malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 lis 2010, 09:52

witam sie i ja w dwupaku :ico_ciezarowka:

Ania_R, trzymaj sie dzielnie a po północy niech sie dzieje co chce, super ze juz sroda i siostra przyjeżdża

ja wczoraj dołka złapałam ze dna nie było widać , opłakałam sie jak bóbr, dobrze ze dzis oczu nie mam bardzo spuchniętych ale humor i tak nie ten :ico_noniewiem:
no cóż zrobić

karolina-ch, mi tez nogi i rece zaczynają puchnąć, ale nie jest az tak źle, gorzej mialam z Krzysiem, bo w żadne zimowe buty sie nie zmiesciłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

17 lis 2010, 10:06

ja tam w adidasach chodze, u nas jest tak zimno od kilku dni, oszronione dachy i ulice z rana, mialam dzis ambinty plan cieplo ubrac siebie i amelke i przejsc sie do sklepu ale jest tak zimno ze chyba sobie daruje :ico_oczko: znalazlam jeszcze jakis syrop w domu dla niej wiec chyba posiedzimy jak mam sie zaprawic bo ja sie nie ubiore tak jakbym chciala a amelka jeszcze nie za zdrowa :ico_oczko:

po wczorajszym termoforze miedzy nogami caly wieczor czuje sie dzis o niebo lepiej, nawet mnie tak w pachwinach nei boli z rana :ico_szoking:

no to Ania wybila u nas godzina zero dzisiaj :ico_oczko: ciekawe ktora bedzie pierwsza :ico_oczko:
ja nadala czekam :ico_oczko: wczoraj maz przemawial do brzucha :-D :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 lis 2010, 12:52

ja dzis zasypiam na siedząco, masakra jakis ten dzień :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 lis 2010, 13:27

malgoskab, mam nadzieje ze juz dzis lepiej sie czujesz i nie masz takiego dolka :ico_sorki:

karolina-ch no ciekawa jestem ktora pierwsza :-) Miejmy nadzieje, ze przemowa do brzuszka poskutkowala :ico_oczko: :ico_sorki: U mnie cisza zupelna... :ico_noniewiem: ale od jutra juz sie nie oszczedzam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2010, 13:42

Dziewczyny wpadlam pożyczyc łatwego i bezbolesnego porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

17 lis 2010, 14:32

aga216, witaj :-D co u ciebie słychać jak sie czujesz??
Dziewczyny wpadlam pożyczyc łatwego i bezbolesnego porodu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj przyda sie przyda :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2010, 15:38

malgoskab, a ogólnie to ok,tylko moja szyjka jest kiepska i sie skraca wiec musze bardzo uważac,gdyby nie to to mogłabym góry przenosic a tak leżenie i oszczedzanie sie,no ale cóż co zrobic jak trzeba to trzeba,ja bym już chciała byc na takim etapie jak wy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 lis 2010, 16:15

czesc dziewczyny.
Ja po wizycie w przychodni. Ktg wyszlo idealnie, a u ginki dowiedzialam sie tyle, ze nie wie kiedy urodze (woooo;P ameryke odkryla :ico_haha_01: )
Szyja miekka ale nadal dluga na 2 cm czyli od dwoch tygodni bez zmian.
Powiedziala, ze moze byc tak, ze pochodze jeszcze tydzien a moze byc i tak, ze to kwestia kilku skurczy i ta szyja pusci.
No ciekawe. :ico_noniewiem:
Ale dzis mnie bolalo przy badaniu. Przypomnialo mi sie sprawdzanie rozwarcia na porodowce :ico_zly:

Jesli nic sie nie ruszy to 24 mam sie zglosic znow do przychodni na ktg, i wtedy tez na usg i wizyte lekarska.
No obym juz nie musiala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jutro musze jeszcze ostatnie badania krwi zrobic.

Pisałam dzis z Robaczkiem. O 14 mieli wypuscic dziewczyny do domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pewnie jak znajdzie czas dzis to sie odezwie.

[ Dodano: 2010-11-17, 15:16 ]
Dziewczyny wpadlam pożyczyc łatwego i bezbolesnego porodu
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a ja zaciskam kciuki za Ciebie i maluszka by szczesliwie az do konca :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 lis 2010, 16:37

aga216, dziekujemy :ico_sorki: :-)
ja bym już chciała byc na takim etapie jak wy
zleci szybciutko ani się obejrzysz :-) :ico_sorki:
a moze byc i tak, ze to kwestia kilku skurczy i ta szyja pusci.
napewno tak będzie :-) :ico_sorki:
Pisałam dzis z Robaczkiem. O 14 mieli wypuscic dziewczyny do domu
super!!! :ico_brawa_01:

A ja dziś nie poszłam z Mają na drzemke - coś nie moge znów spać :ico_noniewiem: Niedługo się pewnie obudzi i jedziemy po Madzie do szkoły, potem po zakupy a wieczorkiem szykujemy sie na przyjazd mojej siostry :ico_brawa_01: Już sie doczekać nie moge :ico_sorki: :-) Poza tym u mnie cisza.... :ico_noniewiem:
Ale mi sie nudzi!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

17 lis 2010, 16:40

Ania_R, ale to zlecialo juz aga dzis przylatuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widzisz ty to masz dobrze w tym zyciu, pol roku temu zaplanowalas sobie, ze nie mozesz urodzic do przylotu agi i nie urodzilas.Ty to masz farta naprawde. A przeciez roznie moglo byc. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość