Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

29 mar 2007, 16:06

diem dzieki z zyczenia zdrowka dla Oskarka, mam nadzieje, ze kaszelek szybko pojdzie gdzie pieprz rosnie, a kyszzzzzzz...
Nie bylo mnie dawno na wateczku??? staram sie zagladac i byc na bierzaco ale czasem nie pisze, wybaczcie :ico_wstydzioch: postaram sie poprawic. :ico_sorki:
Kristi milusiego pobytu w Polonii. Ja tez niedlugo tam zawitam i juz nie moge sie doczekac.

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

29 mar 2007, 17:01

Kristi, wyjazd coraz bliżej..super......na pewno w polandii u rodzinki bedzie fajnie....az nie bedzie ci sie chcialo wracac..choc..i tak w domu najepiej....i jak już dostaniesz te babcine placuszki to przeslij pare do mnie..uwielbiam..mniam mniam

i nie haruj tyle kobieto.......jak ja nie lubie sprzątać..i gotowac.....brrrr.......ale mus to mus :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 mar 2007, 17:49

dzień dobry

Łeb mi pęka ... :ico_placzek:
źle się czuję ... albo sie nie czuję .... :ico_olaboga:
Wyniki badań krwi mam do kitu :ico_olaboga:
chyba się sypię ... :ico_szoking:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2007, 17:52

Helołka u nas zrobiło się nie dobrze, Antoś ponownie zaczął cycować i to wszystko nie podoba mi się...to wszystko przez tę chorobę, zaczęłam mu dawać częściej bo tak to nic nie chciał jeść...i klapa. Poza tym Antoś chce tylko jeden rodzaj smoczków...a tu rzadko się takie zdarzają...(kształt nuków) ogólnie klapa :ico_placzek:

diem, ja juz dawno daje Antosiowi mliko mod. dodaje do kasek i daje mu z niekapka.
edyta82, ten syrop to nic innego jak tixylix super jest polecam, wczoraj jeszcze znajoma mi poleciła na katar vapourrazor to sa takie tabletki które si rozpuszcza a potem się skrapla do noska dziecka, podobno fenomenalne...szczególnie gdy dziecko nie może spać przez zapchany nosek.
iza, mnie tez odraża jak widzę dziecko dwu letnie karmione nadal piersią, dlatego wszystko zrobie żeby przed ukończeniem roku Antoś był już odcycowany.
iza pisze:matus ma problem..wstaniei nie wiem jak usiąść z powrotem..i robi podchody...ale mam radochę z niego..az sie smieję na głos

hehe mój też miał ten problem...potem był etap klapania...a teraz to już łagodnie siada, bez pproblemowo.
Kristi pisze:Caly domek pieknie posprzatalam i nawet umylalm autko i na korytarzu i zdazylam sie wyprysznicowac no i powoli brakuje mi sil..

no brawo.... :ico_brawa_01: chyba jakoegoś pałera dostałaś :-D

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Oj Aginka, chyba jesteś przemęczona bidulko, może jakieś witaminki...magnezik Ci potrzebny.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 mar 2007, 17:58

Kristi, :ico_brawa_01: dla Ciebie kobieto - ja dom cały dom sprzątałam trzy dni (jeszcze ni zostały grunotowne porządki w kuchni i łazience - może sie uda w sobote ten temat załatwić ) i - nie widac że było sprzątane :ico_szoking: - oprócz tego że jaśniej (bo okna umyte i firanki poprane) no i wystrój zminiłam na wiosenny ....

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Maggie, ja cały czas na wspomagaczach jadę i nic....
w sobotę pojadę od p. doktor z wynikami badań to zapewne - jak juz to sygnalizowała - do hematologa mnie wyśle ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 mar 2007, 18:08

apropo okien...to u nas jest koszmar. szczególnei te na górze ..bo sa uchylane na zewnątrz (tylko i wyłącznie....) i bez drabiny się ich ie umyje....a ja mam awersje do drabin od kiedy mój ślubny spadł i się polamał....więc jedynym rozwiązaniem jest wezwanie firmy od mycia okien, których jest tu na pęczki :-D
więc sama ich nie umyje...no tylko te na dole, bo na dole są bardziej normalne :ico_haha_01:

Aginka, byłam raz u hematologa jak mi białe ciałka powariowały....najpeirw miałam przez tydzień ok 40 stopni gorączki ...potem wyniki do d.... okazało sie ze jestem uczulona na kwas acytylosalicylowy.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 mar 2007, 19:59

przeczytalam Was po lebkach, ale doslownie na momencik ... :ico_wstydzioch:
Kourosh caly dzien ma goraczke, spi praktycznie uwieszony na mej piersi ... i juz trzeci raz zrobil kupke ( zazwyczaj raz dziennie) ... zlotko z odcieniami zieleni :-) czy to od zabkow ? :ico_noniewiem:


Maggie napisz prosze dokladnie nazwe mleka modyf. , ktore wprowadzilas do diety Tosia ... pojde w Twe slady :ico_oczko: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

29 mar 2007, 20:04

maggie dzieki za podanie nazw specyfikow na przeziebienie. Moze uda mi sie kupic ten syrop w innej aptece - moja mama zaprowadzi mnie do takiej gdzie mowila, ze sa milsze panie i moze cos doradza bo ta apteka obok nas to :502: :ico_zly:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

29 mar 2007, 20:21

Aginka trzymaj sie kobito i nie sypac sie prosze :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Maggie i prosze napisz mniej wiecej jak wyglada menu Antosia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

29 mar 2007, 20:49

hej babosy
zycze zdrowia wszystkim choruszkom tym malym i wiekszym
aginka juz mi sie skladac a nie sypac .....co to?
diem bidulko z kuroshem przy cycusiu .trzymaj sie i buziaki dla misiaka
kristi jak bedziesz w polandii zapraszam na sprzatanko do mnie ....ja lubie ale jakos od czasu wiosny mnie len dopadl

witaj edytko i slodkie buziaki dla oskarka i zdrowka
ok ja tez tak po lebkach tylko poczytalam
czekam z nieciuerpliowscia na tabelos na koniec miesiaca .....ale u nas dane wzrostowe jakis nieopewne wiec nie podajemy:)

bylismy u lekarza i to typowe azs wiec zmiana mleczka i narzie nic wiecej ....no ale juz po 2 dniach jak nie daje malemu bebiko widze poprawe .dostalismy recepte na bebilon pepti i jest straszne

smierdzi jak kukurudziane chrupki serowe a w smaku jest okropne i nawet wydaje mi sie ze goszkawe
zeby malemu dac na noc mleko to byla histeria .dziewczyny plul wuginal sie a plakal tak ze mi sie tez chcialo ....ale musialam byc twarda .....nie po to meczylam sie z nim 2 dni bez mleka zeby mu teraz dla swietego spokoju dac to stare

[ Dodano: Czw Mar 29, 2007 20:50 ]
czy jestem wyrodna matka?
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość