leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 sie 2010, 16:17

czekam az Kiara zacznie raczkowac, nie bede juz musiala zmywac podlogi :ico_oczko:
fajne :ico_brawa_01:
mnie przy tym calym raczkowaniu najbardziej wkurzaja wlasnie podlogi :ico_zly:
co z tego ze niedawno odkurzone i umyte jak maly i tak zgarnia caly syf na raczkach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
skad to sie bierze.... :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

24 sie 2010, 16:19

graz1974, witaj, ale córcia ma super włoski :ico_brawa_01:
Patrycja.le napisał/a:
dzisiaj nie wyspana bo kacpi znowu sie budził się co godzinę i się do cycusia przytulał.
Kiara to samo, az juz dosc mialam :ico_wstydzioch:
moja dzisiaj tak samo, az w ktoryms momencie ja olalal i pomyslalam niech ryczy a ona wyjela smoczka i mamamama no i co mialam zrobic :ico_oczko:
Pruedence witaj po wakacjach, ale Adas urosl :ico_brawa_01: :ico_oczko:
dokładnie :ico_brawa_01:
jak czegos chce to sie drze zamiast samej sprobowa
z moja jest tak samo, pokaze ze umie i dalej ma to gdzies :ico_olaboga:

Helen, super zdjecia nowe w opisie :ico_brawa_01: ale ci panienka rosnie :ico_brawa_01:

Pruedence, sporo Adaś waży bo moja nawet 8 kg nie ma

anusiek super zdjecia, fajnie ze maly dal wam troche poszalec :ico_brawa_01:
teraz będe patrzeć czy go nie wysypie:)
raczej nie powinno, moja tez sloiczkow nie lubi

a dzisiaj mala sie zbuntowala i daje mi popalic, akurat jak mam dzien wolny i chcialam cos zrobic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 16:29

co z tego ze niedawno odkurzone i umyte jak maly i tak zgarnia caly syf na raczkach :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
skad to sie bierze....
a ja mam w dodatku psa, dzien w dzien brudna podloga - i kurz i klaki :ico_olaboga:
a ona wyjela smoczka i mamamama
ale slodka :-)
anetka607, a jak sie dzisiaj czujesz?

[ Dodano: 2010-08-24, 16:36 ]
moje dziecie marudzilo caly czas, a nagle na siedzaco (u mnie na kolanach) zgielo sie wpol i w tym sklonie w ciagu 2 sekund usnelo :ico_szoking: i spi :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 sie 2010, 18:03

to chyba faktycznie taki marudny dzien u tych naszych pociech bo u nas to samo :ico_olaboga:
moja dzisiaj sama nie wie czego chce :ico_noniewiem:
mezul do pracy na nocke pojechal...zaraz musze mala wykapac i ululac,potem synka do wanny na dluzsza posiadowke :ico_oczko:
moje dzieci rosna strasznie. syn to chudzinka-15kg za to 104cm. tak szybko wyrasta ze spodni i bluzeczek ze az szok :ico_szoking: klucha juz 10 kg i tez sie wyciaga... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 20:02

ale sie wlasnie zezloscilam - powiesilam dzisiaj pranie w ogrodku i caly dzien czekalam az wyschnie, bo temperatury u nas juz spadly, a przed chwila sasiad z 2. pietra tak kwiatki podlewal, ze pranie mam mokre :ico_zly: ale to jest taki kretyn, dywan tez trzepie na balkonie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 sie 2010, 20:03

A u nas Adaś już śpi od godziny, oczywiście zasnął sam bez problemu a Tosia jak zwykle, zmęczona ale się nie położy.

A u nas klops z kąpaniem bo na wakacjach kąpali się razem w wannie a tutaj mamy prysznic i Tosia chciała koniecznie dzisiaj wejść do adasia i go umyć (myje go myjką a ten ma radochę) i ledwo się oboje zmieścili w te tyciej wanience z podkurczonymi nogami:) Potem zawsze go wyciągam, żeby Tosia się mogła porządnie wypluskać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

24 sie 2010, 20:10

a ja mam w dodatku psa, dzien w dzien brudna podloga - i kurz i klaki :ico_olaboga:
:ico_olaboga:
a przed chwila sasiad z 2. pietra tak kwiatki podlewal, ze pranie mam mokre
:ico_zly: :ico_puknij:
A u nas Adaś już śpi od godziny
dalej tak szybko chodzi spac??

Marcel tez juz spi :ico_oczko:

no i moge sie pochwalic ze mamy zabka bo juz nawet czuc :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 sie 2010, 20:18

no i moge sie pochwalic ze mamy zabka
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

24 sie 2010, 21:05

leona super że macie już ząbka :ico_brawa_01:

A co do spania Adaś chodzi pomiędzy 19 a 21 w zależności ile spał w dzień ale dzisia spał tylko tyle co w samochodzie więc padł wcześniej.

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

24 sie 2010, 21:24

graz1974witam, śliczne dzieciaczki i fajnie że tak mała różnica wieku :ico_brawa_01:

Patrycja.le Pruedence dzięki :-)
Helen dobry patent :ico_haha_01:
przed chwila sasiad z 2. pietra tak kwiatki podlewal, ze pranie mam mokre
wrrr jak ja nienawidzę bloków, kto w ogóle wymyślił to ustrojstwo??

leona, :ico_brawa_01: kolejny ząbek z głowy

Mój maluch może nie był bardzo marudny dziś ale w ciągu całego dnia spał godzinę :ico_olaboga:
zawsze spi ok 3 razy dziennie 2 krócej i po południu ze 2 czasem 3 godziny a dziś tylko od 13 do 14 i koniec...
zasnął o 20 mam nadzieję że nie wstanie o 5 znowu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-08-24, 21:27 ]
ahh ps. Partycja myślałam żeby starania zacząć w przyszłym roku w w maju/ czerwcu...to też trochę zależy jak moje dziecko będzie się sprawowało, chciałabym żeby już pewnie chodził...

no zobaczymy jak to będzie...
dziś koleżanka mi powiedziała że jeśli nie wrócę do pracy na 3 tyg to nie będę miała pensji przez okres ciąży i po nim :ico_szoking: ciekawe czy to prawda...muszę gdzieś poczytać bo jeśli tak to nie damy rady finansowo :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość