Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 mar 2009, 11:19

:ico_tort: dla Erika :ico_brawa_01:
my tez juz jezdzimy spacerowka od powrotu z PL i w PL tez spacerowka wiec juz od miesiaca no ale za chiny bym juz Igola do gondoli nie wcisla :ico_nienie: ale jezdi na lezaco czasem ja troszke podnosze jak nie spi
Na zdjeciu Igol ,,je,,kleik z moim mleczkiem :-D sama sobie wkladala lyzeczke do buzi a ja jej nabieralam :ico_haha_01:
miszka napisał/a:
awsze sobie szlam i sama do siebie sie usmiechalam ,patrzac na ten moj cud.W moim wozku nie moge przelozyc raczki zeby ja miec przodem do siebie,strasznie bym chciala


w mojej spcerowce moge przkladac, lubie patrzec na Eryka jak spi, pogadam do niego
wlasnie dlatego chce kupic nowa spacerowke bo moja tez nieprzekladana :ico_noniewiem: ale slyszalam ze jazda przodem jak mama jest tylam tez ma duzo pozytywow wiec juz sama nie wiem
U na nocka super :ico_brawa_01: jak na Igola spala o 8 pobudka o 12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!szok 4h zamiast 1 :-D :-D :-D normalnie wyspana jak nie wiem jestem :ico_haha_01: potem co 2 h wiec tez duzo lepiej
ok spadam

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 mar 2009, 12:05

Na zdjeciu Igol ,,je,,kleik z moim mleczkiem sama sobie wkladala lyzeczke do buzi a ja jej nabieralam
Martus jak Ty to robisz ze Twoje zdjecia takie duze,ja cos chyba sobie z tym Imageshack'iem nie radze :ico_olaboga: Ktory link wklejasz?
wlasnie dlatego chce kupic nowa spacerowke bo moja tez nieprzekladana
No mamy przeciez takie same wozki :ico_noniewiem: Ja i tak nie dzwigne finansowo nowego wozka,wiec pozostaje jezdzic tym co mamy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 mar 2009, 12:50

mmarta81, ooo gratulujemy pierwszego zabe :ico_brawa_01: czka :ico_brawa_01:

Pati dla małego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:


A ja jeszcze małego normalnie woze, mam wozek taki wielofunkcyjny i troszke tylko ostatnio mu podniosłam oparcie wyzej bo był ciekawy co sie dzieje w koło.
Poczekam az bedzie lepsza pogoda, bo jakos taki opatulony nie podoba mi sie jak sie tak wygina do siedzenia, a zreszta ciezko mu jest sie wygrzebac z tych przykryc :-D
Raczke tez moge sobie przestawiac, ale jeszcze tego nie robiłam i ciagle woze go twarza do mnie :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 mar 2009, 12:56

yoanna dzięki to mnie pocieszyłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc nierezygnuje całkiem z karmienia cycusiem ale będe czasem go dokarmiać,tak jak przed chwilka czas jedzonka i drzemki a on za cycka i nerw więc długo sie nie zastanawiałam i dalam mu mleko wypił 120ml :ico_brawa_01: coraz więcej i zasnął :ico_brawa_01:
brawa dla Eryczka za pół roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
u nas za 3 dni :ico_brawa_01:

co do spacerówki tez mam zamiar jak już będziemy w polsce przeżucić małego ,kurcze mam nadzieje że nie będzie bal sie wózka,bo on tak mało w nim był :ico_szoking: zdziwi sie gdzie ta matka go wsadziła :-D
oh jeszcze 11 dni!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze troche bym tu pobyła a chyba całkiem bym zwariowała,do miasteczka tego bliskiego mam 5km,do miasta 70km a ja nie jeżdze autem,więc bez mojego nigdzie sie nie rusze,on w pracy mała też w szkole a ja normalnie sama wariacji dostaje ,a tak wezme małego w wózek pójde sobie sama do sklepu do koleżanek do ludzi :ico_sorki: :ico_sorki:

marta i miszka cudne macie dziewczyneczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

19 mar 2009, 14:33

Dla Erika :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:
Miszka śliczną masz różyczke słodziaczek piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moja spacerówka w dwie strony się przeklada na szczeście :ico_sorki: mały sie bezpieczniej czuje gdy mnie widzi a za jakiś czas odwracamy ale tez lubie na niego patrzeć i wcale nie widzimi sie to odwracanie :ico_noniewiem:
Kacper niechce jeść kaszek jedynie malinowa i z butli :ico_noniewiem: obiadki wcina i deserki az mu sie uszy trzesą :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

19 mar 2009, 14:51

Hello!
:ico_tort: :ico_prezent: DlaEryczka
My sie przesiądziemy do spacerowki jak cieplo sie zrobi bo narazie to u nas zima pelna geba :ico_olaboga:
U na nocka super :ico_brawa_01: jak na Igola spala o 8 pobudka o 12 !!!!!!!!!!!!!!!!!!szok 4h zamiast 1 :-D :-D :-D normalnie wyspana
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to super zuch dziewczyna moze juz sie jej zmienia no wiesz w koncu to powana kobieta zeba ma to moze czas juz spac jak duza dziewczynka

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 mar 2009, 20:12

w koncu to powana kobieta zeba ma to moze czas juz spac jak duza dziewczynka
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: juz prawie 2 -ale 2 jeszcze sie nie przebil :-D
jezu jeszcze tyle zebow musi jej wyrosnac :ico_olaboga:
dzis kupilysmy szczoteczke do zebow :ico_brawa_01:
Wiola :ico_brawa_01: super fota-ale slodas z Twojego synia
Miszka piekna rozowa ksiezniczka :ico_brawa_01: a jak slicznie siedzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-19, 19:14 ]
aaaa Miszka tam w Imaga.... najpierw sciagasz fote a pozniej robisz jaki chcesz rozmiar i mozesz zwiekszyc tak jakja mam :-) a dopiero pozniej robisz linka

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 mar 2009, 20:22

aaaa Miszka tam w Imaga.... najpierw sciagasz fote a pozniej robisz jaki chcesz rozmiar i mozesz zwiekszyc tak jakja mam a dopiero pozniej robisz linka
o wlasnie!Dzieki Martus! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 mar 2009, 21:04

Agusia ja tez mialam takie dylematy, ale po kilkunastu dniach meczenia sie przy cycku, ona plakala, ja sie denerwowalam, a dawalam jej butle, zawsze wczesniej dawajac piers dopoki nie oproznila calej i przez 3 miesiace bylo ok, ona sie nie denerwowala, ja tym bardziej :) a polozna mi powiedziala (bo mi dojadala wtedy 60ml z butli) ze to bardzo duzo, bo polowe posilku, wiec zebym dokarmiala jak jest glodna i wszystkie stresy odeszly. Z reszta w szpitalu mialam dziewczyne ktorej syn caly czas plakal, badali go na wszystkie sposoby bo nie wiadomo co mu bylo, w koncu doszli do tego ze po prostu sie cyckiem nie najada i dokarmiali malego, i spotkalam ja na szczepieniu po kilku miesiacach i mowi, ze podaje wieczorami tylko butle, w dzien piers i w nocy tez, a maly ani pisnie (a tyle bylo placzu w szpitalu) wiec mam nadzieje, ze i u Ciebie nic sie nie zmieni, ale przeciez jak np rezygnujesz z nocnego karmienia, to piersi po prostu wydzielaja wtedy mniej pokarmu ale nie tracisz go calkiem poki maly je w dziien :) wiec wydaje mi sie, ze nie ma obaw co do utraty :) ale ja jestem laikiem! :P wiec nie mnie oceniac :)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

19 mar 2009, 22:54

yoanna dzięki wielkie :ico_brawa_01: bardzo mnie uspokoiłaś,zawsze to miłe jak mozna od kogoś cos nowego sie dowiedzieć :-) bałam sie ze jak będzie mi tak wymyslał to mi mleko zaniknie,z Natalką nie miałam takich dylematów bo karmiłam ja w sumie od początku butlą :ico_olaboga: on ma takie jedno zachwianie w ciągu dnia z tym mlekiem,to wtedy robie mu butle,a tak to w sumie ok,na wieczór dostaje kaszke ale potem po kąpieli dopija cycusiem i smacznie zasypia,ale nauczył sie już że itak budzi sie ok.4 na cycusia,ale zależy dziś sie przebudził o 2 i potem spał do 7 :ico_brawa_01: więc ogólnie nie jest źle,ale bałam sie że jak zaczne dawać mu tą butle to już cyca nie będzie chciał,ale ok dowiedziałam sie :ico_brawa_01: od was moje kochane samych mądrych nowinek i bedzie ok-dziękujemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości