Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 14:51

miszka, mmarta81, swietne fotki waszych pociech :-D Pati85, twojego tez na nk :-D

dana, Sto lat :ico_prezent: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Jejku jak ten czas leci jak szalony, wasze dzieci maja juz poł roczku niektore :ico_szoking: :ico_szoking: a jeszcze niedawno były w brzuszkach.

Ale przyznam szczerze, ze ciaza mi sie dłuzyła jakos, a teraz czas leci jak szalony :ico_olaboga:

Moj Filip tez ostatnio nauczył sie pluc, ale narazie troszke i takie smieszne banki robi ze sliny :-D naszczescie bardzo grzecznie je, nie wyrywa mi łyzeczki z reki i nie wkłąda raczek do buzi, tylko siedzi grzecznie i czeka az mi dam i juz łądnie buzie sam otwiera :-) no jedynie pluje, ale narazie na niezbyt wielkie odległosci :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

20 mar 2009, 16:16

o rany...ale miałam zaległości!!!!! :ico_szoking: ale ciesze się, bo nareszcie ruszył nasz watek!!!! :ico_brawa_01: i dziękuję za troske i poszukiwania zaginionej :-D
zbiorowo wszystkiego najjjjj dla naszych solenizantów :ico_tort: mam ogromna prośbe-6 miechów to jednak jakaś okragła "rocznica"-może powklejajcie jakieś foto-story naszych Bejbików? jak rosły, zmieniały się? :ico_sorki: byłoby super!!!!

A u nas ciężko. 3-cia noc masakry-chyba zęby rosna Alowi, bo głodny nie jest, a wrzesczy jakby go ze skóry obdzierali :ico_olaboga: Boże, jeszcze nigdy takiego wrzasku nie słyszałam :ico_olaboga: dziś troche lepiej-zaaplikowałam czopa viburcol, zasmarowałam dziąsełka bonjela i uzbroiłam sie w stopery, żeby choc troche ten wrzask wygłuszyć. I jakos przezyłam :ico_sorki:
Co do ogólnego rozwoju Ala-nadal nie siada sam, ale ma potworne ADHD-cięzko go zapieluchować czy przebrać, tak się kręci :ico_szoking: no i nie poleży za długo na plecach-zaraz fik na brzuch :ico_oczko: całkiem nieżle wychodzi mu równiez pełzanie-na razie wokół własnej osi :-D
acha-Al ma chyba jednak te nietolerancje laktozy z białka mleka krowiego-zrobiłam próbe i przerwałam diete antymleczną...na drugi dzień znowu go wysypało :ico_olaboga:
ok-lecę na spacer, bo piekna pogoda. adia-szkoda że nie bedziesz osobiscie w Dublinie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 mar 2009, 16:17

hej hej ake mieliśmy dł€gi spacer z konieczności ale super bylo wiosno wszędzie cieplutko żonkile kwitną maluch ucioł sobie dwie drzemki zaszliśmy do mojej pracy pogadać z dziewczynami wszystkie ciotki stękały nad małym :-D :-D az się nie chce do tej zimnej Polski jechać brrrrrrrrrrr :ico_noniewiem:

no powiem wam że ja ubrałam na siebie dzis moja wiosenna kurteczke i ledwo się dopięlam wyglądałam jak baleron obwiązany sznurkiem :ico_placzek: :ico_placzek:
byliśmy w aptetce po coś na kaszelek a facet mi calpol proponuje :ico_noniewiem: ja do niego mowie ze to na goraczke i bół przeciez a on ze nic innego dla tak malych dzieci nie ma :ico_zly:
juz wam nie bede jęczeć ale landrotka mnie znów wkur%&^%&^% naslala na mnie swoja ksiegowa :ico_szoking: i ta do mnie dzwoni i jakieś pierdoly gada ze ja wogle depozytu nie dawalam nosz kur*&(*^*& :ico_zly: mowie jej twardo ze jak nie bedzie depozytu to skladam wniosek do PRTB

[ Dodano: 2009-03-20, 15:20 ]
Dana najlepszego dla Weronisi :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-20, 15:23 ]
adia-szkoda że nie bedziesz osobiscie w Dublinie
też żałuje ale 3 godziny jazdy z moim paskudztwem ktore po 15 minutach sie nudzi i wydziera sie jak wściekły mnie pochamowało a przede wszystkim Piotra :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-20, 15:24 ]
"rocznica"-może powklejajcie jakieś foto-story naszych Bejbików? jak rosły, zmieniały się? byłoby super!!!!
świetny pomysł :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-03-20, 15:25 ]
dobra spadam pakować kuchnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 18:03

dana piekne zdjecie z Filipkiem :ico_brawa_01:
zirca no nareszcie jestes :ico_sorki: Alus jaki juz slodziutki,przepieknie sie zalewa slina :ico_haha_01:
rocznica"-może powklejajcie jakieś foto-story naszych Bejbików? jak rosły, zmieniały się?
No swietny pomysl :ico_brawa_01:
juz wam nie bede jęczeć ale landrotka mnie znów wkur%&^%&^% naslala na mnie swoja ksiegowa
Matko, co Ty masz za z*****a Landlordke :ico_olaboga: Ciapata? Moj stary Landlord wyszykowal nam nowego wieliego flata,musze go zobaczyc,kto wie czy sie znow nie przeprowadzimy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2009, 19:47

Matko, co Ty masz za z*****a Landlordke Ciapata?
:ico_haha_01: :ico_haha_01: pewnie tak :ico_brawa_01:
Zirca ale dobre zdjecie Ala no i sper ze jestes :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 20:05

dana piekne zdjecie z Filipkiem :ico_brawa_01:
to chyba było do mnie :-D :-D :-D


Zirca fajnie ze jestes, napisze prosze wymiary Alka, bo jestem bardzo, bardzo ciekawa :-)

A oczka widac, ze mu ciemnieja, mojemu tez :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 20:13

to chyba było do mnie
No jasne ze do Ciebie :ico_haha_01: A bo akurat przeczytalam Twojego posta,w ktorym pisalas do Dany i zostala mi w glowie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A oczka widac, ze mu ciemnieja, mojemu tez
No wlasnie a moja caly czas niebieska :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 20:17

No wlasnie a moja caly czas niebieska :ico_noniewiem:
pewnie jej juz takie zostana, po ktoryms z was :-) bo nie wiem jakie ma Twoj maz :-)

A Filip to juz miał wszystkie kolory oczu, tak mu sie zmieniaja, ale raczej juz bedzie miał ciemne, bo takie sie coraz bardziej robia, a ja jestem przeszczesliwa :-D bo wszyscy mowia ze mały to cały tata, wiec oczka moze miec po mamie, no i włoski w przyszłosci moze tez, kto wie :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 mar 2009, 20:20

Dzien dobry :)

nonono z tej ladlordki! Kurde a przeciez to kupa kasy na ktora trzeba tyle pracowac! Mam nadzieje, ze sie ugnie w koncu, ale co za dupki, nienawidze takich ludzi nie-honoru :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A u nas nerwowo. Kurde chyba dostalam okres? Nie wiem, bo jest taki niewielki a ja wchodze wkurw*#$& krzycze na wszystkich, a mojego M mam ochote udusic! A on wlasciwie nic nie robi, tylko kurde agresja sie we mnie zbiera! Musze wreszcie pojsc na ta silownie bo wygladam jak anemiczka, do tego sie garbie jak zolw :/ wrRr a nie moge sie zebrac bo caly czas wydaje kase na cos innego :/ a chce zaplacic za pol roku z gory bo sie bardziej oplaca i sauna jest gratis :) ale jak tak dalej pojdzie to bedzie tak jak z Nina :) w dniu kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy bylam spakowana i gotowa pojsc na silownie :D wrRrr az sie nienawidze za to! A ja tak uwielbiam sport ;((( no i basen Niny tez stoi narazie pod znakiem zapytania i to teraz juz przez moj stroj kapielowy!! Bo nie mam normalnego a jak tu sie pokazac po ciazy w starym :P chociaz zeby na stroj patrzyli a nie na moj sflaczaly brzuch!! WrRrrrr i jeszcze wlosy mi wypadaja tak ze lysa bede niedlugo!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 20:22

Obrazek

A tak wygladał Filip kilka dni po urodzeniu :-D
Chciałam pokazac inne zdjecie, ale byl caly goły orazu po porodzie wiec raczej takich fotek nie mozna dawac.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość