Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 gru 2010, 22:14

Alineczqa to szkoda, ze nie uda sie Wam wyskoczyc na Wigilie, zawsze to razniej i mniej robotki, ale bierz przyklad ze mnie (poniewaz u nas Wigilia bedzie na 3 osoby w tym trzylatka, wiec Wigilia skromna). Barszczyk instant - mozna dodac prawdziwych buraczkow z sosem wlasnym ;), rybke kupie od razu panierowana, sernik juz kiedys zrobilam i mam zamrozony, szarlotke tylko dorobie, pierogi (tez mozna kupic zawsze), ziemniaczki ugotowac albo kasze co kto woli i kolacja gotowa. Na prawde nie musi byc 12 dan (u nas nie ma mozliwosci, bo kuchnia malenka i tylko 3 garczki mamy i jedna patelnie :-D ) Klimat tworzą obecni, u nas puscimy w tle cicho koledy, bedzie oplatek, zapalimy swieczuszke i choinke, jak zdarzy dotrzec sianko z Polski to tez bedzie :ico_brawa_01: Jak sie uda to polaczymy sie z rodzinka przez Skype, jak sie nie uda to zadzwonimy. Ale na pewno bedzie to wyjatkowy wieczor i nie bedzie mnie denerwowalo, ze cora upacka sie barszczem czerwonym - zaopatrzylam sie w dobry odplamiacz :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-22, 21:17 ]
Za Buzok trzymam kciuki, szkoda jak mialaby swieta przelezec w szpitalu, ale jak mus to mus, nie ma zartow z wczesnymi porodami, tam zawsze ma opieke jakby sie cos dzialo i jej i dziecku pomoga.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 gru 2010, 22:19

biedna buzok :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki żeby maluszek jeszcze się tak nie spieszył :ico_sorki:
Alineczq to super, bo M zobaczy malutką :ico_sorki:
Trzymaj się kochana i odpoczywaj dużo :_)
b@sia, a to Ty robisz ekspresową wigilię :ico_brawa_01: mało roboty i w ogóle:-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

22 gru 2010, 22:34

b@sia, a to Ty robisz ekspresową wigilię mało roboty i w ogóle:-D
No to tak troche z musu, a troche z logicznego podejscia. Mała lodoweczka nie pomiesci pozostalosci po duzej imprezie, a maz cale Boze Narodzenie pracuje, w drugi dzien Swiat tez spora czesc dnia wiec nie bedzie komu jesc, bardziej stawiamy na klimat niz wystawnosc :ico_haha_01: Dopoki wigilie spedzalismy w Polsce (bylo zawsze co najmniej 12 doroslych osob) nie rozumialam jak nie moze nie byc wszystkich tradycyjnych potraw i w ogole, ale punkt widzenia zmienia sie wraz ze zmiana punktu siedzenia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 gru 2010, 23:20

hej

do nas już jutro przelatują mama i brat :ico_brawa_01:
jak się obudzimy to zapewne już będą :ico_brawa_01:

a dziś zrobiliśmy z ciocia i siostrą 2 kotły bigosu, jeden słodko kwaśny , drugi słodki, no i garnek kapusty z grochem :-D

mąż zrobił wielkie zakupy, posprzątał pralnie, pomyl okna i jeszcze jakieś porządki robi :-D

Buzok trzymamy za was mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Tynusz
super, że rozprawa przełożona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinecz
jak bedziesz miała jakieś wieści to pisz :ico_sorki:

basia super zorganizowałaś ta Wigilię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agniecha sto lat dla syneczka, duzo zdrowka :ico_tort:
i czekamy na fotki

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 gru 2010, 23:23

Basiu, moje święta zawsze były skromne, zawsze na 3-4 osoby. Moim odwiecznym marzeniem jest wigilia na co najmniej 10 osób. Przygotowac wsyztsko, posiedzieć, porozmawiać... Dlatego chce mieć więcej dzieci, by na staroścć chociażby ziścić marzenie...
Teraz miala być Wigilia na bodajże 9 osób + dzieci, fajnie.. i nie musiała bym w kuchni nic robić, zreszta ostatnio nie idzie mi gotowanie...
Co do kuchni, mam nadzieję, że moj K. się wykaże się, on jest bdb kucharzem i na pewno zrobi wsyztsko o co go poproszę na stół.

Jutro może w końcu ta choinkę ubierzemy. Dzis nawet kupiłam już. Sztuczną 180 cm z promocji 50% także zamiast 170 zaplaciłam połowę.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 gru 2010, 23:44

Buzok, mam nadzieję, że dzidzia jeszcze poczeka z przyjściem na świat... :ico_sorki:
@gniecha najlepsze życzenia urodzinowe dla synusia i :ico_brawa_01: za 8 miesiączek...
Tynusz, to dobrze, że odroczona, oby jak najdłużej był z Wami...
Alineczq, odpoczywaj kochana dużo i wszystko będzie dobrze.
b@sia, wigilia ekspreowa, ale masz rację nie jedzenie, lecz klima t jest najważniejszy.

Ja dopiero przed chwilą wyszłam z kuchni, zmęczona okropnie, kręgosłup mnie boli.
Idę jeszcze pranie rozwiesić i spać...

[ Dodano: 2010-12-23, 08:38 ]
Hejka dziewczyny :-)
Jak się macie?

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 gru 2010, 10:12

b@sia, nie no skoro piszesz ze tylko Wasza trójka to bez sensu jest szykować masę jedzenia, ja 2 lata temu na Wielkanoc naszykowałam i trzeba było jesć na mus nawet po świętach bo pełno wszystkiego zostało :-)
super, że rozprawa przełożona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki:
Jutro może w końcu ta choinkę ubierzemy. Dzis nawet kupiłam już. Sztuczną 180 cm z promocji 50% także zamiast 170 zaplaciłam połowę.
ja na następny rok kupię nową choineczkę :-)
Moim odwiecznym marzeniem jest wigilia na co najmniej 10 osób.
u teściowej jak jesteśmy jest zawsze 7 osób, a u moich rodziców też 7 :-) sami najbliżsi, no w tamtym roku do moich rodziców wzięliśmy Babcię M to było 8 :-) ja nie lubię wielkich rodzinnych spotkań, jedno takie było to dziadek siedział i gadał ile to wydał na to wszystko :|
to dobrze, że odroczona, oby jak najdłużej był z Wami...
ae najważniejsze że zobaczy Juleńkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 gru 2010, 10:32

Dziękuję wszystkim w imieniu synusia!!!

Wczoraj napisałam opowiadanie po imprezie i zawiesił mi się komp i nie wyslało strzeliłam focha i piszę teraz .

Święta u mnie tak jak u b@si bo nie lubię wyrzucać a we dwójkę z 4-o letnim synkiem to dużo nie trzeba .

Życzę wszystkim zdrówka a przede wszystkim tym które mają teraz z nim na bakier.

Fotki wrzucę jak wrócę z pracy dziś mam wizytę u gina i potem na 4h do roboty uffff jutro mam wolne super. To życzę miłego plotkowania na forum ja uciekam do lekarza buziaki papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 gru 2010, 10:50

Agniecha ja się też dołączam do życzeń dla synusia :ico_tort:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 gru 2010, 12:43

buzok, trzymaj się kochana!!!
dawno mania do nas nie zaglądała, ciekawe co u niej??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość