :-D

Madziorka co do smoczka to Astrid ma rację ,że w jakiś tam sposób chroni przed śmiercią łóżeczkową , a poza tym lepiej żeby mały miał smok niż zaczął ssać palec.Ostatnio oglądałm program w którym wypowoadał się ortodonta ,że smoczek jest najmniej szkodliwy dla zgryzu bo ma anatomiczny kształt.Ja Miśka odzwyczajałam jak skończył rok i wcale nie było tak trudno.Pilnuj torebki :ico_nienie:

Juli szalona kobietko gratuluję zaliczonej sesji :ico_brawa_01:

Kamilko wszystkiego naj dla Tomiego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Alinko Wańkasuper sobie radzi , zuch dziewczynka :ico_brawa_01:

U nas dobowy rytm jest raczej zachowany.Kąpiel jest ok 20:00 a godzinę póżniej mała już sama zasypia i śpi do 4-5 rano , cyc i śpi do 8 .POZniej ma przerwę i zasypia między 10 a 11.Popołudnia są różne i zależy to od spaceru, który zwykle przesypia .Kolejna drzemka o 17 i tak codziennie :-D Smoczulka cały czas dostaje a zacznę ją odzwyczajać po pierwszych urodzinach.

Weekend miałam do kitu bo od piątku wieczorem złapała mnie jelitówka i dopiero dzisiaj jakoś doszłam do siebie.

Jeszcze ta aukcja............ dziewczyny to może ja wylicytuję żeby kłótni nie było ?
Żartowałam oczywiście.Kąsk jest łakomy , więc Dominika walcz :ico_oczko:


Zapomniałam o czym pisałyście wcześniej :ico_wstydzioch:

Spokojnej nocki mamuśki , ja zmykam pod prysznic i do łóżka bo zaraz będą "gotowe na wszystko "

papapapapa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

07 paź 2007, 22:17

Ufff...
Wszystko zrobione. Czuje, ze całe napiecie, cała ta pogon z zeszłego tygodnia w koncu mija.. Isie rozplywam. Zaraz odpale sobie herbatke, wskocze w pizamke i ide na "Gotowe na wszystko"
Jak dobrze... Lekarz zaliczony, sesja zdana, allegro dopiete na ostatni guzik,rzeczy wystawione.. Dzis pol dnia robilam fotki i je obrabialam.. A teraz jeszcze konsultuje z grafikiem, jak ma wszystko wygladac - no bo ma byc profesjonalnie. Wiec pracuje, pracuje. Niby w domu, ale wcale nie jest tak wygodnie. Uff..
Bylismy na imieninach, Misiek był oczywiscie gwiazda programu. Wyciupcialigo, wycałowali.. Strzelił popisowy kawałek z guganiem iposmiał sie troche na odwal.. I po odbebnieniu słodkiego rytuału, poszedł smacznie i grzecznie tam spac. Potem do domu,kapiel, kaszka na mleczku 260 ml i spi. :-) uff..
Duzy pojechał do kumpla pograc sobie hehe.. Ach te nasze Duze dzieciaki. I dobrze.

Uff.. Naprawde po tym tygodniu i po takim zawrotnym tempie, jestem padnieta. Jak nigdy. A wczoraj i dzis miałam atak kamyczkow i znow jeczałam Krzysiowi ze umieram,ze ja juz nie moge, ze sił mi brak i zeby mnie ciał na zywca w domu. A on sie smiał,bo tyle razy to przerabiamy, ze hoho...
Jedynym skutecznym lekiem na atakjestpyralgina+ 2x nospa +papieros. Ijakos przechodzi po 30 minutach. Ech. Oby do 12ego :ico_sorki:

Astrid - witaj znowu!!!!!
Avisku- co taki humorek nijaki!?!?!
Aciu - moj Misio ma prawie identyczny rytm dnia:): hehe A co do smoka- zgadzam sie. Tzn ja daje tylko nonono, nie ciupcia non stop. Ale nie widze w smoczku nic złego - i naprawdee"nie taki diabeł straszny"
Alinko -Matko! Ta nasza Waneska to bedzie Supermanka!!!
Frydza- wyslij K@tce od nas wszystkich usciski i pozdrowienia..Matko.. ile ona musi przejsc zeby ta swoja dzidzie miec..
Madziu - co do cen czapek- totez mysle ze powariowali!Ja wczoraj poszłam do ZARY -iszok!!! czapki były po 45 /59 zł! Ja sobie kupiłam w H&Mie komplet czapkii szalika za ok 40zl! Zbijaja na nas fortune.. Skubancy! :ico_zly:

Dobra. Szoruje. Odpoczywac. A co! Nalezy mi sie. NAzarłam sie dzis pysznosci u wujaska, wiec rozwale sie na lozku jak wieloryb i bede sie delektowała kobiecym seansem! O! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 paź 2007, 23:07

Obrazek

Obrazek

Obrazek

czesc dziewuszki
wpadlam wkleic kilka fotek z dzisiejszej wizyty u znajomych na obiadku hihi wrocilismy juz po kolacji hihi z pelnymi zoladkami hihi
leos juz byl zmeczony i po powrocie glosno domagal sie kapieli i cycka
i do tej pory jeszcze sie kreci
niby spi a co jakis czas wydaje krzyk...

dzionek minal tak szybko.. i znow koniec weekendu...
tak milo bylo zasypiac z mezulkiem, bo tylko w weekend potrafi wytrwac do poznejk godizny ze mna hihi a potem wspolny prysznic i spanie dzis do 11 hihi wspaniale hihi
wiec choc dzis poloze sie z adasiem, bo obudzimy sie juz o zupe;lnie innych porach..
ach.. takie zycie!!!!
do jutra kochane

frydza przeczytalam wiadomosc o k@tk@ na brzuszkach :ico_olaboga:
mam nadzieje ze szybko wroci do domku. skoro plamienie ustalo to napewno bedzie dobrze!!! pisz jak bedziesz cos wiedziala i pozdrow ja serdecznie!!! trzymam kciiki wierze ze bedzie dobrze! napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fajna sukieneczka

aniu a to ci sie helenka psoci w nocy hihi moj leos tez nie jest regularny.. ciezko go wyczaic hihi
dzisiejszej nocy jak wspominalam spal super
a co bedzie dzis?? kto to wie?? hihi

my kapiemy ok 20-20.30, potem jedzonko
a leon zasypia roznie, ale ostatnio po 21 spi.

co do smoczkow to widze ze trafilam na same amatorki hihi wiec nie bede sie spierac hihi
ja wiem ze taki niemowlak potrzebuje ssac ale mysle o przyszlosci i widok 1-2 rocznego malca ze smokiem mnie przeraza :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ale jak na razie leos tylko ssie do spania a nawet i mniej
co do piastek ja czytalam inne wersje niz piszecie.. i komu tu wierzyc?? ehhh hihi
chyba zaufam wlasnemu instyktowi

alinko brawa dla waneski!!! leos zreobil to tylko raz i do dzis nie wiem jakim cudem, bo niestety bylo to po cichaczu kiedy wyszlam z pokoju hhi i wiecej juz tego numeru nie powtorzyl :ico_placzek:
a szkoda hihi

uciekam buziaczki papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 paź 2007, 23:09

Jestem wreszcie. Wszystko sie pozmieniało. Znajomi jednak nie przyszli. Za to zadzwoniła moja siostrzyczka i pojechałyśmy na zakupki. Oddałam autko do mycia a że była duża kolejka to miałyśmy dwie godziny na sklepy.
Celem był strój kąpielowy, bo po przymiarkach okazało sie, że jednak te moje malutkie cycorki nie mieszczą się w stare staniki.
Chciałam więc kupić, ale jednoczęściowy. Jednak jakoś mi sie średnio podobały i te ceny!!! Szok, po 150 zł chodzą :ico_szoking:
Kupiłam więc taki strój koszulkę i do tego był osobno dół, ale... była w identycznym kolorze jak mój stzry strój więc zaoszczędziłam na majtochach i ubiore swoje szorty.
Nie omieszkałam zajrzeć do H&M i kupiłam Tomciowi 2x body kremowe. POza tym na dziecięcym wynalazłam suuuper ogrodniczki takie króciutkie dżinsowe na siebie oczywiście. Z przodu wyglądały mega sexi, ale z tyłu jakiś krój nie taki no i nie kupiłam.

Wróciłyśmy przed 20, no i kąpiel, amciu i o 20:30 Misiek zasnął.
Wtedy wpadła jeszcze do mnie przyjaciółka na Taniec z gwiazdami. No ale zamiast oglądać peplałysmi i nic nie pamietam.

Dziekujemy jeszcze raz za życzonka :-D .

Frydza super słodziutka sukieneczka. Ciekawe, czy ja kiedyś będę jeszcze takie kupować hehe. Chciałabym.
A K@tkę pozdrów i trzymamy kciuki, żeby już nic złego jej nie spotkał. Tak mi jej szkoda, tyle się nacierpi biedna.
A tak w ogóle to wy sie spotkałyście wreszcie, bo ja nie pamiętam czy pisałaś?? Masz jakieś zdjęcia?

Z tymi smokami to właśnie jeszcze mam taki dylemat czy lepiej dydka czy palucha?? A Tomek kciuka pcha do dzioba jak nie wiem co. To wtedy mu wyjmuję i wciskam smoka. Nie wiem czy dobrze robie?

Alino brawa dla córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Astrid witaj. Na pewno będziemy sie wymieniały wrażeniami po baseniku.
Z tym planem dnia to ja tez cały czas próbuję. No i idzie mi coraz lepiej. Ja mam słabą pamięć i tez wszystko zapisuję. To znaczy najpierw zapisywałam jedzonko, a teraz juz przestałam. Za to od dwóch dni zaczęłam zapisywać spanko.

Ach dziewczyny zaczynam się denerwować, bo Tomek już 9 dni kupy nie zrobił. Niby piszą, że do 10 dni może nie robić jak się karmi piersią, no ale my juz jesteś na tej granicy no i nie wiem czy powinnam zadzwonić do lekarza czy co??

A mój mężulek zrobił sobie dziś wychodne. Pytam czy późno wróci, a on mówi, że nie. No to mówię, że w takim razie do północy będzie tak? A on na to, że do północy to na pewno nie. On jest jakiś z innej planety chyba.

Miałam już nie brykac po allegro, ale to jest silniejsze ode mnie... :ico_puknij:
No to jeszcze sobie pogrzebię, ech...

[ Dodano: 2007-10-07, 23:14 ]
Madziorka Leonek superancki. Powiem Ci, że widze jak on bardzo się juz zmienił. Już taki duży chłopczyk sie robi.
Zresztą jak patrzę na swojego każdego ranka jak go wyjmuję z łóżeczka to wydaje mi sie coraz bardziej dorosły hehe.

[ Dodano: 2007-10-07, 23:37 ]
Juli cos specjalnie dla twojego Miśka:
http://www.allegro.pl/item251338042_dis ... siecy.html

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 paź 2007, 23:50

Madziorka Leonek superancki. Powiem Ci, że widze jak on bardzo się juz zmienił. Już taki duży chłopczyk sie robi.
Zresztą jak patrzę na swojego każdego ranka jak go wyjmuję z łóżeczka to wydaje mi sie coraz bardziej dorosły hehe.
Kamilko ja tez nie moge uwierzyc jak te nasze maluchy rosna :ico_szoking: i tez zauwazylam,ze Leonek bardzo duzy sie zrobil :-D

Frydzastraszne ile K@tk@ musi sie nacierpiec :ico_placzek:

Alinko ale mam sprytna synowa :ico_brawa_01: Oliverek jeszcze tak nie umie :ico_haha_01:

dziewczyny Wasze tak wczesnie chodza spac,a ja mojego kapie o 19 ,a i tak idzie spac rowno z nami,czyli kolo polnocy :ico_olaboga: teraz wyjatkowo poszedla spac,ale nie jestem pewna czy sie nie obudzi....wiem,ze to dlatego,ze jestesmy w jednym pokoju,a on taki ciekawski co my robimy i sie usmiecha i chce sie bawic :ico_haha_01:
a co do smoczka to robie jak Kamila,daje mu smoka,a palce wyciagam,bo nieraz tak gleboko wsadza i sie boje,ze sie udusi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość