Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 paź 2007, 08:43

Witam wraz z poranną :ico_kawa: ,

Kamila ja mam kłopot wręcz odwrotny.Już zarejestrowałam małą do pediatry na dzisiaj bo odkąd dostała ten bebilon to wali mi po kilka kup dziennie a przez weekend to masakra była.Dawałam jej lakcid i bałam się żeby to nie była jelitówka i żebym na pogotowie nie musiała jechać .Jakoś po ostatniej wizycie u nich całkowicie straciłam zaufanie do służby zdrowia , nie ma to jak zaufany pediatra. A wracając do Tomka to możesz jeść suszone śliwki, jak przenikną do mleka to działają przeczyszczająco.Myślę ,że powinnaś zapytać swojego lekarza.

Madziorka , masz rację i popieram cię w 100% - matczyna intuicja jest niezawodna.

Lucy to ci współczuję bo wieczorem nie maci nawet chwili dla siebie :ico_noniewiem: ,

Ja również pozdrawiam k@tk@ i trzymam kciuki.Boże jak ona musi się teraz bać.Po urodzeniu zdrowego maluszka człowiek zapomina jak bardzo się bał...... ja do końca życia nie zapomnę jak gapiłam się w monitor usg a tam serduszko nie pikało :ico_placzek:


Będę dopiero wieczorkiem , bo borys pojechał do szczecina( oj zabrałabym się z nim kiedyś do ciebie na kwkę Kamila :ico_haha_01: ) i po wizycie w przychodni idę do mojego braciszka bo mu dzisiaj net podłączają.Poza tym ugotuję mu coś dobrego na obiadek , bo sam jak kołek jest , bo mama przecież na mazury pojechała.

Do zobaczyska

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 paź 2007, 09:10

Witam z ranca! U nas pochurno.. Mam wrazenie ze ta pogoda, to juz na stałe.. I to niebo szczelnie zaszyte chmurami. Ech. Miała byc piekna, złota..
No trudno.
Jedziemy zaraz po wyniki morfologii - moje i Krzysia.. a potem zawiezc indeks na uczelnie. A po poludniu - wpada moja psiapsiola z malenka butelka winka i bedziemy plotkoooowac! :): Wiec bomba.
Krzys na druga zmiane, wiec o 13 znika i bedzie o 22. Wiec poleniuchuje i odpoczne :-) Bo jak on jest, to zawsze gdzies smigamy, latamy i wymyslamy rozrywke.

Aciu- co do kup! Moj po tym bebilonie pepti tez tak sadził.Itak specyficznie kwasno smierdziały. JEsli tak bedzie, mozesz przejsc na nutramigen. Niby jest okropny, ale Moj Krzys w ogole nie protestował. Ciagggnie,az sie uszy trzesa :):

Kamilko-super czapeczkahihi:-)Ale nie moge... :ico_wstydzioch: Duzy sie wsciekł na mnie ostatnio, ze ciagle cos kupuje, bo mu konto wyczysciłam :ico_wstydzioch: I mam zakaz kupowania.. A poza tym, tez sie buntuje ze wszystko kupuje z puchatkiem i o.. Masz babo placek. Wiec wole nawet nie obserwowac :ico_noniewiem: Echh...

Lucy - i Oli tak szaleje do polnocy!? :ico_szoking: nie wycisza go kapiel!? No to ewenement:-) hihi

Astrid - powiedz mi, bo Ty sie super znasz, czym sie rozni kleik od kaszki?
I w ogole jak wprowadzac ta cała marcheweczke? Jabłuzko? To sa deserki czy co? Bo ja zgłupiałam :ico_noniewiem:

Madziorka- zdjecia Leosia bombowe! Ale on "wydoroslał" :ico_szoking: naprawde, moze to przez ubranko, ale wydaje sie by duuuzy! No i sliczny! :):

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

08 paź 2007, 09:26

witam, zaraz lece o wychowawczy sie pytac.

Kamilko moim zdaniem 9 dni to duzo nawet jak na piers ja wiem ze mleko z piersi jest lepiej przyswajalne ale gdzies to co nie potrzebne sie odklada, niestety sa przypadki u dzieci omdlen z powodu nie robienia tak dlugo kupy, ja na twoim miejscu bym zareagowala, masuj mu brzuszek jak to nie pomoze daj czopka, jablko jest bardzo dobre, ja bym rowniez powiedziala lekarzowi, moze da ci jakis lek , bo to rzeczywiscie dlugo.
Co do zapisywania to super, ja u mojego probowalam wyrobic odruch spania jedzenia tzn karmie go zawsze o tej samej porze i klade tez tak aby w tych godzinach byl spiacy i glodny. Zycze powodzenia, pamietaj ze u dziecka nalezy byc zawsze konsekwentnym.

Madziorka-tak trzymaj zdaj sie na instynkt super podjescie. To twoje Baby. My mozemy jedynie wyrazac wlasna opinie.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 paź 2007, 09:32

hejka ja tylko na chwilkę.
Pałaszuje sniadanko a mały gada go kreskówek.

Acia a Borys to tak czesto w Szczecinie?? No kochana jeśli tak to wiesz, że ja późno odpuszczam, jeśli w ogóle hihi.

Kurcze ale problem z tymi kupami. jak nie sraczka to urok hehe.
Zaraz zadzwonie do pediatry i zapytam co ona na to.

A teraz zmykam, trzeba sie szykować tralalala. Na pływanko....

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

08 paź 2007, 09:34

Juli- niespacjalitka nie jestem, ale napisze ci jak ja to zrobilam.
Zaczelam od kaszek i kleikow najpierw po jedej miarce i stopniowo zwiekszalam dawke az doszlam do tego jak napisane jest na opakowaniu.
Marchewke kupilam z gerbera ale jakby miala teraz zaczac od nowa zrobilabym sama bo z doswiadczenia wiem ze maly nie chcial potem jesc mojego jedzenia, no teraz dopiero sie udalo. Jak przez klika dni akeptowal dana rzecz to przechodzilam dalej, u nas powinnas odczekac tydzien ale ja dawalalm po kilku dniach pamietaj jednak ze marchew zapycha wiec wprowadz jablko aby kupki latwo wychodzily. Jak z marchwia bylo spoko to ziemniak jak ziemniak to pietruszka, patrzylam po sloiczkach co moge probowac dawac po 4 miesiacu. Z deserkami jak mowie zaczelam od jablka, potem sloiczki te od 4. Raczej kupne bo samemu trudno zrobic i dostac jakies porzadne owoce, banana robie sama a maly to uweilbia. No nie wiem to chyba tyle acha kaszki testowalam tak dlugo jedna dopoki nie skonczylo sie o
pakowaniu nie spieszylam sie z tym.
Jak bedziesz miala jakies pytania to pisz bo ciezko mi to wszystko sobie tak dokladnie odtworzyc, acha super jak maly zaakceptuje brokuly dzialaja podobnie jak jablko.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 paź 2007, 09:45

Witam Kamilko gdzie chodzisz na basen??
Ja mojemu na poczatku podalam jabluszko po tygodniu marchewke nastepnie polaczylam i dalam jablko z marchewka takze sprobowal banana i polaczylam z jablkiem bardzo mu smakuje :):
W tym tygodniu chce podac deser jakis ze sloiczka zobaczymy :ico_haha_01:
A co do kupek to faktycznie 9 dni brrr długo moj robi codziennie lub 2 razy dziennie

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

08 paź 2007, 09:59

kamila - napisz jak tam po basenie...

juli - masz niespozyta energie, pozytywna z ciebie mloda mamusia :-) na pocieszenie powiem ze ja bronilam prace magisterska w osmym miesiacu ciazy :-) zaraz zerkne na twoje aukcje, moze cosik mi sie spodoba...

mala wlasnie usnela a ja biore sie za liczne zaleglosci domowo - internetowe :-)
pozdrawiam was wszystkie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 paź 2007, 10:32

Czesc dziewczyny... wbrew pozorom nie obrazilam sie, tylko najpierw mi neta wylaczyli, bo burze byly, a potem czasu nie mialam i dopiero dzis mam chwile. Czekam na mlodą, bo przysnela, a na jakies zakupy musze isc.

Co do tego kapletu to juz mi sie przez te boje przestala podobac, wiec kupujcie jak chcecie. avisek, ale nie obrazilam sie, tak mam, ze jak o cos sie pogryze i druga osoba mi odpusci to juz mi sie nie podoba :ico_puknij: :ico_puknij: :-D :-D :ico_oczko: kupuj jak chcesz, ja juz cos innego upatrzylam na chrzest, ale w normalnym sklepie to wkleje dopiero jak kupie i zdjecie zrobie. zreszta jeszcze mam troche czasu do chrztu, wiec moze sie jeszcze mi pozmieniac.

Widze, ze wy juz cala karte z restauracji mlodym podajecie :ico_olaboga: a my tylko jabluszko od kilku dni i patrzac po minie malej nie za bardzo jej smakuje, ale pyszczaka otwiera jak lyzeczke widzi, wiec chyba oki? i jeszcze takie odglosy smieszne wydje jak to je... jak bazyliszek :-D :-D

Fajnie, ze sobie z mlodymi na basen mozecie smigac :ico_brawa_01: u nas jest basem, ale sciek. bala bym sie mloda tam wlozyc.

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 paź 2007, 10:37

Astrid- dziekuje za podpowiedzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: super, ze masz juz takie doswiadczenie i mi doradzasz. Ja jakos sie boje, nowe posiłki, jabłuszka,marcheweczki, sreczki.. no po prostu jakos ZA DUŻO tego wszystkiego! Poki co,Małydostaje mleczko z kaszka na dzien dobry i dobranoc. Daje prawie tyle ile kaza na opakowaniu, bo on ma taki nieposkromiony apetyt..ze az strach! :ico_szoking:

Kamilko - Ty tak Tomusiowi pozwalasz ogladac TV?Ja to czasamigo biore i sobie chwile z nim ogladam - kiedys ogladal ze mna MjakM bo czekał na kapu kapu.. Ale jak jest Duzy w domu to krzyczy i mnie goni :ico_olaboga: . Miska zastawia poduchami i koniec seansu! hihi.

Avisku - dziekuje za powytywne opinie hihi :): no jestem taka niby roztrzepana. niby po wariacku.. Ale jakos wszystko zawsze logicznie sobie układam i zawsze wszystko jest zrobione :):

Ach! Kamilko! Przeprazam, zapomniałam ze pytałas o studia-jestem na 1 rokuna 2 semestrze - zaczełam w luitym, z brzuszkiem :): Wczesniej byłam na politologii na dziennikarstwie. Ale jak zaszłam w ciaze odwidziało mi siei jakos.. uderzyło we mnie maciezynstwo i zrezygnowałam,na rzecz bycia pedagogiem :-) I teraz jestem suuuper szczesliwa. Duzo ludzi mowi, ze szkoda ze zrezygnoałam, ze straciłam rok.. Ale ja tam wiem swoje- teraz naprawde mi sie to podoba, ludzie sa o wiele lepsi, jakos.. odnalazłam sie! :-D

Chciałam wam wkleic kilkafotek - tej mojej knajpki gdzie pracowałam - Siouxie:): Ja pracowałam w Sopocie, a to jest to samo, tyle ze na przystani jachtowej,w Gdyni. Nawet bar przeniesli :): A zdjecia kiepskie- bo to kiedys, jak bylismy 2 miechy temu - i z telefonu :/
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-08, 10:38 ]
I tu wycwiczyłam sie w paleniu sheeshy :D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

08 paź 2007, 10:39

Witam

Kamilko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: spóźnione życzonka dla Tomusia
Co do kupki to daj mu czopka nbo 9 dni to strasznie długo

Juli ty imprezowiczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też bym już zabalowała

Frydza princeska prześliczna. I pozdrów K@ktę trzymam kciuki i wierzę że będzie dobrze

Alinka obrót Wanessy pierwsza klasa

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dziewczyny Emi ma 3 miesiące i 7 dni i zaczynają jej wychodzić ząbki. Na dole ma 2 biale kreseczki teraz tylko czekać aż sie przebiją przez dziąsełka. Przez to Emi jest strasznie nieznośna, marudna, płaczliwa, wczoraj przez cały dzień przespała może w sumie 1,5 godzinki. Jak już wieczorkiem zasnęła przed 22gą to spała do 4ej ale dzień był straszny :ico_olaboga: :ico_olaboga: więc wczorajsza gościna do najlepszych nie należała.

teraz leży w bujaczku i wpycha do buzi wszystko co ma w zasięgu ręki, czyli własne ubranko, pieluszkę, piąstki, zabawki, chłodzę gryzaczek i zaraz jej dam. Oby nie męczyło jej zbyt długo to ząbkowanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość