Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

26 lip 2007, 11:53

:ico_tort: :ico_tort: Magdzinka - wszystkiego naj naj najlepszego dla Twojej córuni!!! :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-07-26, 11:56 ]
Iwona77 - my kilka dni temu wrócilismy znad morza ale absolutnie mała nawet w nim stópek nie zamoczyła bo było bardzo ziiiiimmmmmnneee :ico_chory:
Tylko na kwaterze jak było gorąco to nalewałam do miski letniej wody i malutka się tam chłodziła :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-26, 11:58 ]
Witaj kelly!!! syncio rośnie jak na drożdżach!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 lip 2007, 13:58

Dziewczyny ja dziś tylko na sekundkę jutro popisze i poczytam zaległości. mam dziś 4 rocznicę ślubu i szykuję pycha jedzonko, kolacyjkę przy świecach. Łukasz dziś skończył 5 mcy i pierwszy raz jadl coś innego niż cyca - a mianowicie jabłuszko. Śmiesznie było jutro wkleję zdjęcia. Całuje do jutra.
Najserdeczniejsze życzenia dla dzieciaczków z 26 :ico_tort: :ico_tort: rośnijcie duże

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 lip 2007, 14:05

Iwona77 toen słoiczek to jabłuszko ze słodką marchewką z bobovity. Sama próbowałam troszkęi jest słodkawe!! Dziś podałam mu zupkę marchewkową z ryżem i tak samo sie zażerał!! Tylko dałam mu mniej, wolę nie ryzykować!
Dziś muszę kupic ten smoczek trójprzepływowy i na wieczór dostaniekleiczek!!
hekkate ja podam mu ze swoim mlekiem, juz wczoraj odciągnełam żeby na wieczór mieć, zawsze odciagam w nocy po ostatnim karmieniu, zeby się cycek zdążył napełnić. Ale wreszcie zobaczyłam różnicę w moim mleku. Jak zbierałam mleko na obronę i wesele 3 tyg temu to jeszcze było dużo barzdiej tłuste, jak było w lodówce to na górze taki korzuszek sie robił jak ze śmietany, a dziś patrze a tu taki cieniutlki ten korzuszek, dlatego już nie najada się mój Bartulek!!
Iza pieknie uwiązał Cie małżonek! Nie masz w ogóle kasy. Może specjalnie tak zrobił żebyś nie miała żadnych dochodów.
Magdzinka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Joasi z okazji półroczku!!
asiam_26 wszystkiego najlepszego dla Łukasza i dla was z okazji 4 rocznicy ślubu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 lip 2007, 14:40

ASIAM_26 wszystkiego najlepszego dla syneczka z okazji skonczenia 5 miesięcy,niech rośnie drowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
No i wszystkiego naj naj z okazji rocznicy slubu,duzo miłosci na nastepne latka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 lip 2007, 16:53

asiam_26, podwójne gratulacje!!! :ico_brawa_01:
Ja właśnie wróciałam ze spotkania z Hekkate gdzie obie moje panny wyjątkowo marudziły :ico_noniewiem: jakwyszły jakieś zdjęcia to wkleję (hekkate zgodzisz się?) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

26 lip 2007, 17:14

Magdzinka- wsszystkiego najlepszego dla Joasi :ico_tort:

dziewczyny - ja jestem po pierwszym dniu w pracy. Było bardzo miło, czas mi szybciutko zleciał. Wszyscy oglądali zdjęcia Tobiaszka, a potem mąż przyjechał po mnie z Tobisiem i mieli go na żywo.
A Tobiaszek jest po szczepieniu. Wczoraj bałam się, że znowu ma zapalenie ucha - tarmosił się za uszka w czasie jedzenia i zasypiania. No i jeszcze wczoraj wylądowaliśmy u pediatry. Ale okazało się, że wszystko jest ok, nie ma żadnego zapalenia. A Tobiś tarmosi uszka dla zabawy.
Dzisiaj po szczepionce jest dosyć marudny - ciężko mu się zasypia. Ale na razie nie ma gorączki i miejmy nadzieję, że nie będzie jej miał.
POzdrowienia dla wczystkich lutówek.

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

26 lip 2007, 17:20

Siemka!! Mamuśki!!
Pięknie dziękuję za te pochwały o moich dziewczynkach, normalnie urosłam :)
Wracając do rozmowy o kleiku ryżowym to chcialabym tylko powiedzieć że popieram dozowanie najpierw w mniejszych ilościach a potem zwiększać w miarę chęci i możliwości maluszka. Częstowałam swoja Bisię juz tym specjałem ale nie musze jej dokarmiać bo tryskam "żywnością" na metr hehe! i moge jeszcze poczekać. Raczymy się od czasu do czasu tylko dozwolonymi warzywami i owocami.
Ale chciałabym ostrzec przed przedobrzeniem z jabłuszkami, z marchewką, same czy z innymi dodatkami. W tym wypadku co za dużo to niezdrowo. Nawet starsze dzieci mogą się rozchorować od dobrych jabłek. Mają one coś w sobie takiego co ciężko strawić a wiadomo że maluszkom jest jeszcze trudniej, więc te bóle o których pisałyście mogły być właśnie od jabłek. Dlatego osobiście radziłabym odczekać kilka dni z ponownym podaniem tych owoców.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

26 lip 2007, 17:24

Dziękuję za życzenia dla Joasi

asia_m, kelly, myszka_f :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego dla waszych dzieciaczków z okazji 5 miesięcy!

qunick, karolas wklejajcie fotki z waszych spotkań z Hekkate i z Dorotką :ico_brawa:

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

26 lip 2007, 17:43

O tak!! Fotki Fotki.... Poplose... jak moja Duśka mówi. W końcu żyjemy w epoce obrazu...

Awatar użytkownika
aricia
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 10 lip 2007, 14:11

26 lip 2007, 17:57

Hekatte no to super masz chłopaka! Poszalał na powietrzu najadł sie i poszedł spać, świetna kolejność! Tylko żeby nie zrobil niespodzianki i jak sie wyśpi to może poszaleć do późna :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości