Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

02 cze 2008, 19:18

hej dziewczynki!!
prawdopodobnie, alr tylko z moich wyliczen to bedzie koniec stycznia lub poczatek lutego:)

katelajdka: zastanawialismy sie nad druga ciążą ale to chyba jednak zawsze jest jakies zaskoczenie...

i nie wiem czy sobie poradze...:(i ciesze sie i boje...

niedługo wybieram sie do lekarza potwierdzic;)

mój mąż stał sie jakis taki "odpowiedzialniejszy" wział teraz Kacpra na dwor bym ja mogła polezec:)a ja przed kompem...;)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

02 cze 2008, 19:23

anilewe77, Tak trzymaj, jak się urodzi drugie dziecko to Kacper też będzie potrzebował poświęcania mu czasu a tata jak najabrdziej się tu nada :):) Poradzisz sobie na pewno, ja też mam róznicę prawie 2 lat i daje radę :)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

02 cze 2008, 19:27

ellepati, Ty to Kochana wogóle jakas zaradna Kobietka jestes...ja to narazie chyba lekko bojaca sie jestem...ale musi byc dobrze...prawda?:)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 cze 2008, 19:30

Ja tak szybko: Dziś o 16 byłam u mojego ginekologa, rodzinka mnie wysłała. Jesdnak jestem po terminie 6 dni, rozwarcie się zwiększyło o 1 cm i mam juz 6 cm i jutro miałam się już zgłosić na oddział na wywołanie, bo jakas infekcja moze się wdać, ale zrobił mi masaż szyjki, żeby akcja skurczowa się zapodziała i coś się dziać zaczyna, mam jeszcze na noc olejek łyknąc żeby mnie podgoniło bo inaczej mnie czeka kroplóweczka ... No ale po badaniu tak jakby coś się zadziało :ico_sorki: w plecach mnie łupać zaczęło, brzus się stawia, skurcze jakieś minimalne ale są... więc powiedział, że juz nie ma na co czekać... więc okąpie Wojtusia, i łykam olej rycynowy .. no i moze to juz będzie! Dobrze, że zaszłam do niego ..a najlepiej (wizyta kosztuje ...60 zł normalnie) a nie wziął odemnie ani złotóweczki :-D bo już tyle i tak u niego wyłozyłam pieniędzy ..ufffff , co za gest!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 cze 2008, 21:17

Małgorzatka, no widzę opis na gg! Trzymam kciuki żeby wszystko potoczyło się jak najlepiej! :ico_sorki:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

02 cze 2008, 22:26

Małgorzatka miałam się już kłaść ale jakieś przeczucie mnie tknęło i tu zajrzałam, i co czytam w końcu!!! W końcu moja droga coś ruszyło :ico_brawa_01:
Cieszę się ogromnie :ico_brawa_01: i oby dzisiaj już poszło gładko i czekamy na info!!!!!

Magdzinka, ellepati śliczne foteczki!!!! :ico_brawa_01:

katelajdka super ze tak fajnie spędziliście dzionek i sobie odpoczęliście!! Należy sie Wam to, chyba się już powtarzam ale ruchliwiec daje popalić hihi a tak nawet w ogrodzie można świetnie wypocząć :ico_brawa_01:
I oby ten urlopik wam wypalił, a co do Chorzowa to jak wrócę z tego pogrzebu to dam Wam znać, ok?

anilewe na pewno sobie poradzisz :-) Opieka nad dwójką dzieciaków to tylko kwestia przyzwyczajenia o paru dniach będzie już to dla ciebie normalność a i wtedy więcej czasu dla siebie znajdziesz hihi nie wiem jak się to dzieje ale jakoś to sprawneij idzie przy dwójce :ico_oczko:

Dzień Dziecka spędziliśmy też fajnie. U nas jest nowo wybudowany taki obiekt Tropikalna Wyspa (czy jakoś tak) dokładnie w Marklowicach i można super spędzić tam czas. Jutro postaram isę w pracy wrzucić Wam foteczki.

Co do opiekunki - to nie jest łatwo tak znaleźć. Dzisiaj Z. kolega rozmawiał z taką dziewczyną co jest po studiach pedagogicznych i ma wszelkie kwalifikacje do opieki nad dziećmi i sama też je posiada i byłoby ok tylko... kasa Przy naszej ilości godzin wychodzi 2.000 zł na miesiąc a to odrobinę za dużo. Tak myślę że w granicach 1200-1500 byłoby ok, ale one mają tam jakoś te stawki podzielone w zależności od papierów które posiadają. Ma jednak ona rozeznać nam temat z innymi jej koleżankami po fachu... zobaczymy.... Nam potrzebny ktoś na ok. 9 godzin i dlatego tak ciężko dopasować :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-02, 22:36 ]
Ania0807 dużo zdrówecza dla Ciebie i Oliwki :ico_buziaczki_big:

Dorotko mam nadzieję ze u Ciebie lepsze samopoczucie i że babcia też ma się leiej. Jestem z Tobą myślami :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-06-02, 22:54 ]
U Małgorzatki akcja się rozwija, masowo trzymać kciuki żeby gładko poszło!!!!!!!!!!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

02 cze 2008, 23:25

:ico_dziecko: Trzymam masowo i chyba nie zasnę :) hehehe będę rodzić patologicznie :-D :-D Oby było szybciutko i bez komplikacji!!! Z Boryskeim jak dostałam skurczy w nocy to nie chciałam za szybko męża budzić i grałam 2h w scrabble hehehe:) Jak ludziom mówiłam, że ma skurcze i dzisiaj będę rodzić to nie wierzyli :)
anilewe Przez te 9 miesiecy na pewno się psychicznie przygotujesz na bycie podwójną mamą. Ja pamiętam, że jak Cezarek wrócił od dziadków i w domu był już Borysek to ryczałam jak bóbr :ico_placzek: :ico_placzek: i sama nie wiem czemu chyba dlatego, że serducho musiałam podzielić na dwóch :):)
A i przez te tłumy w nadkole ktoś nam wjechał i jest wgniecione :ico_zly: :ico_placzek: i dopiero dzisiaj zauważyliśmy :(

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

02 cze 2008, 23:51

A oto nasze zakupki, te z tesco,co po 30zl 2 rampersy albo czapka i sandalki

Obrazek

Małgosiatrzymam kciuki by wszystko poszlo szybko i gładko, normalnie podniecam sie jakby ktos z mojej rodziny rodzil,bo tyle tu piszemy

mamciamoj mąż do zakupow to raczej sie nie nadaje, spozywke robie sama,tylko tak jak czegos szukamy po kilku sklepach to jest ze mna bo mnie zawozi i dlatego ale z nim niestety czesto sie wszystkiego odechciewa nawet zakupów.

anilewena pewno dasz sobie rade,jestes mloda,masz duzo cierpliwosci, bedziesz wspaniala mama, co innego ja,po 30-tce, drugie dzieciatko to wyzwanie hehe

dzien dzieckarano chcialam szybko skoczyc na stadion,kupic sobie sandalki ale nic nie znalazlam i wszystko poszlo bez sensu. Maz w tym czasie poszedl na spacerek,Patrus w ogole nie chcial spac jak zwykle top robi po11.Potem jak odebral mnie ze stadionu to Patrus w drodze dopiiero zasnał,wiec przenieslismy go do wozka i został na dworku,zjedlismy obiadek,potem mielismy isc do zoo ale byly 3 wielkachne kolejki,podobno ludzie płacili po 50-60zl tym przy wejsciu zeby wejsc bez kolejki hehe,my w kazdym razie tacy bogaci nie jestesmy wiec poszlismy z kwitkiem,bo caly nasz wypad to musielibysmy stac w kolejce.Po parku tam gdie zwykle chodzimy nie pochodzilismy bo nie dalo sie normalnie wózkiem jezdzic,poszlismy druga strona parku gdzie było mniej ludzi. Potem mielismy skoczyc do znajomych na grilla ale ze wpadlismy na moment do galerii zobaczyc jeszcze tam sandalk dla Patrusia to nie zdazylismy na grilla, no i taki byl dzien dziecka,potem jeszcze musialam siedziec do 2 w nocy zeby skonczyc tłumaczenie,dzis o dziwo nie byo zle wstac.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 07:15

UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!
NASZA MAŁGORZATKA O 5.00 RANO URODZIŁA CÓRECZKĘ MARTUSIĘ!!!
MAŁA WAŻY 2410 G I MIERZY 47 CM!!!!!!!!!
MAMUSIA I CÓRCIA CZUJĄ SIĘ DOBRZE

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 cze 2008, 07:57

Kochana Małgosia gratuluję
Niech Martusia chowa się zdrowo. Wracajcie do sil

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość