Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 20:05

wpadłam na pewien pomysł w związku z awariami TT. Właśnie nad tym pracuję. Dam znać jak wyjdzie.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 sie 2007, 20:12

hehehehe do trerminatora tez mi nie daleko ....
a moderatorem jestem bo 'prowadze i pilnuje jednego tematu ....

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 20:25

KUlka, no no to gratulacje :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 sie 2007, 20:30

Hej mamuśki-ja wieczorkiem tak na chwilkę :ico_haha_01:

Bo już nie mogę się bez was obejść ha ha

Dostaliśmy dziś spóźniony prezent z okazji rocznicy ślubu od sąsiadki-mamuśki ha ha. Kochana jest :ico_buziaczki_big:

Już pisałam o tym rozszerzeniu diety ale powtórzę, że czekam aż mały skończy 5 miesięcy :-D I niech sobie gadają...

Uciekam. Dobranoc i nie piszcie za dużo bo nie nadążę jutro z czytaniem :-D

[ Dodano: 2007-08-29, 20:40 ]
Massumi dawaj jakąś fotkę tej mojej synowej :ico_brawa_01: Wiktorek też chętnie zerknie :-D

Dobra już uciekam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 20:50

Jestem!!! J smaży naleśniki...ale rozmawiamy półsłówkami...
Młoda wykąpana...ależ ona sobie świetnie pływa w tej wannie! normalnie dziś to już machała rączkami i nóżkami jak gość! Potem po niespełna 3godziach od karmienia zjadła...90!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: alez jestem szczęśliwa!!! nie wiiem, czy to zbieg okoliczności czy co...ale ważne że zjadła...i od razu pięknie śpi...wobec tego dziś już jej nie karmię przez sen tylko czekam aż się sama obudzi...
I idę na kolację, a Wam mówię DOBRANOC!!!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 21:00

ja to nie wiem jak Wy to robicie że Wam dzieci jedzą przez sen???
moja to nawet buzi nie otworzy, nic jej nie ruszy, nawet jak jej wetknę cycka to nic...

no dobra idę na razie
może jeszcze zajrzę a jak nie to dobranoc :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 21:04

Massumi no pannie młodej to nie wypada takiego dekoldu, ale gościom, a co tam, niezły dekolcik :ico_oczko:
anza no ja tez kopiuje posty odkąd sie wkurzałam jak mi je wcinało, teraz czasem nawet w word'zie zapisuje jak na dłuzej ni eumie wejsc, a co sie bede stresowac :ico_oczko:

Moja Milenka wypija od 140-150 ml ostatnio wiec nie narzekam, a jesli chodzi o ta diete, to zwatpiłam, bo chciałam kupic cos do mleczka, tak jak kiedys pisałam, ale nonono..wszystko po 4 m-cu albo od 5 m-ca, wiec musze czekac, tak samo soczki wsystko po 4 m-cu i stoja mi w lodówce juz 3, z jabłka i jabłka z dodatkiem marchewki, ale jednak zaczekam az skonczy ten 4 m-c :ico_olaboga:
I nie musze zageszczac tego mleka bo jak dosypuje wiecej mleczka na mniej wody to jakos sie najada... :ico_noniewiem: wiec tak robie :-)

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 21:08

No faktycznie stron na naszym wątku przybywa z minuty na minutę :-D

A mnie dziś humor dopisuje, najpierw przesyłka od Gosi, potem druga z firmy Hipp z próbkami dla Karolka, mam więc już pierwszy słoiczek i kaszkę i herbatkę, no i łyżeczkę.
No a najmilej było, bo Karol dziś śssssspiochem był cały dzień. No i z tej radości zjadłam dziś jogurt, pierwszy raz od trzech miesięcy, zobaczymy co się będzie działo, może jutro będę płakać.

A jeżeli chodzi o wprowadzanie pokarmów to Wam coś napiszę, co wyczytałam w mojej książce "Pierwszy rok życia...":
" Wybranie odpowiedniego czasu wprowadzania tych pokarmów - niezbyt wczesne i nie za późne - jest bardzo ważne. Wyjątkowo wczesne wprowadzanie stałego pożywienia fizycznie nie zaszkodzi dziecku, może jednak wpłynąć na apetyt w późniejszym okresie."
Ja wprowadzę coś do diety Karolka po skończonym piątym miesiącu, może wcześniej podam soczek jabłkowy, tak samo zresztą zrobiłam w przypadku Kacpra i nie chcę tego zmieniać, bo z jedzeniem u mojego starszego syncia nigdy nie było problemu.

massumi rany jakie dekoldy, podzielcie się trochę z zasuszonymi pestkami. :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 21:15

sikorka w tym co napisałas jest duzo racji, bo moja siostra np bardzo wczesnie karmiła swojego synka różnymi daniemi i deserkami a teraz ma 2,5 roku i nie chce nic jesc poza mlekiem, ewentualne monte i paluszkami, wiec cos w tym jest :ico_noniewiem:
Teraz sa inne czasy niz jak my byliśmy mali, bo mama karmiła mnie tez bardzo szybko różnymi nowościami, ale ja zawsze miałam wilczy apetyt :ico_oczko:

My z A. sobie patrzymy na " Francuski pocałunek", fajna komedia...wiec zmykam juz i zycze wszystkim spokojnej nocki, oby jutro pogoda była lepsza niz dzis...lato wróc!!!
:516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 21:44

A ja jednak znów nie mogę usnąć bez TT :-D :-D :-D

Anza no je przez sen jak nie wiem! normalnie tylko wywącha cyca to cmoka jak szalona!hehehe

Sikorka no to miałaś miły dzień! oby jutro też tak było!!!
a z tym jedzeniem...nas matka karmiła zgodnie z dawnymi zasadami, po 3miesiącu już marchewka, jabłuszko...potem zupki i inne inności :-D i nie był oproblemów z jedzeniem... zresztą nie wiem...nie znam się...Każdy co innego...prawda jest taka, że teraz lekarze wiedzą, jakie świństwa jemy i zalecają tak długo pierś...

Dobra...koniec tej nasiadówy :-D naleśniki były pyszne...kuzynka się kąpie...dziecko śpi słodko już 2godziny...potem ja :703: i :555: bo jutro....muszę myć te nieszczęsne okna...i posprzątać...bo w piątek impreza!!!
o! Glizda ma internet! no to zaraz tu wejdzie :-D Glizdunia!!! witaj...i już Ci współczuję czytania...ale czekam na zdjęcia i relacje z przeprowadzki!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości