Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 mar 2010, 17:21

matikasia nie nikt mi niekazala z tym mlekiem sama zaczelam jak sie okazalo ze Zulka jak byla chora to wciagi miesiaca przybrala tylko 200gr :ico_placzek: i kolezanka mi doradzila zebym ja dokarmiala raz dziennie butleka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a co do tego mleka z ciasta to tak ten 1 litr do budyniu i musza to byc te duze budynie :-D
a fotka ci przesle tylko podaj mi maila :ico_oczko:

Kasia90, no to ciasto jest rewelacyjnie dobre umnie szybko zniknelo nawet Wiki ktora jest wybredna zajadala sie nim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 mar 2010, 17:43

mikusia1, dzieki za rade :-D

zaraz wstawie fryzurke moja

[ Dodano: 2010-03-17, 16:50 ]
nie wiem czy cos widac. Z przodu mam wlosy dluzsze a stylu krotcze i grzywka scieta na ukos. :-D

[ Dodano: 2010-03-17, 16:54 ]
mikusia1, od ostaniej wizyty ktora byla pod koniec stycznia to przybrala 580g

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 mar 2010, 18:04

mikusia1, dzieki za rade
niema za co :ico_oczko: mialam te same obawy co ty wczesniej; :ico_oczko:

a fryzurka fajna super wygladasz i niezla z ciebie mamuska :-D :-D :-D
mikusia1, od ostaniej wizyty ktora byla pod koniec stycznia to przybrala 580g
kochana niejestv tak zle mnie pediatra powiedziala ze wazne ze dziecko cokolwiek przybiera i niema sie co sugerowac innymi lub schematami bo ja tak samo robilam balam sie z Zuzka nieprzybiera i ze dzieci w jej wieku sa o wiele wieksze,takze jest dobrze wazne ze sie dobrze rozwija rosnie acha i jeszcze poediatra mowila ze jesli widzimy ze z ciuszkow nam wyrasta to znaczy ze rosnie i wszystko jest oki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2010, 18:40

Milenka wyrasta więc ja się nie martwię:)

emika
fryzurka pierwsza klasa:)

magda33
a ten przepis na chleb to na ile jest bochenków?:) chcę go jutro upiec:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2010, 19:03

magda33 a ten przepis na chleb to na ile jest bochenków?:) chcę go jutro upiec:)
mnie zawsze wychodzą dwa bochenki - piekę w keksówkach

mama poszła się zdrzemnąć, a ja już na forum :-D

Matikasia świetny jest ten Twój blog :ico_brawa_01: będę korzystać z przepisów, bo wszystko wygląda smakowicie, aż ślinka cieknie


Mikusia1 oby te pięć dni minęło jak pięć sekund i Ty żebyś pozbyla się problemu z zębem

emikaw super wyglądasz, a jeśli Julcia ma dobry apetyt i przybiera cokolwiek, to się nie przejmuj. Może ma taką przemianę materii, a poza tym teraz coraz bardziej ruchliwe te nasze dzieciaczki.

Moja Zosia ostatnio straciła 10 g na wadze, ale to przez bakterię w moczu, a po antybiotyku zaczęła przybierać. Jutro znowu do kontroli do pediatry i do ortopedy :ico_olaboga: Mam nadzieję, ze teraz też będzie więcej na wadze, szczególnie, że moja Zosia to niejadek...a pierwsze dwa miesiące jadła, że aż strach. Dopóki nie dołączono do je menu nutramigenu. W poniedziałek byłam przerażona, bo nie chciała wcale jeść i myślałam, ze znowu coś, ale już jest ok i pięknie je . A do ortopedy tylko ze zdjęciami z usg bioderek i chyba koniec z wizytami dot. dyzplazji :ico_brawa_01:

edulita alez zrobiło się wiosennie dzięki fotkom forsycji :-)

Sabcia 23 kg, to niezły wynik. Gratuluję :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-17, 18:08 ]
Mikusia1, Kasia90 właśnie obejrzałam zdjęcia Waszych coreczek - śliczne są :ico_brawa_01:

Mikusia narobiłaś mi smaka na jabłecznik - chyba utro upiekę :-D

Magduś zdrówka dla chłopaków, a dla Ciebie cierpliwości i duużo siły.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 mar 2010, 19:59

hej popołudniowo

my bylismy dziś na spacerku do 17 , z przerwa na karmienie u siostry
po przyjściu do domu zachcialo mi się ryżu z jabłkami ale nie chcialo mi się odpalać internetu i spojrzeć na przepis matikasia, i zrobiłam ze swojego , wyszła smaczniutka i słodziutka :ico_oczko:

dziewczyny ja nie pamiętam żebym jakieś ankiety wypełniała w szpitalu , tylko potwoerdzenie do odbioru paczki w szpitalu

Sabcia normalnie szacuneczek za wytrwałosć w dietce
23 kg :ico_szoking:

emikaw85, fryzurrka pierwsza klasa

ja jeszcze nie mam nowej fryzki , ale w przyszłym tygodniu chyba już zrobimy :ico_haha_02:

więcej niestety nie dam rady pisać , bo Lolek zrobił gigant kupę i wogóle chce mu się spać ale nie może usnąć i się kokosi

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 mar 2010, 20:31

Magda Dziękujemy. :)

A to nasz obiadek dzisiejszy.

Skrzydełko, warzywa i plasterki ziemniaczane z piekarnika.
Obrazek

Sok porzeczkowy.
Obrazek

I zupa szpinakowa z makaronem.
Obrazek

:)

Kingusia już sobie smacznie śpi, a ja robię herbatkę i czekam na Mężusia.
Tata już po operacji. Poszła ok, ale jeszcze jest w śpiączce. Najważniejsze, że już po wszystkim, teraz będzie już tylko lepiej. :)

[ Dodano: 2010-03-17, 19:33 ]
A! I tu wygląda tak skromnie na zdjęciu, bo to mój obiad. Mąż ma 3 skrzydełka i kupę warzyw i ziemniaków. Głodomorek. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-17, 19:33 ]
To znów ja, chociaż już jest po wszystkim dalej czuję jakiś niepokój w żołądku. Będzie mi potrzebna ciepła kąpiel i relaks. :-D :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 mar 2010, 20:35

Dzieki :ico_haha_02:

mikusia1, z ciuszkow wyrasta. Juz dwie torbym mam :-D

Jutro idziemy robic morfologie krwi.

Magda33, wy to sie nalatacie po tych lekarzach :ico_olaboga:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 mar 2010, 20:37

z ciuszków wyrasta. Już dwie torby mam
Moja też, tylko ja nie mam w torbach, bo wszystko siostrze daje, dla Agatki, bo za niedługo się urodzi. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 mar 2010, 20:43

Moja też, tylko ja nie mam w torbach, bo wszystko siostrze daje, dla Agatki, bo za niedługo się urodzi.
Ooo nastepna sie dziewczynka urodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Cos Jula dzis spi i spi. Zje , posiedzi z do 2 godzin i zasypia.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości