Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 10:12

Witam :ico_kawa:
U nas noc ok :ico_sorki: Natalka nie wiedziec dlaczego przebudzila sie o 3.30 i marudzila z 10 minutek,ale takie marudzenie to nic :ico_sorki: Wstala jak zwykle o 7 :ico_noniewiem: Teraz tlucze w komputer,bo ostatnio nauczyla sie walic raczkami we wszystko co popadnie :ico_haha_01:
Ja chyba juz czuje sie odrobine lepiej i na razie nie widze objawow przeziebienia u Natalki :ico_sorki:
Pogode mamy przepiekna wczoraj bylo 20 stopni,ale my musimy jeszcze dzis posiedziec w domu,bo duzo nie trzeba zeby sie zaprawic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 mar 2009, 10:20

witam! :-) ,stawiam dziewczynka dużą :ico_kawa: z rańca
Ja chyba juz czuje sie odrobine lepiej i na razie nie widze objawow przeziebienia u Natalki
to dobrze że Niunie jakoś ominęło,odpukać :-)
u nas noc,właściwie do d$%^!!!! obudził sie o 1 potem o 4 i jeszcze o 5 ale o 5 dałam mu już dyda żeby spał,na szczęście zasnął
miałam dziś kryzys z cyckiem,tym z którego nie chce mi jeść,tak mnie bolał że szok no i zrobił sie guz,zapomniałam :ico_puknij: zeby ściągać to mleko,ściągnęłam dosłownie w minutke 30ml,to bardzo dużo jak na moje możliwości,i z drugiego też więc mały wypił jeszcze dodatkowo 50ml,on chyba jest mały cwaniaczek,bo zasmakował butelki i woli z butli,jak widzi butelke to aż sie trzęsie :-) zamiast ciągnąć cycka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 mar 2009, 10:34

hej u nas noc straszliwa pobudka co chwile katarek sie zmniejszyl tylko ten paskudny kaszel maly odkaszluje ale nie wypluwa :ico_olaboga:

Problemów z Landlordka ciąg dalszy wczoraj ja postraszylam ze jak nam nie odda depozytu to do sadu ide zobaczymy co odpowie. my dzis w trase idziemy cos zalatwiac niestety bez samochodu bo Piotrek jedzie dzis odebrać paszport małego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2009, 11:24

Adia no moze teraz sie wystraszy i odda depozyt :ico_sorki:
Aghusia ja czytalam gdzies o tym ze czasem dziecko wybiera butle i niestety nie mamy juz na to wplywu :ico_nienie: wiec nie masz sie co dreczyc :ico_sorki:
Miszka Iga tez tak wali we wszytko wogole ma wscieklizne ostatnio :ico_haha_01: ale najbardziej wali jak jest w waniece :ico_olaboga: cala mokra teraz jestem jak ja kapie :ico_olaboga:
a ja z rana sie z Marcinem pozarlam :ico_zly: ale to akurat mam glaboko w d*&^ wazne ze juz prawie widac tego drugiego zabka :-D
A Igol wczoraj wieczoram ciagle nadawala tatatatatatat :ico_zly:
a mumumumum to mowi tylko jak sie rozryczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 11:41

Witam

u nas nocka jak zawsze ok, maly dostal na spiocha po 5 butle i wstal juz o 7 jak zwykle.
U nas slonko ale zimno, kiedy ta wiosna :ico_noniewiem:
Pogode mamy przepiekna wczoraj bylo 20 stopni,
:ico_szoking: jejku jak ja Ci zazdroszcze
Fajnie, ze juz czujesz sie lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eryk lezy na macie i cwiczy jaskiniowca, o losie co on wyrabia, ale uwielbiam na niego patrzec i na te jego wygibasy :-D

Kurcze nauczyls ie pluc juz jakis czas temu i nawet podczas jedzenia pluje i sie smieje, normalnei dzis na niego nakrzyczalam, bow szystko bylo oplute :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-03-20, 10:42 ]
miszka kochana sliczne zdjecie Natalci, rozowa ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 mar 2009, 12:57

Witam !
Stawiam na 5 miesięcy Weronisi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
U nas nocka super

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 13:00

Stawiam na 5 miesięcy Weronisi
Jaka juz duza z niej dziewczynka!100 lat weronisiu :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
kochana sliczne zdjecie Natalci, rozowa ksiezniczka
Dziekuje Patuniu :ico_sorki:
jejku jak ja Ci zazdroszcze
Fajnie, ze juz czujesz sie lepiej
Normalnie jest tak pieknie,ze az mi sie serce kraje,ze nie wchodze w swoje ciuchy z zeszlego roku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2009, 13:12

Normalnie jest tak pieknie,ze az mi sie serce kraje,ze nie wchodze w swoje ciuchy z zeszlego roku
witaj w klubie Miszka :ico_noniewiem:
Ja juz mam na serio dosc tego tuszczu :ico_zly: oblesnego :ico_zly:
Dana :ico_tort: dla Weronisi :ico_brawa_01:
Pati Iga dzis znowu jadla kleik rekami wiec wiesz jak to mnie wygladalo :ico_haha_01: masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 mar 2009, 13:22

Stawiam na 5 miesięcy Weronisi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:
wszystkiego dobrego dla Weronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:
Dziekuje Patuniu :ico_sorki:
nie ma za co :-)
Normalnie jest tak pieknie,ze az mi sie serce kraje,ze nie wchodze w swoje ciuchy z zeszlego roku :ico_placzek:
ja tez sie nie mieszcze, chce cos z tym zrobic, ale ten cholerny len jest silniejszy ode mnie :ico_placzek: :ico_placzek:
Pati Iga dzis znowu jadla kleik rekami wiec wiesz jak to mnie wygladalo :ico_haha_01: masakra :ico_olaboga:
zapewne sie jej to podoba :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 14:12

witaj w klubie Miszka
Z ta moja gruba nonono,nie chce mi sie nawet z domu wychodzic takiego mam dola :ico_placzek:
ja tez sie nie mieszcze, chce cos z tym zrobic, ale ten cholerny len jest silniejszy ode mnie
No dokladnie :ico_noniewiem: Ja nie wiem,moze jakis steper sobie kupie,albo cos?Najpierw musialabym w koncu przestac w******c jak swinia :ico_placzek:
Iga dzis znowu jadla kleik rekami wiec wiesz jak to mnie wygladalo
No i bardzo dobrze :ico_brawa_01: niec sobie ciapka :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość