Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 lut 2009, 13:59

cześć dziewczyny , ja mam na 16 wizytke, ale wiem, że wszystko jest ok. Avanti czekamy tu na Panią , zoola pamiętam o przepisie, ale napisze go w w olnej chwili bo zabiegana jestem, że hoho

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

04 lut 2009, 15:25

Jestem...wiec... szyjka jest zamknieta co znaczy ze maluszkowi sie az tak bardzo nie spieszy wiec odetchnelam natomiast gin powiedziala ze owe napinania to sa skurcze i niestety one juz beda mi towarzyszyly do dnia porodu ...brzuszek moze mi sie napinac do 10 razy dziennie... kiedy jednak bedzie napiety mam np. nie wspolzyc...Poza tym odradzila kompiele w wannie :ico_placzek: mam sie mysc pod prysznicem i to tez nie za dlugo i woda najlepiej zeby miala 36 stopni ... ubolewam nad tym bo lubilam sie wylegiwac w wannie pelnej piany...Co jeszcze odebralam wyniki badan sa ok :) glukoza 113 po obciazeniu wiec tez ok a moja waga juz 8,3 na plus :ico_szoking: Mam przepisany lek o nazwie diprophyllinum co ma zapobiegac skurczom...poza tym mam duzo odpoczywac nie dzwigac i nie przemeczac sie ani nie stresowac...kolejna wizyta 4 marca...uffffffff

a teraz ide jesc bo glodomor mnie dopadl

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 lut 2009, 15:36

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzidzia zdrowa to dobrze :) Ja ide jednak na 17 i też mama nadzieje,że wszystko dobrze, czytalam o tych skurczach co masz - są zupelnie normalne i nie są jakimś zlym objawem - poprostu są i już :) Ja nie mam wcale skurczy, tylko te dwa przepowiadające mialam, ale teraz jest ok, zalamals mnie z tą kmpielą :( Ja też lubie cieplutką wodę :) Ja pewnie napisze Wam dopiero jutro co tam u mojego cwanego szkrabka :) ( cwany jest dlatego bo kopie tylko mamusie jak tatuś przystawia rączke to przestaje a jak znowu ja przykladam to znów kopie - cwaniaczek jak nie wiem )

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

04 lut 2009, 15:40

cwany jest dlatego bo kopie tylko mamusie jak tatuś przystawia rączke to przestaje a jak znowu ja przykladam to znów kopie - cwaniaczek jak nie wiem )
moj robi dokladnie tak samo :))))) chyba nie jest przyzwyczajony do dotyku meza :-D czekamy na wiesci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 lut 2009, 15:55

avanti a twój umie już odkopywać? Mój zrozumial o co chodzi tak po 2 tygodniach i nawet jak śpi to jak go pare razy szturchne to sie obudzi i z mamusią sie pokopie :)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 lut 2009, 15:57

ejustysia, nasze maleństwo też tak robi :ico_haha_02: jak tatuś przykłada rączke to zdarzyło mu sie ze dwa razy poczuc Magda też próbowała ale maluch tak kopie że ona tego nie wyczuwa :-)

avanti83, dobrze że z maleństwem wszystko jest ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: odpoczywaj tak jak mówiła pani dr.
ja też lubię sie kapac w wannie ale nie leje tak mocno gorącej wody :-)

moja zapikeanka juz sie piecze tylko serek żółty jeszcze położyc na wierzch,ja troszke podrzemałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 lut 2009, 16:01

avanti83, super ze wszystko dobrze !!!!

ja z dzidzia mam dokladnie tak samo jak tatus jest w pobliżu to udaje ze spi a jak tyklko odejdzie to kopie jak najeta :-D
avanti a twój umie już odkopywać?
moja córa potrafii :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

04 lut 2009, 16:25

avanti :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Moje maleństwo też tatusia nie kopie, czasami jak ma dobry dzień to pozwoli tatusiowi poczuć swoją obecność. A chwilowo maluch się jakoś przekręcił, że czuje go sporadycznie i to jak kopie do środka. mam nadzieje, że niedługo wróci do poprzedniej pozycji.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

04 lut 2009, 16:51

maj maz to tylko sie smieje jak mi brzuch faluje :-D a z tym odpukiwaniem to jest tak ze jak ucisne brzuch to zaraz dostaje odwet w postac kopniaka

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

04 lut 2009, 17:01

ja z obiadkiem czekam na mojego T jak wróci z pracy :ico_oczko:
właśnie przyszedł listonosz przyniósł nasz zakup dla maleństwa fotelik samochodowy z bazą super jestem zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a w czoraj byliśmy w Lidlu na małych zakupach i była promocja na fajne nosidełka takie zakładane do noszenia maluszków i też kupilismy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość